PDA

View Full Version : مشکل با مستر پیج

alia.n
دوشنبه 16 مرداد 1391, 16:14 عصر
سلام دوستان من یه مستر پیج دارم که داخلش یه منو وجود داره حالاتوی یه صفحه دیگه میخوام این منو با کلیک روی دکمه مخفی بشه ایا ممکنه چطوری؟

alia.n
سه شنبه 17 مرداد 1391, 11:52 صبح
سلام دوستان لازم دارم اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنون.

sasansara
سه شنبه 17 مرداد 1391, 12:41 عصر
شما یه مقدار بیشتر باید توضیح بدید، من اینطور برداشت کردم که وقتی توی content page، روی دکمه کلیک کردید، می خواید فقط تو همون صفحه منو محو بشه. برای این کار میتونید توی master page منو رو داخل یه div با id مثلا menuContainer بذارید و بعد در contentpage با کلیک روی دکمه، در رویداد onclientclick بوسیله کد جاوااسکریپت، اون div رو محو کنید که به این ترتیب منو هم محو میشه.
البته باید توجه کنید که در این روش فقط در این صفحه و تا قبل از اینکه postback صورت بگیره ، منو محو باقی می مونه.

alia.n
سه شنبه 17 مرداد 1391, 15:03 عصر
شما یه مقدار بیشتر باید توضیح بدید، من اینطور برداشت کردم که وقتی توی content page، روی دکمه کلیک کردید، می خواید فقط تو همون صفحه منو محو بشه. برای این کار میتونید توی master page منو رو داخل یه div با id مثلا menuContainer بذارید و بعد در contentpage با کلیک روی دکمه، در رویداد onclientclick بوسیله کد جاوااسکریپت، اون div رو محو کنید که به این ترتیب منو هم محو میشه.
البته باید توجه کنید که در این روش فقط در این صفحه و تا قبل از اینکه postback صورت بگیره ، منو محو باقی می مونه.

سلام دوست من اره منظورم همینه فقط کد جاوا اسکریپتشو بلد نیستم زحمت میکشی برام بزاریش حالا اگر بخوام توی لود شدن صفحه این اتفاق بیفته کجا بنویسم
ممنون

sasansara
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 11:35 صبح
به فرض اگه منو در تگ زیر باشه:
<div id="menucontainer"> </div>

انوقت جاوا اسکریپت :

document.getElementById("menucontainer").style.display='none';