PDA

View Full Version : سوال: اتصال چند جدول به یک دیتاگرید به صورت ویزارد

ma.rad
جمعه 13 مرداد 1391, 20:55 عصر
سلام به اساتید
آیا امکان داره چند تا جدول رو به یه دیتاگرید به صورت ویزارد وصل کنیم بیشتر منظورم به خاظر نامگذاری ویه سری فیلدهایی که نمی خوام نمایش بده یا فیت بودن یه فیلد؟

ehsan7007
جمعه 13 مرداد 1391, 21:40 عصر
سلام.
البته بستگی به جدول ها و اطلاعاتتون داره ولی تا اون جایی که من می دونم می شه یک جدول رو به چند دیتاگرید وصل کرد اما برعکسش فکر نمی کنم ممکن باشه.
شما اول ذکر کنید برای چی می خواهید این کار رو انجام بدید ، شاید یه راهه دیگه داشته باشه.
در هر صورت شاید دوستان حرفه ای تر چیز متفاوتی بگن.

nilmil_nil
جمعه 13 مرداد 1391, 21:40 عصر
فکر کنم اگه یه View بسازی از چند جدول بعدش راحت میتونی اون View رو به دیتاگرید بایند کنی

ali_habibi1384
جمعه 13 مرداد 1391, 21:42 عصر
سلام به اساتید
آیا امکان داره چند تا جدول رو به یه دیتاگرید به صورت ویزارد وصل کنیم بیشتر منظورم به خاظر نامگذاری ویه سری فیلدهایی که نمی خوام نمایش بده یا فیت بودن یه فیلد؟

هر گريد يك ديتا سورس داره .آيا گريدي ديدي كه چنداتا ديتا سورس داشته باشه! نه. پس نميشه.
ميتوني هر بار كه خواستي اطلاعات جديد بهش بفرستي ديتا سورست رو عوض كني.

ma.rad
جمعه 13 مرداد 1391, 21:45 عصر
نه برای اینکه نخوام برا گزارشگیری چند تا فرم درست کنم:حسش نیست: یه فرم درست کردم یه کمبو گذاشتم نوع گزارش انتخاب می کنم که 4 نوع اطلاعات اون جدول رو میریزه تو دیتاگرید
حالا میخوام به روش ویزارد فیلدهای جدول رو که نسبتا شبیه هستن تو دیتا گرید بیارم

ma.rad
جمعه 13 مرداد 1391, 21:46 عصر
هر گريد يك ديتا سورس داره .آيا گريدي ديدي كه چنداتا ديتا سورس داشته باشه! نه. پس نميشه.
ميتوني هر بار كه خواستي اطلاعات جديد بهش بفرستي ديتا سورست رو عوض كني.

به مقدار رو فهم مخاطب تون حساب کنید
نمی خوام دستی بگم header این ستون چیه اون چیه

ali_habibi1384
شنبه 14 مرداد 1391, 00:09 صبح
به مقدار رو فهم مخاطب تون حساب کنید
نمی خوام دستی بگم header این ستون چیه اون چیه
تا حالا با ويزارد كار نكردم. اما با روش كد نويسي اگر فيلدهايي كه قراره گزارش نشون بده رو ديتا تيبلي كه بهش پاس ميدين داشته باشه مقادير رو نشون ميده و خطا نداره حتي اگر sp كه به كريستال اد كرديد متفاوت باشه.