PDA

View Full Version : ایجاد پنجره login

aspppsa
سه شنبه 17 مرداد 1391, 08:52 صبح
سلام
من یه برنامه کوچکی نوشتم که میخام وقتی برنامه را باز میکنم پنجره LOGIN واسم باز بشه و وقتی یوزر پسورد را زدم و login کردم فرم اصلیم باز بشه.میشه بهم بگین به چه شکل باید اینکارو بکنم.ممنون میشم اگه کمکم کنین.

emami.sie
سه شنبه 17 مرداد 1391, 09:12 صبح
سلام
نمونه رو ببینید... (پسورد هر یوزر برابر با نام همون یوزر هستش)
فقط به منوی Tools>Startup>Display Form هم توجه داشته باشید (فرمی که هنگام ورود به برنامه، نمایش داده میشه)
موفق باشید
یا علی

aspppsa
سه شنبه 17 مرداد 1391, 09:24 صبح
سلام
واقعا از لطفتون ممنونم.من همین فرمو با کدهایی که روی دکمهgoنوشته شده را در برنامه خود اضاف کنم کافیه؟

emami.sie
سه شنبه 17 مرداد 1391, 09:55 صبح
سلام
واقعا از لطفتون ممنونم.من همین فرمو با کدهایی که روی دکمهgoنوشته شده را در برنامه خود اضاف کنم کافیه؟

با سلام
ببینید من این فایل رو فقط جهت نمونه براتون گذاشتم... شما بسته به نظر خودتون می تونید هر تغییری روش اعمال کنید... فقط توجه داشته باشید جدول مربوط به یوزرها رو هم باید به برنامه تون Import کنید و تغییرات مدنظرتون رو درش اعمال کنید...
موفق باشید
یا علی

aspppsa
سه شنبه 17 مرداد 1391, 16:28 عصر
ممنونم درست شد.فقط یک سوال دیگه داشتم چرا وقتی پروژمو جای دیگه کپی میکنم و اجراش میکنم که روش کار کنم کدهایی که روی دکمه ها نوشتم اجرا نمیشه و عمل نمیکنه؟انگار کدی نوشته نشده.

emami.sie
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 06:50 صبح
ممنونم درست شد.فقط یک سوال دیگه داشتم چرا وقتی پروژمو جای دیگه کپی میکنم و اجراش میکنم که روش کار کنم کدهایی که روی دکمه ها نوشتم اجرا نمیشه و عمل نمیکنه؟انگار کدی نوشته نشده.
سلام
با چه ورژنی کار می کنید؟
اگه با 2007 و یا 2010 کار می کنید باید چک کنید که Enable All Macro در قسمت Trust Center فعال باشه... (اگه پیداش نکردید، در همین سایت با یک جستجو می تونید مطالب مرتبط رو پیدا کنید)
یا علی

aspppsa
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 10:26 صبح
مرسی حتما چک میکنم.فکر کنم مشکل از accessamهست من با 2010 کار میکنم .جالبه وقتی پروژه رو کپی میکنم روی سیستم یکی از دوستان کاملا اجرا میشه.