PDA

View Full Version : سوال: ارسال ایمیل بدونه رمز ورود

kivoon
شنبه 21 مرداد 1391, 10:43 صبح
سلام به دوستان برنامه نویس ;

میخواستم بدونم میشه توی asp مثل php ایمیل ارسال کرد بدونه رمز عبور و فقط ادرس ایمیل فرد رو بنویسیم و ایمیل ارسال شه با موضوع و متنش .

و اگر میشه یه کد بهم معرفی کنید .

با سپاس

hamid_shrk
شنبه 21 مرداد 1391, 11:03 صبح
دوست عزیز پسورد ارسال کنند رو حتما باید قید کنید.
اگه پسورد نخواد که همه با هر ایمیلی دلشون بخواد میتونن ایمیل بفرستن!!

M.KH-SH
شنبه 21 مرداد 1391, 11:11 صبح
http://tellbook.ir/Default.aspx

مثل این سایت میگین؟؟

شما از پروژه رو دانلود کنین و فقط تابع send_mail_free رو پر کنین و مشکل شما حل میشه

hamid_shrk
شنبه 21 مرداد 1391, 11:30 صبح
http://tellbook.ir/Default.aspx

مثل این سایت میگین؟؟

شما از پروژه رو دانلود کنین و فقط تابع send_mail_free رو پر کنین و مشکل شما حل میشه

سوالشون سوال فنی بود فکر میکنم و کد میخواستن.
این چیزی که شما معرفی کردین هم در نهایت تو کد خودتون پسورد واسه میل سرویس گذاشتین، درسته؟
اگر راهنمایی بیشتر کنید ما هم از دانشتون استفاده میکنیم تا تاپیکتون فقط جنبه تبلیغ نداشته باشه.

M.KH-SH
شنبه 21 مرداد 1391, 11:59 صبح
بله من پسورد ها رو در جایی نوشتم به هر حال برای ارسال شما از هر سیستمی نیاز به کلمه عبور دارین تا بتونین به اون سرور متصل بشین

حالا تمام چیز هایی که باعث میشه در مورد ارسال ایمیل برنامه نویس رو دچار اشکال کنه رو نوشتم و در حال نوشتن ادامه ماجرا هستم تا دیگه برنامه نویسی مجبور به نوشتن چندین خط کد نباشه برای ارسال ایمیل
شما به راحتی میتونی با 2خط کدنویسی ایمیل ارسال کنی فقط کافی هستش پارامتر های موجود رو صحیح پرکنین که برای این مورد یک نمونه برنامه هم هست
جنبه تبلیغ نداره چون هیچ هزینه ای رو من دریافت نمیکنم و بهتر هست بگم که برای راحتی نوشتم این هم یک کامپوننت هست که تنها فرغی داره اینه که تحت وب هستش و باید به جای add reference باید add web reference کنن و بعد همین بقیه ماجرا رو همه یاددارن

hamid_shrk
شنبه 21 مرداد 1391, 12:22 عصر
بله بنده کاملا با این سیستم آشنایی دارم و فقط میخوایتم مطمئن شم که منظور همینه.
به هر حال امکان داره شخص بخواد از طریق میل سرویس خودش این کار رو انجام بده.
معمولا ککمتر شرکتی پیدا میشه که از این جور سرویس هایی که شما ارائه میدید استفاده کنه چون به هر حال اطلاعات مشتریانشون براشون مهمه و از اونجایی که این سیستم مثل هندونه در بسته میمونه نمیشه بهش اعتماد کرد، قصد توهین به شما رو ندارم اما انقدر این اتفاقات تو کشورمون مرسوم شده که به اندک افرادی هم که بدون قصد سو استفاده گری میخوان اینکار رو بکنن اعتمادی نمیشه.

