PDA

View Full Version : تاریخ

com12151337
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 19:58 عصر
سلام برهمگی
چطور می تونم در یک تکست باکس تاریخ همان روز را بیاره و همان روز ثابت بمونه و ثبت بشه
به چه شکل یک تکست باکس از یک فایل مثل تاریخ را انتقال بدم به یک تکست باکس یک فایل دیگر
برای بکاپ گرفتن در آفیس 2010 کسی اطلاعاتی داره

com12151337
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 20:13 عصر
سلام
کسی کمکی نمیکنه؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 20:36 عصر
ابتدا خدمت شما عرض کنم که :
احتمالا دقت کرده اید باتوجه بسادگی سوالاتتان کمتر جواب میگیرید . وفقط یک دلیل دارد آنهم نحوه طرح سوال است .که منظورواقعی شما را بقیه متوجه نمیشوند برای همین هم چون فهم وتفسیر سوالتان از جواب آن سخت تر است ، دوستان ازکنارآن میگذرند. مثلا سوال فعلی

چطور می تونم در یک تکست باکس تاریخ همان روز را بیاره و همان روز ثابت بمونه و ثبت بشه
آیا این تکست مقید شده است یانه؟در ثانی مگر تا مقدار یک تکست را عوض نکنیم تغییر میکند وبعد در کجا ثبت بشه؟

به چه شکل یک تکست باکس از یک فایل مثل تاریخ را انتقال بدم به یک تکست باکس یک فایل دیگر
منظورتان از یک فایل مثل تاریخ چیه؟

برای بک آپ گرفتن از طریق کدنویسی میخواهید یا دستی؟

com12151337
جمعه 20 مرداد 1391, 01:57 صبح
بله درست می فرمایید حق با شماست بنده از همه عذر خواهی میکنم
من دو تا فایل دارم که یکی از آنها مانند سر برگ فاکتور است و دومی ریز فاکتور که شرح کالا ، فی ، مبلغ دارد و احتیاج دارم که در آن یعنی فایل دوم تاریخ ثبت فاکتور را داشته باشم تا بتوانم در در کویری جهت ریز هزینه استفاده کنم به این لحاظ بخاطر اینکه کاربر نخواهد وقت روی نوشتن تاریخ همانتاریخ دوم رابکند میخواستم ببینم دستوری هست به صورت خودکار تاریخ شمسی را جایگزین کند یا خیر
دومین سئوال این بود در فایل شماره یکم تاریخ فاکتور نوشته می شود ودر فایل دوم من که بصورت ساب فرم هم هست بدلیل نیاز احتیاج به همان تاریخ را دارم آیا میشود با دستوری تاریخ فرم شماره یک در تاریخ فرم 2 بصورت خود کار ثبت بشه
سئول سوم اینکه جنابعالی یک تایپیک در خصوص بکاپ در آفیس 2007 زحمت کشیده بود و گذاشته بودید و من از آن استفاده کردم ولی متاسفانه خطا میگرفت آفیس من 2010 است مشکلم را آنجا نوشتم ولی بدلیل نگرفتن جواب در این تایپیک مطرح کردم
بنده مجددا عذر خواهی میکنم

com12151337
جمعه 20 مرداد 1391, 04:13 صبح
91014جناب امیری این نمونه را ببینید اگر مشکلی مبینید توضیح بدهید ممنون میشم

Abbas Amiri
جمعه 20 مرداد 1391, 14:44 عصر
با توجه به این که این دو جدول در نام فاکتور باهم مشترکند ، اصولا نیازی به این کارنیست ولی چنانچه بخواهید می توانید ابتدا در روال Form_Current سابفرم درج کنید:

Me.date = Nz(Me.Parent.Form.date)

ودر روال date_AfterUpdated کنترل تاریخ در فرم اصلی تایپ کنید:

Private Sub date_AfterUpdate()
Me.tarah_bar2_subform.Form.date = Me.date
End Sub

com12151337
جمعه 20 مرداد 1391, 16:40 عصر
جناب امیری تاریخی که میخواهم بروز شود بنام date_sabt است که در subform است و به شمسی میخواهم باشد آن دستوری که جنایعالی در قسمت دوم زحمت کشیده بودید نوشتم ولی جواب نمیداد و قسمت اول درست شد ممنون