PDA

View Full Version : مشکل در چند صفخه ای کردن Crystal

m.khani_121
شنبه 14 مرداد 1391, 12:47 عصر
سلام دوستان . من یه صفحه فیش حقوقی تو کریستال دارم . برای 1 نفر وقتی چاپ میکنم درسته . اما اگه بخوام جوری بشه که اطلاعات 2نفر رو بفرستم و فیش حقوقی 2 نفر رو تو 2تاصفحه پشت سرهم ( نه 2تاپنجره کریستال جدا ) چیکار باید بکنم ؟؟؟

ممنون

hamed-programer
شنبه 14 مرداد 1391, 13:15 عصر
با sql کار می کنی یا SQL express

m.khani_121
شنبه 14 مرداد 1391, 13:20 عصر
sql عزیز . با select ، دیتاست رو پر میکنم میدم به کریستال .

ali_habibi1384
شنبه 14 مرداد 1391, 14:34 عصر
سلام دوستان . من یه صفحه فیش حقوقی تو کریستال دارم . برای 1 نفر وقتی چاپ میکنم درسته . اما اگه بخوام جوری بشه که اطلاعات 2نفر رو بفرستم و فیش حقوقی 2 نفر رو تو 2تاصفحه پشت سرهم ( نه 2تاپنجره کریستال جدا ) چیکار باید بکنم ؟؟؟

ممنون
كليه اطلاعاتي كه قراره براي كارمندان نوشته بشه رو توي بخش Details ريپورت قرار بديد.لازم به استفاده از روش ديگه اي نيست.اينجوري هرگندتا كارمند داشته باشيد همه فيشها پشت سرهم چاپ ميشه.

ma.rad
شنبه 14 مرداد 1391, 14:45 عصر
شما باید سایز صفحه رو تنظیم کنید

ma.rad
شنبه 14 مرداد 1391, 14:48 عصر
با سلام خدمت شما دوست گرامی

شما میتونین از subreport استفاده کنید,مثلا این شیوه برای چاپ قبوض که به صورت Landscape هست استفاده میشه و در هر برگه آچار 2تا قبض پرینت میشه تا نصفه برگه پرت نشه

موفق باشین
بایت بایت
اگر از subreport استفاده کنه باید دو تا دیتاتیبل پاس بده به کرستال رپورت که منطقی نیست و subreport زمانی استفاده میشه دو تا جدول مجزا رو بخوایم بیاریم تو گزارش

Y_Safaiee
شنبه 14 مرداد 1391, 14:57 عصر
اگر از subreport استفاده کنه باید دو تا دیتاتیبل پاس بده به کرستال رپورت که منطقی نیست و subreport زمانی استفاده میشه دو تا جدول مجزا رو بخوایم بیاریم تو گزارش

با سلام مجدد

من چون صورت سوالو بد فهمیدم و فکر کردم میخواد دوتا فیش تو یه صفحه داشته باشه کامنتو زدم و وقتی فهمیدم اشتباه فهمیدم پاک کردم کامنتمو اما دوست خوبم نیازی به پاس دوتا دیتاتیبلم نیست تو یه دیتاتیبل Fill میکنی و تو کریستال ریپورت میزاری بخش Details یا Footer خودش اتوماتیک رکورد بعدی رو برات قرار میده,اگه خواستی سمپلم برات میزارم

موفق باشین
بایت بایت

m.khani_121
شنبه 14 مرداد 1391, 15:03 عصر
من وقتی برای یه نفر فیش چاپ میکردم تو Select یه نفر رو میدادم به دیتاست و دیتاست یدونه سطر داشت . حالا من یعنی اطلاعات 2 نفر رو بدم به دیتاست ؟؟؟ یا با حلقه میشه ؟؟

ali_habibi1384
شنبه 14 مرداد 1391, 15:25 عصر
من وقتی برای یه نفر فیش چاپ میکردم تو Select یه نفر رو میدادم به دیتاست و دیتاست یدونه سطر داشت . حالا من یعنی اطلاعات 2 نفر رو بدم به دیتاست ؟؟؟ یا با حلقه میشه ؟؟
شما آيدي يا شماره پرسنلي نفراتي كه ميخواي چاپ كني بهش ميفرستي:

select * from table where id=1 or id =2 pr id =3

حالا خروجي شما چندا رديف داره كه توش اطلاعاتيه كه قراره چاپ بشه اينو ميفرستي به كريستال.