PDA

View Full Version : سوال: واکشی اطلاعات تکست باکس قبل از پست بک، چگونه؟

ho0rezam
جمعه 13 مرداد 1391, 22:38 عصر
سلام.
راستش من یه صفحه دارم که توش بنا به نیازم از تکست باکس های داینامیک استفاده کردم. یعنی عملا صفحه من تکست باکس نداره.

به طور مثال وقتی روی دکمه "ایجاد" کلیک میکنم تعدادی تکست باکس به صورت زیر در صفحه ایجاد میشن.

از کد زیر برای ساخت تکست باکس هام استفاده کردم

txtbox = new TextBox[i];
.
.
.

و در نهایت اطلاعات رو داخل پنل ادد کردم

Panel1.Controls.Add(txtbox[i]);

به این صورت تکست باکس هام به وجود اومدن و در صفحه نمایش داده میشن.اما مشکلم زمانی هست که من روی دکمه "ثبت" که داخل صفحه ام هست کلیک میکنم تا اطلاعات وارد دیتابیس بشن.

وقتی روی دکمه "ثبت" کلیک میکنم عملا صفحه پست بک میشه ، و قبل از اینکه کدهای داخل دکمه اطلاعات رو از تکست باکس ها بگیرن، تکست باکسها از بین میرن.

عملا منطقی هست، تکست باکسها چون در صفحه وجود ندارن و به صورت داینامیک ایجاد شدن و وقتی صفحه پست بک بشه ازبین میرن.

تنها راه به نظرم اینه که قبل از پست بک بتونم اطلاعات نوشته شده در تکست باکسها رو یه جا توی صفحه نگه داری کنم. اما چجوری بدون زدن دکمه ای خاص یکی یکی اطلاعات رو از تکست باکسها بگیرم؟

M.KH-SH
شنبه 14 مرداد 1391, 00:03 صبح
دوست عزیز یک راه که به نظر من میرسه استفاده از یک متغییر و یک کوکی و یا session هست که اطلاعات رو داخل اونها بریزی و این کار هم میتونی در زمان textchange انجام بدی و یا انکه دستوراتی که شما در زمان فورم لود اجرا میکنی رو با شرط not ispostback اجازه اجرا شدن ندی

ho0rezam
شنبه 14 مرداد 1391, 13:24 عصر
آقا ما مشکلمون حل شد!!.... خنده دار هم بود....عملا کدها رو از event دکمه بردم در Page_load قرار دادم اما شرطی رو گذاشتم واسش که اگه درخواست رو فرستاده بودم و صفحه هم پست بک شده باشه کنترل ها ایجاد بشن.