PDA

View Full Version : سوال: فوری: افزودن دسته (کتگوری) به treeview

mohammad_kazem
سه شنبه 17 مرداد 1391, 11:31 صبح
با سلام خدمت همه دوستان
یه صفحه دارم که توش این کنترل ها موجوده
1- textbox
2- dropdownlist
4- button
3- treeview
میخوام کاربر یه چیزی توی textbox بنویسه و دکمه رو بزنه. اون متنی که نوشته به ایتم های treeview و dropdownlist اضافه بشه
از دفعه دوم با نوشتن متن در textbox میتونه یه ایتم از dropdownlist انتخاب کنه. اگه انتخاب کرد متن textbox در زیر دسته ایتم انتخاب شده قرار بگیره
treeview هم بعد از هر عمل refresh بشه.
مثال:
کاربر دفعه اول توی textbox مینویسه "منو" و دکمه رو میزنه . منو به treeview اضافه میشه
دفعه دوم مینویسه زیرمنو و از dropdownlist کلمه "منو" (که قبلا خودش ایجاد کرده) رو انتخاب میکنه و دکمه رو میزنه و "زیر منو" در زیردسته "منو" قرار میگیره
از همه دوستان عاجزانه تقاضای کمک دارم.
ممنون

mohammad_kazem
سه شنبه 17 مرداد 1391, 16:31 عصر
دوستان هیچکس کمک نمیکنه؟

mehdi_gerami65
سه شنبه 17 مرداد 1391, 18:08 عصر
دوستان هیچکس کمک نمیکنه؟

شما بايد ابتدا گزينه انتخاب شده را در ساختار درختي جستجو كني بعد از پيدا كردن به عنوان فرزند آون آيتم جديد رو اضافه كني
جستجو هم به دوصورته يكي به صورت معمولي با foreach و ديگري با تابع بازگشتي اولي براي وقتي هست سطح ساختار درختي معلوم باشه دومي براي زماني كه ساختار درختي سطحش معلوم نباشه

mohammad_kazem
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 11:31 صبح
شما بايد ابتدا گزينه انتخاب شده را در ساختار درختي جستجو كني بعد از پيدا كردن به عنوان فرزند آون آيتم جديد رو اضافه كني
جستجو هم به دوصورته يكي به صورت معمولي با foreach و ديگري با تابع بازگشتي اولي براي وقتي هست سطح ساختار درختي معلوم باشه دومي براي زماني كه ساختار درختي سطحش معلوم نباشه

خیلی ممنون دوست عزیز
ولی من توی همون درج کردنش مشکل دارم. بعد از سرچ کردنی که شما گفتید چطور میشه "دسته" و "زیر دسته" درج کرد؟
البته مشکل زیاد دارم ولی فعلا همینش حل بشه تا بقیشو بگم
دوستان دیگه هم اگه میتونن یه دستی بگیرن مشکلم حل بشه
ممنون

mehdi_gerami65
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 12:52 عصر
خیلی ممنون دوست عزیز
ولی من توی همون درج کردنش مشکل دارم. بعد از سرچ کردنی که شما گفتید چطور میشه "دسته" و "زیر دسته" درج کرد؟
البته مشکل زیاد دارم ولی فعلا همینش حل بشه تا بقیشو بگم
دوستان دیگه هم اگه میتونن یه دستی بگیرن مشکلم حل بشه
ممنون

دوست عزیز شما به من بگید که سطح ساختار درختی شما محدود است یا نه اگه محدوده کدشو بنویسم برات بفرستم زود جواب بده

mohammad_kazem
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 21:04 عصر
دوست عزیز شما به من بگید که سطح ساختار درختی شما محدود است یا نه اگه محدوده کدشو بنویسم برات بفرستم زود جواب بده
نه عزیزم محدود نیست
دست کاربره. تاهروقت و هر سطحی که دلش خواست میتونه کتگوری ایجاد کنه
قربون دستت . ممنون میشم اگه راهم بندازی

mohammad_kazem
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 11:57 صبح
سلام دوستان
مشکلم در فاز اول حل شد
فاز دومش اینه که حالا که یه treeview دارم چطور میتونم ساختارشو بریزم تو یه فایل xml ؟تا دوباره که کاربر صفحه رو لود میکنه treeview ازون فایل xml لود بشه.
لطفا کمکم کنید

mohammad_kazem
شنبه 21 مرداد 1391, 08:44 صبح
دوستان عزیز هیچکس نمیتونه کمک بده؟

mohammad_kazem
یک شنبه 22 مرداد 1391, 09:41 صبح
آهای دوستان کسی هست که بتونه بهم کمک کنه؟
تصمیم گرفتم ایشالا بعد از اینکه این پروژم به سرانجام رسید یه آموزش کامل در مورد treeview بذارم تو تالار:لبخند:
تو رو خدا کمکم کنید :گریه: