PDA

View Full Version : بهترین روش برای ارسال پست ها به صورت خبرنامه با توجه به محدودیت سرور

sara_aryanfar
شنبه 14 مرداد 1391, 08:15 صبح
با سلام خدمت دوستان من قصد دارم پست هایی که در سایت ارسال میشه رو به صورت خبرنامه ارسال کنم یعنی وقتی 20 پست جدید ارسال شد اونا رو یکجا بفرستم ایمی اعضا حال در حالت فرضی ما بالای 10000 عضو داریم و همون طور که می دونید سرور های اشتراکی محدودیت در ارسال دارند بهترین راه چی هست که هم به سرور فشار نیاد هم ایمیل ها به اینباکس برن از کارهای زمانبندی هم استفاده کردم اما با توجه به تعداد ارسال احتمالا به سرور فشار میاره

M.KH-SH
شنبه 14 مرداد 1391, 10:30 صبح
10.000 ایمیل فشار نمیاره به سرور و مشکلی در ارسال نیست شما از طریق bcc تقسیم بندی کن و بعد ارسال کن و یا می تونی یک پنل ایمیل تهیه کنی و با استفاده از اون شروع به ارسال کنی
میتونی هر 20 تا پست منتخب شده رو در هر 24 ساعت یک بار به کاربران ارسال کنی و شمکلی هم نیست اگه دیدی خیلی مشکل ساز هست از وب سرویس http://tellbook.ir استفاده کن در بخشی که تابع send_mail_free_ هستش شما مقدار دهی کنین

sara_aryanfar
شنبه 14 مرداد 1391, 13:06 عصر
طرحی که تو ذهن خودم هست اینه که یک جدول موقت باشه که هر بار پیش از ارسال همه ایمیل های کاربرای داخل اون وارد بشه و بعد یه کار زمانبندی شده هم باشه که مسئول ارسال باشه و بیاد هر سه -چهار ساعت چک کنه که اگر داخل این جدول ایمیلی بود تعدادی از اونا رو برداره و ارسال کنه و بعد از داخل این جدول حذف بشه این کار همواره ادامه داشته باشه یعنی هر سه ساعت این کار زمانبندی این کارو انجام بده حتی جدول خالی هم باشه حالا بحث سر این هست هر بار چه تعداد ایمیل باید فرستاد تا اسپم نشه