PDA

View Full Version : دانلود اولین فریم ورک ایرانی Imansoft Navider () Ver1.1

imanx7
دوشنبه 16 مرداد 1391, 10:36 صبح
با سلام به همه دوستان بعد تلاش های فراوان گروه نرم افزاری ایمانسافت ، فریم ورک ایرانی نویدر آماده دانلود است. بعد آزمایشات پی در پی بلاخر این فریم ورک به خوبی کار کرد و آماده نصب بر روی کامپیوتر شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: مایکروسافت ویندوز ویستا ، مایکروسافت ویندوز 7،مایکروسافت ویندوز 8

پایه:x86

*(این فریم ورک فعلا برای ویندورز های بر پایه x86 نوشته شده و از عزیزانی که از ویندوز های x64 استفاده میکنند، این فریم ورک رو نصب نکنند زیرا موجب خرابی ویندوز شما خواهد شد.)

لینک دانلود : http://uplod.ir/43ayl0o6odpq/Imansoft_Navider___x32_Build1200-ver_1.1Beta.rar.htm
لینک دانلود : http://niloblog.com/up/images/3i28s2k4hiogkg4f06.rar
نکات مهم: بعد از نصب فریم ورک به صورت دستی حتما کامپیوترتون رو یک بار ریستارت کنید و بعد از شروع به کار ویندوز حتما باید بنر navider نمایان شود، در این صورت فریمورک با موفقیت نصب گردیده.

http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=88255&d=1339679953

AMIBCT
دوشنبه 16 مرداد 1391, 11:12 صبح
فایل را دانلود کردم
متاسفانه توضیحاتی در مورد این بسته ندادید که چه قابلیت‌هایی داره و چه طوری می‌شه ازش استفاده کرد

خودم بسته رو آنالیز کردم که نتیجه‌اش رو برای سایر دوستان ثبت می‌کنم

یک فایل که با MultiMedia Builder ساخته شده و لوگوی برنامه رو نشون می‌ده در Program Files کپی می‌شه
یک فایل batch که محتوی دستورات رجیستری ویندوز 64 بیتی هست در شاخه‌ی System32 کپی شده
یک فایل cpl که تبلیغ ایمان‌سافت هست در کنترل پنل قرار گرفته
یک فایل با نام fxplorer.dll که احتمالا apphelp.dll مایکروسافت هست با تغییر در مشخصات Version در ویندوز کپی شده
یک فایل smf.dll که ظاهرا خالی است در ویندوز کپی شده
یک فایل callfx.dll که ظاهرا خالی است در ویندوز کپی شده
فایل dllserch.dll از نوع OLE در ویندوز کپی شده

لطفا در صورتی که موارد بالا اشتباه است بنده را راهنمایی بفرمایید

JaVa
دوشنبه 16 مرداد 1391, 11:15 صبح
متاسفانه توضیحاتی در مورد این بسته ندادید که چه قابلیت‌هایی داره و چه طوری می‌شه ازش استفاده کرد

بله ایشون درست فرمودن چطور باید ازش استفاده کرد ؟

با تشکر.*

imanx7
دوشنبه 16 مرداد 1391, 11:50 صبح
فایل را دانلود کردم

خودم بسته رو آنالیز کردم که نتیجه‌اش رو برای سایر دوستان ثبت می‌کنم

یک فایل که با MultiMedia Builder ساخته شده و لوگوی برنامه رو نشون می‌ده در Program Files کپی می‌شه
یک فایل batch که محتوی دستورات رجیستری ویندوز 64 بیتی هست در شاخه‌ی System32 کپی شده
یک فایل cpl که تبلیغ ایمان‌سافت هست در کنترل پنل قرار گرفته
یک فایل با نام fxplorer.dll که احتمالا apphelp.dll مایکروسافت هست با تغییر در مشخصات Version در ویندوز کپی شده
یک فایل smf.dll که ظاهرا خالی است در ویندوز کپی شده
یک فایل callfx.dll که ظاهرا خالی است در ویندوز کپی شده
فایل dllserch.dll از نوع OLE در ویندوز کپی شده

