PDA

View Full Version : مشكل در اجراي wamp server

p.parsaee
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 03:17 صبح
با سلام

وقتي wamp server رو نصب مي كنم، توي system tray يه آيكن قرمز رنگ نشون داده ميشه، بعدش زرد ميشه. مشكل اينه كه اصلا سبز نميشه.

نمي دونم مشكل كجاست. به نظرتون راه حل چيه؟

ممنون

p.parsaee
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 06:41 صبح
مشكلم حل شد.

چون كه روي ويندوز xp كار ميكنم و قبلا IIS رو نصب كرده بودم بعد از نصب و اجراي wamp server ميديدم كه آيكنش كه كنار ساعت ويندوز (يعني همون system tray) هست و يه w وسط آيكنش هست، اول قرمز ميشه، بعد زرد ميشه. كه اين زرد بودن رنگ اين آيكن يعني اينكه سرور آفلاين هست و هنوز شروع به كار نكرده.

به ذهنم رسيد شايد سرور ومپ با IIS ويندوز برخورد داشته باشه، كه رفتم اول IIS رو پاك كردم بعدش كامپيوتر رو ريست كردم و دوباره اومدم ومپ سرور رو اجرا كردم كه ديدم آيكنش كنار ساعت ويندوز قرار گرفت اول قرمز شد بعد زرد شد و آخرشم سبز شد. يعني سرور درست كار مي كنه

به هر حال ممنون

amir9406
شنبه 30 آذر 1392, 23:26 عصر
برای این کار شما به روی Wamp Server کلیک چپ کنید و گزینه ی Apache رو انتخاب کنید و بعد در لیست موجود به روی گزینه ی Httpd.Conf کلیک کنید...
در اینجا یک تکست برای شما ظاهر میشه...شما برای اینکه عبارت Listen 12.34.56.78:80 و Listen 80 رو سریع پیدا کنید از جستجوی Notepad استفاده کنید.
ما در اینجا فقط جلوی Listen 80 یک عدد 80 دیگه اضافه می کنیم....

به این صورت:

Listen 8080

وقتی که به 8080 تغییر دادید تکست رو ذخیره کنید و دوباره برنامه رو از اول بیارید بالا یا اینکه Restart All Services رو بزنید تا برنامه از اول راه اندازی شود...
اگر دیدید که برنامه کار نمی کند یک بار رایانه ی خود را ریستارت کنید........

cfbfgfhnfghth
سه شنبه 16 دی 1393, 10:05 صبح
سلام
من wampserver را نصب کردم ام وقتی واردش می شوم ارور می دهد .127307