PDA

View Full Version : سوال: انتقال داده از یک پنجره به صفحه قبلی

مجتبی کجوری
جمعه 13 مرداد 1391, 18:19 عصر
سلام دوستان من در صفحه مدیریت خبر می خوام برای خبر عکس بذارم وبرای این کار بجای کنترل asp خودم یک button و textbox گذاشتم از طرفی یک page دیگه طراحی کردم (image_Manager.aspx) که کاربر میتونه با کلیک روی این button این صفحه را بصورت یک پنجره ببینه و عکسهاشو انتخاب کنه حالا سوال من اینه که چطوری میتونم نام این عکس را از این پنجره به صفحه اولم انتقال بدم طوری که صفحه جدید باز نشه؟

مجتبی کجوری
شنبه 14 مرداد 1391, 13:11 عصر
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

meisam12
شنبه 14 مرداد 1391, 13:26 عصر
سلام دوست عزیز
منظور شما را دقیقاً نفهمیدم .
ولی اگر منظورتان این است که اطلاعات کجا نگهدارید اگر می خواهید سمت client باشد از ViewState استفاده کنید و اگر می خواهید سمت سرور ذخیره شود از Session استفاده کنید به صورتهای زیر.

ViewState["Name"] = Name

Session["Name"]=Name

fhc il h'v s,hgd nhvdn fdhk ;kdn

سلام دوستان من در صفحه مدیریت خبر می خوام برای خبر عکس بذارم وبرای این کار بجای کنترل asp خودم یک button و textbox گذاشتم از طرفی یک page دیگه طراحی کردم (image_Manager.aspx) که کاربر میتونه با کلیک روی این button این صفحه را بصورت یک پنجره ببینه و عکسهاشو انتخاب کنه حالا سوال من اینه که چطوری میتونم نام این عکس را از این پنجره به صفحه اولم انتقال بدم طوری که صفحه جدید باز نشه؟

مجتبی کجوری
شنبه 14 مرداد 1391, 13:42 عصر
نه دوست عزیز منطور من انتقال مقادیر بین صفحات است چطور میتونم یک مقدار رو از یک pop up window به یک page انتقال بدم طوری که صفحه refresh نشه؟

meisam12
شنبه 14 مرداد 1391, 14:12 عصر
سلام دوست عزیز
اینم پروژه ای که می خواستی . برات آپلود کردم :قهقهه::قهقهه::قهقهه:

مجتبی کجوری
شنبه 14 مرداد 1391, 18:37 عصر
دوست عزیز از لطفت ممنونم اما کد هات یه کم پیچیده بود سر در نیاوردم میشه یه کم توضیح بدی بعد از اینکه پنجره pop up را می بندیم چه اتفاقی می افته و مقادیر چطوری به صفحه اصلی منتقل میشه؟