PDA

View Full Version : عدم سازگاری سیستم عامل یا هارد دیسک با کدهای برداشتن سریال هارد

mlf_mlv
یک شنبه 15 مرداد 1391, 05:30 صبح
سلام
من می خوام سریال هارد یا هر چیز یونیک دیگه ای رو بردارم ولی بعد از چند روز گشتن تو اینترنت چیزی که روی همه نسخه های ویندوز(از xp تا 7)(x86 , x64) و همچنین روی همه انواع هارد های اینترنال(sata , ..) کار کنه پیدا نکردم. چندتا کد بود هرکدوم یه مشکلی داشت، یکی روی هرچیزی جز 7 کار می کرد. یکی فقط روی 7 کار می کرد! آخر هم فهمیدم هر دوتاشون روی بعضی از هارد ها null بر می گردونن:افسرده:

xminxmin
یک شنبه 15 مرداد 1391, 08:41 صبح
دوست عزیز خب این هایی رو که پیدا کردی با هم تلفیق کن!

نوع سیستم عامل رو دربیار و بعد نسبت به اون کد مربوطه رو اجرا کن! یکی دو تا IF لازم داری!:چشمک:

mlf_mlv
یک شنبه 15 مرداد 1391, 13:16 عصر
آره این کار رو کردم ولی هر دو الگوریتم با یه سری از هارد ها مشکل دارن و مقدار null بر می گردونن

مهرداد صفا
یک شنبه 15 مرداد 1391, 13:27 عصر
سلام
من می خوام سریال هارد یا هر چیز یونیک دیگه ای رو بردارم ولی بعد از چند روز گشتن تو اینترنت چیزی که روی همه نسخه های ویندوز(از xp تا 7)(x86 , x64) و همچنین روی همه انواع هارد های اینترنال(sata , ..) کار کنه پیدا نکردم. چندتا کد بود هرکدوم یه مشکلی داشت، یکی روی هرچیزی جز 7 کار می کرد. یکی فقط روی 7 کار می کرد! آخر هم فهمیدم هر دوتاشون روی بعضی از هارد ها null بر می گردونن:افسرده:
سلام
به این تاپیک مراجعه کنید. فکر میکنم مشکل حل شود.
http://barnamenevis.org/showthread.php?146360-All-Hardware-Class-in-WMI