PDA

View Full Version : سوال: چگونه دستور شرطی بنویسم؟

aradrobo
یک شنبه 15 مرداد 1391, 23:52 عصر
می خواهم دستوری بنویسیم که اگر wbMihan_DocumentCompleted کامل شد ، مسیج باکس نمایش داده شود .
یعنی اگر wbMihan کامل لود شد ، پیغام نمایش داده شود . توجه کنید که من نمی خواهم داخل رویداد DocumentCompleted چیزی بنویسم . می خواهم داخل رویداد کلیک باتن این شرط را بذارم . که اگر وب بروزر کامل لود شد مسیج باکس نمایش داده شود . ممنون می شوم کمک کنید .

aradrobo
دوشنبه 16 مرداد 1391, 00:09 صبح
چرا؟........

چون در این رویداد یک سری اطلاعات دیگری قرار گرفته است . نمی خواهم تداخلی ایجاد شود در برنامه خودم . و اگر اینکار رو نکنم تداخل ایجاد می شود .

aradrobo
دوشنبه 16 مرداد 1391, 10:07 صبح
چه تداخلی؟!! بالاخره با لود کامل صفحه، اون رویداد هم اتفاق میافته دیگه و همچنین می خواهید مسیج باکس نمایشه داده بشه(یعنی با لود کامل هر دو اتفاق میفتند). خوب هر دو را در همون رویداد بنویسید.
یا اینکه کد رویداد را قرار بدید ببینیم چه تداخلی میتونه روی بده!!
یا اینکه ... فعلا اول کد بزار اگر نشد حلش کرد یه راه دیگه..

این برنامه ای که دارم می نویسم . یک سری صفحات رو باز می کنه و میره صفحات بعدی . حال معلوم نیست چه صفحاتی باز شده اند ( معلوم نیست کامل لود شده است یا خیر )
می خواهم وقتی روی باتن کلیک انجام دادم اگه صفحه گوگل کامل لود شده بود پیغامی نمایش داده شود .

aradrobo
دوشنبه 16 مرداد 1391, 17:06 عصر
این مقایسه با یک آدرس انجام میشه مثلا همون گوگلی که گفتی. این آدرس از کجا میاد؟ بالاخره از یه تکست باکسی چیزی میاد دیگه. خوب در DocumentCompleted چک کن اگر آدرس صفحه ای که لود شده با آدرس داخل اون تکست باکسی که مد نظرته برابر بود پیام بده.

من یک لیست باکس دارم . که توش 5 سایت نوشته شده . حالا وقتی آیتم اول انتخاب بشه ، سایتش رو نشون میده . وقتی کامل لود بشه ، آیتم دوم انتخاب میشه و سایتی که درون این آیتم هستش و اگر این هم کامل لود بشه میره آیتم بعدی ، حالا من می خواهم کاری کنم که هر 5 تا سایتی رو که کامل لود کرد ، 5 دقیقه صبر کنه ، ( یعنی آیتم ششم را انتخاب نکنه که سایت ششم لود بشه ) و بعد از 5 دقیقه بره روی آیتم ششم تا سایت ششم لود بشه . دقیقاً الان من اینو می خواهم . چه کنم ؟

aradrobo
دوشنبه 16 مرداد 1391, 23:34 عصر
یک متغیر عددی به عنوان شمارنده در نظر بگیرید با مقدار اولیه صفر. با هر بار لود کامل یک واحد بهش اضافه کن و بعد چک کن اگر مقدارش بزرگتر از 5 شد thread را sleep کن برای 5 دقیقه.

را ه دیگه
از تایمر استفاده کن.
یک شمارنده در نظر بگیر مثل حالت قبلی.
در رویداد DocumentCompleted چک کن اگر شمارنده کوچکتر مساوی5 بود آدرس بعدی را لود کن اما اگر شمارنده بزرگتر از پنج شد آدرس بعدی رو بخون و بذار توی url وب پیج ولی لودش نکن. به جای لود پیج تایمر را فعال کن.
در رویداد تیک تایمر هم خود تایمر را چک کن اگر کوچکتر از 5 دقیقه بود هیچی اگر بزرگتر مساوی 5 دقیقه شد تایمر باید به حالت اولش برگرده و چون آدرس وب بروزر خالی نیست پس باید وب بروزر شروع به لود شدن بکنه.
پس وظیفه لود متوالی بر عهده خود وب بروزر هست و تایمر نقش وقفه زمانی.

میشه راه دومی که گفتین رو کدش رو بهم بدین ؟ می خواهم 5 تا سایت لود بشه ( 5 دقیقه صبر کنه) چیزی لود نکنه و باز ادامه بده و همیجوری مضرب های 5 که شد 5 دقیقه کاری نکنه . مرسی