PDA

View Full Version : خواندن اطلاعات یک فیلد از دیتابیس و ذخیره در یک آرایه با جی کوئری

saeed_sho
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 12:23 عصر
سلام
چطوری میشه اطلاعات یه فیلد رو از دیتابیس خوند و در یک آرایه ذخیره کرد و فانکشن همون آرایه رو به عنوان مقدار برگشتی برگرداند

میخوام اینکارو با جی کوئری بکنم یعنی فانکشن در جی کوئری باشه

شرمنده میدونم باید در تالار جی کوئری مطرح کنم اما تالار جی کوئری خیلی راکده

لطفا راهنمایی کنید

saeed_sho
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 17:55 عصر
نه در تالار جی کوئری حواب میدن نه در این تالار :متعجب: موندم این همه آدمی که وارد میشن و پستو میبینن یکیشون نمیگه کارش گیره بزار راهنماییش کنم؟
یه بار امتحان کنید بقیه رو کمک کنید ببینید چه حس خوبی بهتون دست میده :لبخند:
البته دور از جون اونایی که راهنمایی میکنند :خجالت:

Saman Hashemi
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 20:38 عصر
عموما یه وب سرویس درست میکنند و با متد ajax در jQuery بهش وصل میشود و اطلاعات دریافت میکنند حالا شما دقیقا بگو میخوایی چیکار کنی شاید دوستان راه حل بهتری ارائه بدن...!
شاید اینجا (http://www.dotnettips.info/Search?term=jquery)بتونی چندتا مثال خوب پیدا کنی...!
پ ن:سوال شما تا حدودی واضح نیست،سعی کنید همیشه سوال واضح بپرسید تا زودتر جواب بگیرید...!

saeed_sho
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 10:06 صبح
ببینید من یه فیلد در جدول دیتابیسم دارم که آدرس عکس هارو ذخیره میکنه حالا میخوام با یه فانکشن اطلاعات اون فیلد رو از جدول دیتابیس بخونم و بعد بریزم توی یک آرایه از نوع image و فانکشن آرایه رو برگردونه چون در واقع من یه جایی به اون آرایه احتیاج دارم

امیدوارم این دفعه دیگه واضح سؤال را مطرح کرده باشم بازم اگه واضح نبود بگید

لطفا راهنمایی کنید

saeed_sho
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 18:41 عصر
این کدو ببینید میخوام اونجایی که به آرایه ی image آدرس عکسشو داده من یه فانکشن بزارم تا از یکی از فیلدهای جدولم در دیتابیس آدرس همه ی عکس هامو بگیرم و در یک آرایه ی image ذخیره کنم و اونجا که در این کد آدرس عکسو داده من فانکشن رو صدا بزنم
function init(){p=l.offsetWidth,pl=ll.offsetWidth;var _1=new Image();_1.src="images/logos/logos.jpg";