PDA

View Full Version : Text Editor

بهناز ج
جمعه 20 مرداد 1391, 00:21 صبح
سلام
تو برنامه ای که نوشتم از یه تکست ادیتور استفاده میکنم
مشکلی که دارم این هست که وقتی به یک متن تو تکست ادیتور استایل میدم ، این استایل ها در دیتا بیس هم ذخیره میشن و زمانی که از دیتابیس متن رو بازخوانی میکنم و میخوایم جای دیگه نمایشش بدم ، استایل ها به شکل نامناسبی همراه متنم آورده میشن مثلا : <400 , 300 یا کدهای مشابه
و این استایل ها فقط زمانی که دوباره متن درون خود تکست ادیتور آورده بشه ، درست نشون داده میشن

میخواستم ببینم تکست ادیتوری هست که این مشکل رو نداشته باشه؟ و متن رو فقط درون خود تکست ادیتور همراه با استایل بیاره و بقیه جاها پلین تکست رو نشون بده؟

پ.ن : میخواستم که متن رو به شکل متن خام یا همون پلین تکست تو دیتابیس ذخیره کنم تا موقع بازخوانیش مشکلی نداشته باشم ، اما مساله ای که هست اینه که موقع ادیت کردن متنم تو خود تکست ادیتور هم استایل نخواهم داشت که این اصلا خوب نیست

ممنون میشم راهنماییم کنید

fakhravari
جمعه 20 مرداد 1391, 00:39 صبح
دوست عزیز کار درست اون ادیتور انجام میده.
شما باید از حالت Encoder , Decoder استفاده کنید که اکثر کنترل ها دارن.
یا از کلاس Regex
#region حذف کد های HTML
/// <summary>
/// حذف کد های HTML و باقی گزاشتن مقادیر داخل تگ ها
/// </summary>
/// <param name="Html">رشته</param>
public static string Html_Del(string Html)
{
return Regex.Replace(Html, "<[^>]*>", string.Empty);
}
/// <summary>
/// حذف کد های HTML با مقادر داخل
/// </summary>
/// <param name="Html">رشته</param>
public static string Html_Del_All(string Html)
{
return Regex.Replace(Html, @"\<(.|\r|\n)*\>", string.Empty);
}
#endregion

بهناز ج
جمعه 20 مرداد 1391, 10:22 صبح
ممنون از پاسختون
اگه قسمت پ.ن رو خونده باشید ، متوجه میشید که منم همین کار رو کردم و دقیقا از همین دستور استفاده کردم و متنم رو تو دیتابیس ذخیره کردم ، اما خب اینجوری که دیگه استفاده از تکست ادیتور بی فایده میشه و موقع بازیابی از دیتابیس برای نمایش دادن تو خود تکست ادیتور هم هیچ استایلی نداره!

مشکل من اینجاست که من متنی که داخل تکست ادیتور نوشته میشه رو بعدا هم توی خود تکست ادیتور و هم چندجای دیگه میخوام نمایش بدم و میخوام وقتی داخل خود تکتس ادیتور نمایشش میدم استایل داشته باشه و جاهای دیگه بدون استایل باشه!
اون جاهای دیگه هم چون دقیقا تگ سروری هستن نمیشه قبل از نمایش دادنش استایل رو از روش بردارم!
پس تکست ادیتوری لازم دارم که استایلاش فقط توی خودش نمایش داده بشن!

fakhravari
جمعه 20 مرداد 1391, 11:17 صبح
منظور متوجه نشدم بازم.
اگر style لازم ندارید چرا از ادیتور استفاده میکنید.
اگر هم لازم دارید و میخواهید در جایی با style نشون بدی و جایی نه خب از اون تابع بالا استفاده کنید و در غیر این صورت هر جا استفاده کنید با style نشان داده میشود.