PDA

View Full Version : عدم اجرای بخشی از کد بعد از تغییر platform target به 64

shima_shadan
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 18:58 عصر
سلام. من یه برنامه دارم که توی ویندوز 32 بیتی اجرا میشه ولی توی ویندوز 64 بیتی بخشهایی از کد رو اجرا نمی کنه. من روی قسمتهایی break point گذاشتم ولی تو اجرا اصلا اون قسمتها اجرا نمیشه و پیغام "the bp will not currently be hit. No executable code is associated with this line. Possible causes include: conditional compilation or compiler optimizations." روی اون bp ها نمایش داده میشه.
لطفا راهنمایی کنید.

FastCode
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 23:52 عصر
واقعاً بدون کد چه انتظاری از ما داری؟

h_assefi
جمعه 13 مرداد 1391, 09:43 صبح
سلام دوست عزیز
این کاری که میگم شاید یکم احمقانه باشه ولی به امتحانش میرزه
پوشه های bin و obj را یک بار پاک کن و بعدش برنامت را یک بار کامل Rebuild کن به احتمال زیاد نتیجه میده
اگه نتیجه داد لطفا بگو...

shima_shadan
جمعه 13 مرداد 1391, 11:00 صبح
:افسرده:سلام. من قبلا این کار رو کردم، یعنی پوشه های bin و obj رو پاک کردم ولی مشکلم حل نشد.

h_assefi
جمعه 13 مرداد 1391, 11:21 صبح
:افسرده:سلام. من قبلا این کار رو کردم، یعنی پوشه های bin و obj رو پاک کردم ولی مشکلم حل نشد.

اونجایی که می خوای breakpoint بزاری این دستور را بنویس ببین چی میشه

Systems.Diagnostics.Debugger.Break();

shima_shadan
یک شنبه 15 مرداد 1391, 11:28 صبح
سلام. من توی برنامه تعدادی dll دارم که وقتی پوشه های bin و obj رو حذف می کنم همه شون دوباره تولید میشن به غیر از دو تا که Call_Number و QuartzTypeLib هستن. ممکنه مشکل عدم سازگاری این dll ها با ویندوز 64 بیتی باشه؟

the king
یک شنبه 15 مرداد 1391, 16:15 عصر
سلام. من یه برنامه دارم که توی ویندوز 32 بیتی اجرا میشه ولی توی ویندوز 64 بیتی بخشهایی از کد رو اجرا نمی کنه. من روی قسمتهایی break point گذاشتم ولی تو اجرا اصلا اون قسمتها اجرا نمیشه و پیغام "the bp will not currently be hit. No executable code is associated with this line. Possible causes include: conditional compilation or compiler optimizations." روی اون bp ها نمایش داده میشه.
لطفا راهنمایی کنید.
اگه شما از x86 استفاده کنید لابد نرم افزار تان به همان خوبی که روی سیستم عامل 32 بیتی اجرا میشه روی 64 بیتی هم اجرا میشه،
هدف تون از تغییر Platform target مورد خاصیه؟

shima_shadan
یک شنبه 15 مرداد 1391, 17:27 عصر
اگه شما از x86 استفاده کنید لابد نرم افزار تان به همان خوبی که روی سیستم عامل 32 بیتی اجرا میشه روی 64 بیتی هم اجرا میشه،
هدف تون از تغییر Platform target مورد خاصیه؟

برنامه توی ویندوز 64 بیتی اجرا نمیشه. این برنامه با یه dvice سخت افزاری کار می کنه و وصل می شه به تلفن. تو حالت 32بیتی به راحتی کانالهای دیوایس رو شناسایی می کنه و ارتباط برقرار می کنه. اما تو 64 بیتی کانالها رو شناسایی نمی کنه. در ارتباط با دیتابیس مشکلی نداره چون گزارشها رو نشون میده ولی وقتی کانالها شناسایی نشه خوب با دستگاه تلفن هم ارتباط برقرار نمیشه.