PDA

View Full Version : حرفه ای: چرا توی تبلت فایل آپلود نمی شه؟

idocsidocs
جمعه 13 مرداد 1391, 01:53 صبح
یه سایت نوشتم و تحویل مشتری دادم که راضی بود.

امروز تماس گرفته و می گه توی تبلت نمی شه فایل آپلود کرد.

مشکل کار از کجاست؟

idocsidocs
جمعه 13 مرداد 1391, 17:17 عصر
کسی نظری نداره؟

pejman_view
جمعه 13 مرداد 1391, 17:55 عصر
سلام

سوالاتون خیلی کلی بود اگر سایتشون و یا تکه کد آپلود فایل رو می گذاشتید بهتر بود. اما نظر کلی بنده اینه که شما از جاوا اسکریپت استفاده کردید و مرورگرهای تبلت ها جاوا اسکریپت را معمولاً بطور کامل ساپورت نمی کنند.

با آرزوی موفقیت.

idocsidocs
جمعه 13 مرداد 1391, 18:13 عصر
سوالاتون خیلی کلی بود اگر سایتشون و یا تکه کد آپلود فایل رو می گذاشتید بهتر بود. اما نظر کلی بنده اینه که شما از جاوا اسکریپت استفاده کردید و مرورگرهای تبلت ها جاوا اسکریپت را معمولاً بطور کامل ساپورت نمی کنند.
از جاوا اسکریپت استفاده نمی کنم. یه فرم ساده هست که امکان ارسال فایل هم داره.

MMSHFE
جمعه 13 مرداد 1391, 18:31 عصر
شاید بخاطر تنظیمات تبلت هم باشه که امکان دسترسی مستقیم به سیستم فایل رو نداده باشه. برای آپلود فایل توی سایتهای دیگه با تبلت مشکلی نداشتن؟

idocsidocs
جمعه 13 مرداد 1391, 22:38 عصر
توی سایتهای دیگه فایل آپلود می شه و مشکلی نداره.

من یه فرم ارسال فایل ساده (بدون فلش، جی کوئری و...) گذاشتم و در حالت عادی مشکلی ندارم اما با تبلت نمی شه فایل رو فرستاد.

MMSHFE
شنبه 14 مرداد 1391, 18:43 عصر
کد سایتهای دیگه که مشکلی نداره رو بررسی کنید (View Source) ببینید با فرم شما چه فرقی دارن.

idocsidocs
یک شنبه 15 مرداد 1391, 02:21 صبح
کد سایتهای دیگه که مشکلی نداره رو بررسی کنید (View Source) ببینید با فرم شما چه فرقی دارن.

یه سایت که بررسی کردن با جاوا اسکریپت ارسال می کرد و مشکلی نداشت !

idocsidocs
یک شنبه 15 مرداد 1391, 12:53 عصر
مهندس الان صاحب سایت تماس گرفت و گفته که گاهی با کامپیوتر و ویندوز سون که آپلود می کنم، فایل ارسال نمی شه.

توی سایت یه اسکریپت برای ریسایز تصاویر دارم، وفتی فایل آپلود شد این اسکریپت باید تصویر رو ریسایز کنه و بعد آدرس ریسایز شده رو توی دیتابیس ذخیره کنه.

بنظرتون ممکن هست که این اسکریپت با بعضی تصاویر مشکل داشته باشه و توی آپلود اخلال ایجاد کنه؟

MMSHFE
یک شنبه 15 مرداد 1391, 15:27 عصر
نمیدونم، شاید. باید کد و همچنین فایلهایی که آپلود نمیشن و ضمناً فایلهایی که با موفقیت آپلود میشن رو بررسی کنیم. اگه یک فایل خاص، یکبار آپلود میشه و یکبار نمیشه، مشکل از تصاویر نیست. شاید سرور انتخابی برای کاری که میخواین مناسب نبوده یا تنظیماتش مشکل داشته. این مسئله باید خیلی دقیق و از زوایای مختلف بررسی بشه تا دقیقاً بفهمیم مشکل کجاست. نمیشه سرسری به مسئله نگاه کنیم و انتظار هم داشته باشیم مشکل زود پیدا بشه.

idocsidocs
یک شنبه 15 مرداد 1391, 16:13 عصر
نمیدونم، شاید. باید کد و همچنین فایلهایی که آپلود نمیشن و ضمناً فایلهایی که با موفقیت آپلود میشن رو بررسی کنیم. اگه یک فایل خاص، یکبار آپلود میشه و یکبار نمیشه، مشکل از تصاویر نیست. شاید سرور انتخابی برای کاری که میخواین مناسب نبوده یا تنظیماتش مشکل داشته. این مسئله باید خیلی دقیق و از زوایای مختلف بررسی بشه تا دقیقاً بفهمیم مشکل کجاست. نمیشه سرسری به مسئله نگاه کنیم و انتظار هم داشته باشیم مشکل زود پیدا بشه.

مهندس هاست هم می تونه مشکل ایجاد کنه. چون یه هاست 10 تومنی هست و ممکنه مشکل از هاست باشه.

بررسی می کنم ببینم بالاخره مشکل از کجاست.