PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی انتقال از Vs2008 به vs2010

پروگرامنویس
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 19:11 عصر
سلام دوستان
نمی دونم چیکار کنم با ابن Vs2008 !!!:ناراحت:
راستش باهاش مشکل نداشتم تا اینکه خواستم واسه قالب سایتم از مسترپیج استفاده کنم!!! اول اینکه وقتی مستر پیج رو به پروژه اضافه میکنم توی بخش دیزاین مسترپیج شی contentholderplace (اگه اسمش رو درست نوشته باشم) اررور میده و مجبور میشم پاکش کنم و بطور دستی بنویسم و ... . تازه بعدش وقتی یه فرم رو به مسترپیج پیوند میدم صفحه سفیده و هیچ چیز از طراحی مسترپیج رو نشون نمیده.
البته این سوال رو یه بار دیگه تو انجمن مطرح کردم که یکی از دوستان گفت مشکل از VS2008 .من دوباره پاکش کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد.

فکر کنم حق با ایشون باشه متاسفانه ولی اگه اینطور نیست مشکلش و راه حلش رو بگید تا یه خونواده رو از نگرانی دربیارید صواب داره :افسرده:.
حالا بنظرتون چارش جایگزین کردن vs2010 هستش؟
من تاحلا باهاش کار نکرم .من به vs2008 واردم حالا میشه بگید چه فرق هایی بین اینا هست اگه بخوام از 2008 به 2010 برم خیلی به مشکل برمیخورم واسه یاد گرفتنش (بیشتر واسه نسخه asp.net میگم)بین asp.net3.5 و 4 که توی vs2010 هستش خیلی فرقه؟

TeacherMath
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 20:51 عصر
نه هیچ فرق اساسی وجود ندارد.

پروگرامنویس
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 23:39 عصر
آقایون بلاخره بعداز مدتها خودم مشکلش رو فهمیدم
البته نه از سایت های ایرانی چون من هر چی تو این انجمنهای خودمون این سوال رو پرسیدم کسی نتونست مشکل رو بفهمه هی میگفتن مشکل از نسخه Vs2008 و باید ورژن رو عوض کنم.:ناراحت::اشتباه:
چند دقه قبل گفتم من که این همه گشتم یه سرچم به انگلیسی کنم که تو همون اولین انجمن جواب رو پیدا کردم(کاش زودتر تو سایتهای انگلیسی سرچ میکردم بخدا).:لبخند:

راه حل:
من تو مسیری که سایت رو تو اون میساختم یه پوشه بود که توی اسمش از علامت "#" استفاده کرده بودم.تنها کاری که باید میکردم حذف این کاراکتر از اسم پوشه موردنظر بود همین!!:متفکر:

خدایی سرچ انگلیسی یه چیز دیگس من که واسم تجربه شد:چشمک: