PDA

View Full Version : آموزش: سورس مدیریت انبار

meisam12
سه شنبه 10 مرداد 1391, 23:20 عصر
سلام دوستان
یک پروِه نوشتم که مدیریت انبار را انجام می دهد برایتان آپلود می کنم.

soorena
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 00:44 صبح
سلام

یک خاصیت زبون سی‌ اینه که شما میتونی‌ با استاندارد نوشتن کد‌ها اون رو تو هر سیستمی‌ با هر کامپایلری کامپایل کنی‌ که البته برنامه شما فکر می‌کنم با ویژوال سی‌ پلاس پلاس نوشته شده و با gcc کامپایل نمی‌شه( خیلی‌ خطا میده که البته با کمی‌ تغییر درست می‌شه).

به نظرم برای بالا بردن سطح کار و اینکه یک تمرینی هم برات بشه میتونی‌ قسمت ذخیره کردن تو فایل رو هم به برنامت اضافه کنی‌ چون در حال حاضر فقط تو حافظه لود می‌شه که خوب این اصلا خوب نیست.

به هر حال ممنون از برنامت استفاده بردیم

meisam12
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 01:45 صبح
سلام دوست عزیز
هدف من از این تمرین آشنایی دوستان با حافظه heap بود که چون اشاره گر فوق العاده در این پروژه کاربرد داشت برای ذخیره در حافظه heap.
از شما هم خیلی ممنونم که با این دقت برنامه ام را تجزیه و تحلیل کردی نشون دادی که برنامه نویس فوق حرفه ای می باشی.

سلام

یک خاصیت زبون سی‌ اینه که شما میتونی‌ با استاندارد نوشتن کد‌ها اون رو تو هر سیستمی‌ با هر کامپایلری کامپایل کنی‌ که البته برنامه شما فکر می‌کنم با ویژوال سی‌ پلاس پلاس نوشته شده و با gcc کامپایل نمی‌شه( خیلی‌ خطا میده که البته با کمی‌ تغییر درست می‌شه).

به نظرم برای بالا بردن سطح کار و اینکه یک تمرینی هم برات بشه میتونی‌ قسمت ذخیره کردن تو فایل رو هم به برنامت اضافه کنی‌ چون در حال حاضر فقط تو حافظه لود می‌شه که خوب این اصلا خوب نیست.

به هر حال ممنون از برنامت استفاده بردیم