PDA

View Full Version : سوال: دوستان به دادم برسید ؟؟ چند تا مشکل روی هاست ؟

Fartaj
سه شنبه 17 مرداد 1391, 11:12 صبح
سلام خدمت دوستان

مهمترین مشکلم با ماژول آمار آقای هاشمی هست ، این مشکل رو روی لوکال هم داشتم اما گفتم شاید روی هاست درست بشه اما نشد . مشکل اینه که آمار رو درست نشون می ده ولی با هر بار کلیک روی یک عملیات خاص (مثل منو و دکمه و .. ) این ارور رو می ده :

Object reference not set to an instance of an object.

رو لوکال دقیقا می گفت :

Object reference not set to an instance of an object.
Statistic st = new Statistic();

نمی دونم چی کارش کنم همه عملیات های سایت رو از کار انداخته جالبه اگه این ارور واقعا ارور بود نباید دیگه صفحه رو بیاره در صورتی که اگه رو یک صفحه کلیک بشه و این ارور بیاد با یک رفرش صفحه درست میاد

مشکل بعدی من با ماژول اوقات شرعی هست متعصفانه یک ساعت عقبه دوستان راهی سراغ ندارند درست بشه ساعتش

و یک مشکل دیگه با ماژول نظرسنجی دارم وقتی روی مشاهده نتایج کلیک می کنم این ارور رو می ده :

Unknown server tag 'Poll:PollControl'.

ممنون می شم اگه یک نگاه به سایت بندازید جاهایی که گفتم ارور می ده رو یک نگاهی بکنید : فقط اگه رو لینک کلیک کردین ارور اومد یک رفرش بزنید سایت میاد

www.hotel.aspro.ir

sam166
سه شنبه 17 مرداد 1391, 13:36 عصر
دوست عزیز من تو پروژم استفاده کردم
مشکلی نداشت
http://barnamenevis.org/showthread.php?354631-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4

Fartaj
سه شنبه 17 مرداد 1391, 13:58 عصر
آخه تنظیمات رو همونطوری که گفته بودند انجام دادم حالا لینک رو یک مشکلی داشت درست کردم اگه میشه ارور رو نگاه کنید

sam166
سه شنبه 17 مرداد 1391, 15:29 عصر
1- کدهای آمار رو کجا گذاشتی؟
پوشه Statistic رو تو روت قرار بده و مجوز Read و Write رو بهش بده

من کدهام تو مسترپیج قرار دادم
این کدهام

using Statistics;

Statistic st = new Statistic();
Label4.Text =st.Online.ToString() ;
Label5.Text =st.Today.ToString();
Label6.Text = st.Yesterday.ToString();
Label7.Text = st.Month.ToString();
Label8.Text = st.LastMonth.ToString();
Label9.Text = st.Total.ToString();

موففق باشید

Fartaj
سه شنبه 17 مرداد 1391, 16:53 عصر
خود آمار تو فولدر ، تو usercontrol هست که انداختمش تو مسترچیج و پوشه Statistic تو روت ، کد هام با شما فرقی نداره ؟

آخه تعجبه آمار هم کار می کنه هم ارور می ده، مجوز خوندن و نوشتن رو هم بهش دادم

از تو یوزر کنترل هم درآوردم اما کلا به این جمله حساسیت داره : Statistic st = new Statistic();

sam166
سه شنبه 17 مرداد 1391, 18:29 عصر
از ییوزر کنترل درش بیار شاید درست بشه

saeid6366
شنبه 16 شهریور 1392, 22:43 عصر
به این جمله حساسیت داره : Statistic st = new Statistic();

من دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی از آمار پروژه گفته شده استفاده کردم. تو مسترپیج سر این خط error میده. شما مشکلتون چطوری حل شد؟

sasanrstm
یک شنبه 17 شهریور 1392, 05:45 صبح
میگم چطوره از آمار وب گذر استفاده کن یا از روش آمار گیر من استفاده کن تو یه تایپک آموزش دادم رو سایت خودمم هست:چشمک: