PDA

View Full Version : مشکل در کانکت شدن در sqlsever2008

ahp_online
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 16:21 عصر
سلام
دوستان من زمانی که SQL sever managment رو باز می کنم و سرور رو انتخاب و کانکت رو میزنم این خطا رو میده!!!
میشه بگید مشکلش چیه و باید چی کار کنم؟؟؟ لطفا دقیق توضیح بدید چون تازه دارم با SQL کار میکنم و زیاد مسلط نیستم!
90994

baktash.n81@gmail.com
شنبه 21 مرداد 1391, 10:43 صبح
سلام

در SQL Server Configuration Manager یه نگاهی به سرویس ها بندازید .. ببینید اسم Instance رو درست می نویسید ... و همچنین اینکه سرویس مربوطه Stop نباشه ...

ahp_online
شنبه 21 مرداد 1391, 16:02 عصر
سلام

در SQL Server Configuration Manager یه نگاهی به سرویس ها بندازید .. ببینید اسم Instance رو درست می نویسید ... و همچنین اینکه سرویس مربوطه Stop نباشه ...

سلام
میشه بگید چطوری باید اینکار رو بکنم؟؟

manij_mhm
شنبه 21 مرداد 1391, 16:44 عصر
ببیینید با local می تونید کانکت شید؟ به جای سرور . (نقطه) بزارید ببینید کانکت می شه؟
برای بررسی سرویس ها SQL Server Configuration Manager رو اجرا کنید. برای اجرا هم توی استارت اسمشو تایپ کنید مشخص می شه. بعد از قسمت سرویس state رو چک کنید.

ahp_online
یک شنبه 22 مرداد 1391, 09:49 صبح
ببیینید با local می تونید کانکت شید؟ به جای سرور . (نقطه) بزارید ببینید کانکت می شه؟
برای بررسی سرویس ها SQL Server Configuration Manager رو اجرا کنید. برای اجرا هم توی استارت اسمشو تایپ کنید مشخص می شه. بعد از قسمت سرویس state رو چک کنید.

متوجه منظور شما نشدم متاسفانه!! چون تازه SQLsever2008 رو شروع کردم و چندان مسلط نیستم.اگه لطف کنید و دقیق تر توضیح بدید ممنون میشم.
manij_mhm
یک شنبه 22 مرداد 1391, 11:02 صبح
SQLsever2008 رو که اجرا کردید، مثل عکس ضمیمه به جای نام سرور تنها یک نقطه قرار بدید ببینید و بر روی کانکت کلیک نمایید و ببینید می تونید به sqlمتصل شوید یا نه!
برای اجرای SQL Server Configuration Manager هم عکس ضمیمه گویا هست.

9112191122

m.toosi
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 02:12 صبح
خسته نباشید
دوست عزیز من هم چنین مشکلی دارم
و کارهایی که گفتی رو انجام دادم در صفحه جدید که باز شد دو مورد رو نوشته Stop
عکس ضمیمه رو یک نگاهی بکن

اگر زود جواب بدی ممنونت میشم
ممنون

m.toosi
شنبه 23 دی 1391, 18:36 عصر
بنده باز هم به این مشکل خردم