PDA

View Full Version : سوال: ویرایش اطلاعات در صفحه های asp

M.KH-SH
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 22:52 عصر
سلام به دوستان

یک مشکل دارم تورو خدا نگین کوئریت اشتباه هست یا داری بد پر میکنی که هیچ کدوم از اینا نیست

من چند وقتی هست که دارم asp کار میکنم و با این مشکل رو برو بودم و هستم تا که دیگه کفر منو در آورد و دیگه سئوال پرسیدم

مشکل اینه::::

من یک فیلد از یک ستون رو از بانک فراخوانی میکنم و اون فیلد رو با خاصیت text درون یک تکس باکس میریزم

این فیلد رو با استفاده از dataset.tables(0).rows(0).item(0) فراخوانی میکنم و هیچ مشکلی هم نیست و این اطلاعات رو میریزم که کدش میشه

textbox1.text=dataset.tables(0).rows(0).item(0)

خوب مشکل اینجا شروع میشه

حالا تمام دستورات بروزرسانی رو نوشتم حالا میخوام بروز رسانی کنم اطلاعاتی رو که ویرایش کردم و بر روی دکمه که تعریف شده کلیک میکنم و از صفحه خارج میشم

وقتی که به صفحه بر می گردم تا اطلاعات رو مجدد تغییر بدم هیچ تغییری نکرده و به روز نشده

مشکل از تکس باکس هست این نظر منه کسی هست که راهنمایی کنه چون وقتی تکس باکس از قبل خالی هست و همون فیلد رو ویرایش میکنم درست ویرایش میشه و مشکلی نست

چون میدونم خیلی از دوستان اول شروع میکنن میگن کوئریت خرابه و یا از این حرفا من کوئری رو قرار میدم که مطمئن بشین که کوئری درست هست بقیه کد ها هم مشکلی نداره

مشکل من خود تکس باکس هست که این اطلاعات جدید رو نمیتونه نگه داره و به ثبت برسونه چون از قبل داخلش پر شده

اگه کسی میخواد بگه کد ویرایش اشتباه هست و یا همچین چیزی بهتره که پست نزاره مشکل من دقیقا اینه که اطلاعات زمان لود وقتی که وارد تکس باکس میشه دیگه قادر به ثبت ویرایش اونها نیستم ولی اگه تکس باکس خالی باشه میتونم ویرایش کنم

update tb_txt set id_user=@id_user , txt=@txt where id=1

مرسی

خیلی گیر کردم سر این مورد

TeacherMath
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 23:26 عصر
شاید باید از IsPostback! استفاده کنی.

M.KH-SH
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 23:27 عصر
استفاده کردم ولی بازم نشده

TeacherMath
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 23:55 عصر
بریک پوینت بزار مقادیر را دنبال کن ببین کجا ایراد داره.حتما یه اشتباه مفهومیه.