PDA

View Full Version : درخواست برای رفع کردن مشکل در برنامه

lanser
یک شنبه 15 مرداد 1391, 00:19 صبح
با سلام من یک برنامه ای دارم که با Stimulsoft گزارش گیری میکنه و همینطور پرینت میگیره .در این نرم افزار من وقتی تعداد کالاها رو افزایش بدم تعداد ردیف ها هم بیشتر میشه و طبیعتا جدول هم بلند تر میشه اما وقتی یک نوع کالا رو ثبت کنم فقط یک ردیف از چدول چاپ میشه و کلی از صفحه ی a4 ]هم خالی میمونه که لیست قشنگ در نمیاد حالا من میخوام یه جدول کلی مثلا 20 ردیفه درست کنم که تا 5 سانتیمتر مونده به پایین کاغذ a4 بیاد و کاغذ و همچین پر بکنه و قشنگ بشه اما نمیدونم چیکار باید بکنم از دوستانی که میدونن چیکار باید کرد پیغام خصوصی بدن تا برنامه رو براشون بفرستم ببینن میتونن این کارو بکنن و مبلغش هم پرداخت میکنم.فعلا که اقایان arman_delta و m-k-h نتونستن این یک کلنج هم محسوب میشود:لبخند:.
با تشکر

xminxmin
یک شنبه 15 مرداد 1391, 08:48 صبح
فکر کنم باید اون قسمت (Section) میانی صفحه رو تا جایی که می خوای امتداد بدی و تا Footer بیاری. اینطوری ثابت می مونه

arman_Delta2002
یک شنبه 15 مرداد 1391, 09:13 صبح
نه اینطوری درست نیست اینجور که شما میگین فقط هر ردیف بر کل اون قسمت تقسیم میشه کار بر فوق میخواد ردیف های خالی مانند یک فاکتور فروش داشته باشه یعنی یک فاکتور که 20 ردیف داره یک جدول 20 ردیفی در هر برگه A4 داشته باشه و به هر ردیف داده ای که پر شد در این ردیف ها بنشینه و بقیه خالی بمونه درست مثل این که میری مغازه و یارو تو فاکتورش 5 قلم جنس رو مینویسه و میده دستتون فاکتورش 10 ردیف داره و 5 ردیفش رو کالاها رو نوشته و آخرشم با یک خط کشیدن فاکتورو بسته و یه مهر هم زده

xminxmin
یک شنبه 15 مرداد 1391, 10:43 صبح
نه اینطوری درست نیست اینجور که شما میگین فقط هر ردیف بر کل اون قسمت تقسیم میشه کار بر فوق میخواد ردیف های خالی مانند یک فاکتور فروش داشته باشه یعنی یک فاکتور که 20 ردیف داره یک جدول 20 ردیفی در هر برگه A4 داشته باشه و به هر ردیف داده ای که پر شد در این ردیف ها بنشینه و بقیه خالی بمونه درست مثل این که میری مغازه و یارو تو فاکتورش 5 قلم جنس رو مینویسه و میده دستتون فاکتورش 10 ردیف داره و 5 ردیفش رو کالاها رو نوشته و آخرشم با یک خط کشیدن فاکتورو بسته و یه مهر هم زده

خب منظور منم همینه دیگه! منتها ممکنه تنها فرقش این باشه که در کادر ایجاد شده خطوط وجود نداشته باشند و در یک متطیل به تعداد رکورد ها ردیف داشته باشیم. این مشکل هم احتمالا با ایجاد یک خط در Section تکرار شونده و آخری برطرف میشه!