PDA

View Full Version : گرفتن تبلیغ برای سایت

sara_csharp
شنبه 14 مرداد 1391, 14:05 عصر
سلام من می خوام برای سایتم تبلیغ بگیرم ولی تبلیغ کلیکی نباشه نمی دونم چه جوری ! لطفا راهنماییم کنید ممنون

sara_aryanfar
شنبه 14 مرداد 1391, 14:30 عصر
شما سایتت چه میزان آمار داره ؟ورودی واقعیت چند آی پی هست

sara_csharp
شنبه 14 مرداد 1391, 14:56 عصر
سایت من تازه راه اندازی شده و تقریبا 2000 نفر بازدیدکننده داره منظورتون رو از اینکه ای پی واقعی چقده متوجه نشدم

sara_aryanfar
شنبه 14 مرداد 1391, 18:29 عصر
خب ببینی آی پی واقعی منظور از روش های دیگر برای افزایش بازدید استفاده نشده باشه روش هایی که می تونی الان از اون درآمد داشته باشی استفاده از سیستم های همکاری در فروش هست سایت کلیکی آنت ورک هم معتبر هست و من خودم 5 بار ازشون دریافتی داشتم هر چند کلیک ها رو کم می شماره اما خوبه سعی کنید آمارتون بالاتر بره اون موقع می تونین راحت جایگاه های تبلیغتون رو بفروشین آدرس سایت رو قرار بدین به چند نفر از دوستان که تو بازارچه ها فعال هست می سپارم شاید تبلیغ مناسب پیدا شد موفق باشین

saeed_sho
شنبه 14 مرداد 1391, 18:43 عصر
خب ببینی آی پی واقعی منظور از روش های دیگر برای افزایش بازدید استفاده نشده باشه روش هایی که می تونی الان از اون درآمد داشته باشی استفاده از سیستم های همکاری در فروش هست سایت کلیکی آنت ورک هم معتبر هست و من خودم 5 بار ازشون دریافتی داشتم هر چند کلیک ها رو کم می شماره اما خوبه سعی کنید آمارتون بالاتر بره اون موقع می تونین راحت جایگاه های تبلیغتون رو بفروشین آدرس سایت رو قرار بدین به چند نفر از دوستان که تو بازارچه ها فعال هست می سپارم شاید تبلیغ مناسب پیدا شد موفق باشین

خانم آریانفر میشه در مورد سایت های کلیکی و سیستم های همکاری در فروش که گفتین بیشتر توضیح بدید
در مورد نحوه کارشون و اینکه چطوری فعالیت میکنن

sara_aryanfar
شنبه 14 مرداد 1391, 19:45 عصر
اینجا بحث برنامه نویس مطرح میشه ولی می تونید از دکتر گوگل بپرسید در مورد سیستم های همکاری در فروش و تبلیغات کلیکی البته اینم بگم 99 درصدشون پولتون رو هاپولی می کنن و تنها یک درصدشون درست عمل می کنن که پیدا کردن اونا مهمه اما در نهایت مطمئنترین راه جذب تبلیغ توسط مدیر سایت هست که اونم با افزایش بازدید میسر هست

M.KH-SH
شنبه 14 مرداد 1391, 19:59 عصر
بحث خوبی بود.

شما اگه میخواین از سایت خود هزینه ای دریافت کنین تا با اون هزینه خرج سایت رو در بیارین میتونین اول از هر چیز تبلیغات داشته باشین تبلیغاتی مثل ایمیل مارکتینگ - ارسال بنر به وبسایت های دیگه - تبلیغات به وسیله ربوت ها (پیشنهاد نمیکنم چون یکم نامردی هستش) تبلیغات در گوگل و روم های یاهو بر این اساس اول بازدید وب سایت شما بالا میره و بعد کاربران شما بیشتر میشه و در نتیجه میتونین بخش های تبلیغاتیی که از قبل طراحی کردین رو اجاره بدین این مطمئن ترین راه هستش که در یک تبلیغات و یک فروش میشه رفت

پیشنهاد میکنم که از تبلیغات کلیکی استفاده نکنین که به محض اولین کلیک توی سایت شما یک صفحه جدید باز بشه و یک سایت دیگه بالا بیاد این کار به دور از احترام به بازدید کننده هستش و باعث آزار اون میشه تبلیغات کلیکی هم در کل بیخیال بشین و همونطور که دوست خوبمون فرمودند شما سعی کنین تبلیغات رو از طریق admin سایت جذب کنین و روشی مطئمن هستش مثل همین سایت برنامه نویس که 4 تا تبلیغات داره و هزینه اجاره جای تبلیغات رو از سفارش دهنده ها دریافت میکنه

hosseins78
پنج شنبه 10 تیر 1395, 01:03 صبح
سلام من رنک سایتم 19000 ایرانه برای گرفتن تبلیغ کافیه؟؟

bomb23
پنج شنبه 10 تیر 1395, 08:25 صبح
سلام
نه درآمد چندانی قطعا نخواهید داشت.

Majidmohammadi66
دوشنبه 02 مرداد 1396, 00:12 صبح
سلام دوستان عزیز
ما شرکت خبری راه اندازی کردیم و به بازدید بالا رسوندیم و الان میخوایم کسب درامد کنیم کانال تلگرامی ما هم نزدیک به دو میلیون عضو داره باید به کجا بسپارم؟
Khabarfoori.com
Akhbarefori@
نظری دارید کمکم کنید