PDA

View Full Version : گفتگو: به نظر شما بهترین قفل سخت افزاری کدومه؟

BORHAN TEC
سه شنبه 17 مرداد 1391, 20:35 عصر
سلام
چند وقتی هست که دارم به دنبال یک قفل سخت افزاری می گردم که هم امنیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه. در ضمن می خواهم که برای دلفی هم دارای کامپوننت باشه و برای استفاده نیازی نباشه که بخواهم یک فایل dll و یا ocx به همراه برنامه توزیع کنم و یا به عنوان ریسورس این فایلهای اضافی رو در برنامه قرار بدم و ... .
در ضمن قبلاً از قفل tiny استفاده کرده ام ولی به نظر من امنیت بالایی نداره و زیاد جالب نیست(این فقط نظر منه، شاید بقیه نظرات دیگری داشته باشند). حالا با این همه تفاسیر به نظر شما بهتره از کدوم قفل استفاده کنم؟ لطفاً دلایل را هم ذکر کنید.

با تشکر فراوان...

Mask
دوشنبه 23 مرداد 1391, 13:21 عصر
سلام دوست من.
میشه دلیلت رو در مورد ضعف قفلهای tiny بگید.؟
آیا این قفل ضعفش در کشف رمز عبورش هست یا کشف دیتاهایی که داخلشه؟
به نظرتون نوع استفاده و ارتباط با قفل سخت افزاری نمیتونه این ضعف رو ایجاد کنه؟
تا جایی که شرکت منشور سیمین برای کسی که بتونه از قفلش رد بشه جایزه در نظر داره.
من خودم چندین مدل قفل استفاده کردم. قفل نرم افزاری - قفل بتیس - قفل tiny که در مقایسه ، میتونم قفل tiny رو قوی تر ببینم.
اگه دوست داری من قفل بتیس هم دارم. آدرستو پیام خصوصی بده تا برات بفرستم و یه نیگا بهش بکن.
موفق باشی.

BORHAN TEC
سه شنبه 24 مرداد 1391, 01:12 صبح
سلام

تا جایی که شرکت منشور سیمین برای کسی که بتونه از قفلش رد بشه جایزه در نظر داره.
خوشحالمون کردی، چه جایزه ای میده؟؟؟!!!! :لبخند:

queenmitra
شنبه 28 مرداد 1391, 13:59 عصر
سلام این بحث قفلهای سخت افزاری و البته tiny خیلی در این فروم مطرح شده و دوستان هم نظراتشون رو دادند فکر کنم بهتره یه نگاهی به مباحث گذشته بندازی تا نیاز به تکرار نباشه اما همانطور که گفته شد منشورسیمین جایزه نقدی داره چون خود من مشتریشون هستم میدونم که اگه راهکارتون رو ارائه بدین میتونید جایزه نقدی بگیرید ولی مبلغشو نمیدونم میتونید از خودشون بپرسید