لطفا در صورتی که موارد بالا اشتباه است بنده را راهنمایی بفرمایید واقعا نمیدونم شما دوست عزیز دنبال چی هستی!!!...........واقعا که چی میگی fxplorer.dll همون apphelp.dll!!.... واقعا !! واقعا که چی مگی smf.dllظاهرا خالی.؟؟؟! معلومه دوست عزیز وقتی شما با reshacker برنامه ها رو به قول خودتون آنالیز میکنید! معلومه به شما خالی نشون میده! مرده مومن آخه این چه حرفیه میزنی!؟ واقعا شما حرفت زننده بود! دستکاری version!!!!!!!! اون فایل .exe که شما میگی با MMB ساخته شده ! درسته اون فایل فقط برای اجری ویندوز و نشون دادن بنر برنامه ساخته شده! اگه شما ناراحتی میتونم همین الان این رو با VB یا C بنویسم!من واقعا مایوس شدم! برای ارتباط با یکی از برنامه نویس این برنامه میتونید با iimannamiii@yahoo.comدر یاهو مسنجر در ارتباط باشید!

imanx7
دوشنبه 16 مرداد 1391, 11:58 صبح
بله ایشون درست فرمودن چطور باید ازش استفاده کرد ؟

با تشکر.*
این فریم ورک نیاز به اجرا نداره برنامه هایی بر پایه این فریم ورک نوشته شدند خودشون جاهایی که لازم به اجرای تابع مورد نظر باشه اجرا میشه! فکر کنم اینو تو تاپیک قبلی توضیح داده بودم!

AMIBCT
دوشنبه 16 مرداد 1391, 13:05 عصر
بنده عرض کردم اگر اشتباهی کردم شما تصحیح بفرمایید
نه اینکه فقط بگویید اشتباه کردید

اگر آن فایل خالی نیست و اگر آن فایل دیگر فایل apphelp.dll نیست لطفا بفرمایید که چه چیزی داخلشان است و روش اثباتش را هم بفرمایید
در ضمن بنده از resource hacker هم استفاده نکردم.
ابزارهای دیگری برای آنالیز مورد استفاده قرار گرفت

imanx7
دوشنبه 16 مرداد 1391, 13:41 عصر
بنده عرض کردم اگر اشتباهی کردم شما تصحیح بفرمایید
نه اینکه فقط بگویید اشتباه کردید

اگر آن فایل خالی نیست و اگر آن فایل دیگر فایل apphelp.dll نیست لطفا بفرمایید که چه چیزی داخلشان است و روش اثباتش را هم بفرمایید
در ضمن بنده از resource hacker هم استفاده نکردم.
ابزارهای دیگری برای آنالیز مورد استفاده قرار گرفت
»ن دلیلی نمیبینم! که سورس فایل .dll در اختیار شما قرار بدم! بعدشم میخوام ببنیم اگه شما از reshacker استفاده نکردید ! پس از چه چیزی استفاده کردید! برای آنلیز! آخه تا اونجایی که بنده میدونم برنامه reshacher بود بیشتر سورس های .dll های مارو نشون نمیداد! ولی برنامه های دیگه نشون میداد!

AMIBCT
دوشنبه 16 مرداد 1391, 14:24 عصر
من هم دلیلی نمی‌بینم برنامه‌های مورد استفاده رو به شما آموزش بدم

در تاپیک قبلی عرض کردم این کار شما نامفهوم و گنگ است
فقط امیدوارم دنباله‌روی آن فرد که پروژه‌ای خیالی به نام Baracuda را تبلیغ می‌کرد و یک کلاهبردار حرفه‌ای بود نباشید
و نیت شما خیر باشد

dbdbdb
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 18:41 عصر
ما که نفهمیدیم چی به چی بود
ای کاش ی ذره بهتر معرفی میکردی بجای این همه غرق ملی !
1-اولا چرا اولین فریم ورک؟؟؟؟
2-این فریم ورک به درد چه کسایی میخوره؟؟؟

با تشکر از زحمات شما

imanx7
یک شنبه 24 دی 1391, 19:19 عصر
سلام به تمامی اعضای سایت خــــــــــوب برنامه نویس!! الان نزدیک 5 ماه دریم رو این فریم ورک کار میکنیم!!>................ خیلی سختی کشیدیم.!!! بعد از اتهام هایی ک ب من زده شد ... بـــ خاطر این پروژه من تصمیم گرفتم خیلی جدی تر و محکم تر روش کار کنم! .... فقط خواستم این خبر رو بدم....منتظر نسخه 2.0 این فریم ورک باشید....که اواخر سال 2013 میلادی عرضه میشه....این مــــــــــــــــــــــــ ژده رو هم بدم که برنامه نویس های دیگه هم میتونن با استفاده از توابع این فریمورک در نسخه 2.0 برنامه نویسی کنن.. فعلا فقط با زبان های VB و Delphi....
امیدوارم دیگه به من اتهام کلاه برداری و ... از این چیزا نزنند.........