PDA

View Full Version : فارسي سازي ويندوز بدون استفاده از روش دستي

saied267
جمعه 20 مرداد 1391, 12:34 عصر
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز. ميدونيد كه برنامه هاي فارسي وي بي جهت اجرا در سيستم ديگر نياز به تنظيمات فارسي در control panel دارند. خواستم بدونم راهي وجود داره كه بشه بصورت اتوماتيك و برنامه نويسي در خود برنامه يا از طريق برنامه هاي ستاپ ساز اين كار رو انجام داد؟ با تشكر فراوان.

hosein3000
جمعه 20 مرداد 1391, 17:31 عصر
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز. ميدونيد كه برنامه هاي فارسي وي بي جهت اجرا در سيستم ديگر نياز به تنظيمات فارسي در control panel دارند. خواستم بدونم راهي وجود داره كه بشه بصورت اتوماتيك و برنامه نويسي در خود برنامه يا از طريق برنامه هاي ستاپ ساز اين كار رو انجام داد؟ با تشكر فراوان.
با سلام
منم خیلی وقته دنبال همین موضوعم

saied267
جمعه 20 مرداد 1391, 20:55 عصر
دوستان کسی نیست راهنمایی داشته باشه ؟

setroyd
شنبه 21 مرداد 1391, 01:02 صبح
نه شما اگر فونت رو کنار برنامه بزاری و add کنی فکر میکنم نیازی به تنظیمات دستی نیست .

SlowCode
شنبه 21 مرداد 1391, 10:11 صبح
نه شما اگر فونت رو کنار برنامه بزاری و add کنی فکر میکنم نیازی به تنظیمات دستی نیست .
نه، کافی نیست.
توی تنظیمات زبان هم باید تغییراتی داد، توی سون باید Persian انتخاب بشه و توی xp علاوه بر Farsi باید International IRV NO5 هم انتخاب بشه تا تنظیمات درست بشه.
راستش من خیلی دنبالش گشتم، قبلا هم بحث هایی شد ولی به نتیجه ای نرسیدیم. پس بهتره باز هم تحقیق کنیم.(فعلا راهی واسه این کار نیست)

setroyd
شنبه 21 مرداد 1391, 15:08 عصر
خوب این تنظیمات برای هر سیستمی باید باشه شما دانلود منیجر رو هم فارسی کنی نیاز به این تنظیمات هست بدون اون نمیتونید !!!! من برداشتم از سوال چیز دیگه بود مگر اینکه شما برای این کار با api بتونی تنظیمات رو تغییر بدی که من یه همیچین کدی رو قبلا یادمه جایی دیدم حالا میگردم اگه بود براتون میزارم

سپهر-111
شنبه 21 مرداد 1391, 15:34 عصر
خوب این تنظیمات برای هر سیستمی باید باشه شما دانلود منیجر رو هم فارسی کنی نیاز به این تنظیمات هست بدون اون نمیتونید !!!! من برداشتم از سوال چیز دیگه بود مگر اینکه شما برای این کار با api بتونی تنظیمات رو تغییر بدی که من یه همیچین کدی رو قبلا یادمه جایی دیدم حالا میگردم اگه بود براتون میزارم

سلام
ممنون میشم اگه لطف کنی

saied267
یک شنبه 22 مرداد 1391, 09:16 صبح
ممنون مي شم دوست عزيز اگه اين api رو برامون پيدا كنيد خيلي لازمش داريم.