PDA

View Full Version : مشکل با ارسال متغیر

morsakhan
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 21:02 عصر
سلام
سایت رو از یک سرور به سرور دیگه منتقل کردم ولی در این انتقال بخشی از سایت از کار افتاد
در سورو جدید اجازه ارسال متغیر حاوی کد های اچ تی ام ال رو نمیده و ارور
Forbidden

You don't have permission to access /admin22/admin.php on this server.

رو میده
آیا باید از نوع متغیر خاصی برای ارسال مقدار تکست آریا استفاده کنم ؟ یا مشکل از جایی دیگه است؟؟
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

≡ ALEX ≡
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 23:28 عصر
ظاهرا مشکل از پرمیشن دسترسی به فایل هستش، کاراکتر / ابتدای آدرس تون رو بردارید و یا آدرس relative رو بصورت کامل درج کنید:

admin22/admin.php
یا
./admin22/admin.php
یا
/home/user/public_html/admin22/admin.php

morsakhan
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 23:58 عصر
ظاهرا مشکل از پرمیشن دسترسی به فایل هستش، کاراکتر / ابتدای آدرس تون رو بردارید و یا آدرس relative رو بصورت کامل درج کنید:

admin22/admin.php
یا
./admin22/admin.php
یا
/home/user/public_html/admin22/admin.php

ممنون از پاسختون
برطرف نشد
مشکل اینجاست :
من داخل پیج یک تکست اریا پیشرفته ( با قابلیت تغییر فونت - تغیر رنگ و تصویر گذاشتن و ... ) دارم زمانی که متن ساده و بدون استفاده از این المانها ارسال می شود هیچ گونه مشکلی وجود ندارد ولی زمانی که در متن از این المانها مانند تغییر رنگ اندازه یا وسط چین کردن و ... استفاده می کنم با خطای ذکر شده مواجه میشم

در این حالت متغییر شامل یک سری کد های html می بادش که سرور اجازه دسترسی رو نمی ده !
و به تنظیمات سرور هم دسترسی ندارم

اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

≡ ALEX ≡
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 09:02 صبح
در این صورت احتمالا مشکل از mod_security هستش. شما در فولدر admin22 یک فایل htaccess. بسازید (dot قبلش هست همانطور که در اینجا دیده میشه) یا فایل موجود را ادیت کرده و در انتهای آن کد زیر را وارد نمایید:

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

با این کار می بایست مشکل برطرف بشه و اگر نشد به مدیر سرور اطلاع بدهید تا تنظیمات mod_security رو چک کنند.

morsakhan
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 21:38 عصر
سلام
هاستینگ به من اجازه قرار دادن فایل htaccess. رو نمیده ! پشتیبانی هم برای این که امنیت رو حفظ کنه از این کار سر باز می زنه !
ایا راه حل دیگه ای وچود داره ؟

shahriyar3
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 22:32 عصر
هاستتون و عوض کنید کلا

shahriyar3
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 22:33 عصر
هاستتون و عوض کنید کلا

≡ ALEX ≡
جمعه 20 مرداد 1391, 11:35 صبح
این هاستینگ برای حفظ امنیت از کاربری سرور کاسته است در حالی که به این سطح سختگیری برای یک سرور اشتراکی نیازی نیست. بهتره به جای دیگری نقل مکان کنید تا از امکانات و ویژگی های کامل برخوردار شوید. در انتخاب هاستینگ به تخصص آن شرکت در برقراری پایداری و امنیت سرور و همچنین امکانات سرور باید توجه داشته باشید.