M.KH-SH
شنبه 21 مرداد 1391, 12:33 عصر
نه خواهش می کنم دوست عزیز
همونطور که مشاهده میکنین نرم افزار win app هستش در نتیجه بیشتر هدف من که خودم چند سال برنامه win app میکردم خدماتی برای دوستان app کار هستش نه چیزی بیشتر و یا کمتر

اینم یکی از خدماتی هست که من میدم
برای بخش حرف شما که شاید یکی بخواد از سرور خودش استفاده کنه 2 تا تابع جداگانه هستش به نام های send_mail , send_mail_from که هر 2 یک کار میکنن اولی بهتر هستش که برای کسانی استفاده بشه که سرور اونا اجازه ارسال ایمیل با نام جعلی رو نمیده و دومی یعنی send_mail_from هم برای کسانی باشه که سرور اونا توانایی ارسال ایمیل جعلی رو داره استفاده بشه

به هر حال یکی از اهداف سایت اینه که بتونه قیمت تبلیغات در ایران رو توسط ایمیل مارکتینگ به صفر برسونه برای همین بانک ایمیلی بیش از 10 میلیون کاربر فعال جمع آوری کردیم که انشاالله بعد از تکمیل سرویس و بخش های کدنویسی سایت راه اندازی کامل میشه

hamid_shrk
شنبه 21 مرداد 1391, 12:47 عصر
الآن همین بانک ایمیلی که می فرمایید خودش ابهام داره و امیدوارم این بانک ایمیل رو از طریق این نرم افزارتون تهیه نکرده باشید. :چشمک:
یکسری ابهامات و مشکلات اخلاقی دیگه هم تو این کارتون وجود داره که خوب تو این تاپیک جاش نیست.
باز هم ممنون.

M.KH-SH
شنبه 21 مرداد 1391, 19:27 عصر
بله بانک ایمیل رو خریداری کردم بخش از اون رو و بخشی رو از طریق روبوتی که نوشتم از سایت های تبلیغاتی به دست آوردم و بخشی هم از گروه های موجود yahoo و گوگل هستن

اگه امکان داره در همینجا ابهامات بیان بشه تا دوستان دیگه فکر نکنن همه برای اهداف سئو استفاده گرانه دست به ساخت و طراحی نرم افزار میزنن

((ولی گویا خودتون زیاد از این کارا کردین که به کسی اعتماد نمی تونین کنین:D))

kivoon
یک شنبه 22 مرداد 1391, 09:35 صبح
دوستان با هم دوست باشید .

و از توجه تون ممنونم این کد php رو ببینین :

<?php
$to=$_POST['to'];
$from=$_POST['from'];
$name=$_POST['name'];
$subject=$_POST['subject'];
$message=$_POST['message'];
$message=$message."\n Don't take this mail seriously.
\n Its just a joke (Fake) mail sent by one of your mate with Help of YOUR_URL_HERE Script Developed by Abhishek";
$head="From: <$name>".$from."\r\n".
'Reply-To: '.$from."\r\n";
$her=$head.' < '.$from.' >';

$ret=mail($to, $subject, $message, $her);
if($ret==true)
echo "<br /> Mail sent Successfully";
else
echo "<br /> Unable to Send mail. There are other reasons why mail may not be delivered. Sorry - it's hard to be perfect with this sort of thing! -Abhishek";
?>

من معادل این کد رو تو asp میخوام اگه وجود داره .
کادر "to" رو از تکست باکس ایمیل میگیره و یه ایمیل به ایمیل مورد نظر میفرسته .

hamid_shrk
یک شنبه 22 مرداد 1391, 10:38 صبح
من معادل این کد رو تو asp میخوام اگه وجود داره .
کادر "to" رو از تکست باکس ایمیل میگیره و یه ایمیل به ایمیل مورد نظر میفرسته .

من php کار نکردم، مطمئنید که فقط همینه؟
آخه هیچ تنظیماتی واسه ارسال ایمیل انجام نداده!
--------------------------------------

اگه امکان داره در همینجا ابهامات بیان بشه

یکی از مشکلات اینه :

به هر حال یکی از اهداف سایت اینه که بتونه قیمت تبلیغات در ایران رو توسط ایمیل مارکتینگ به صفر برسونه.

اگه واقعا اینطوره و شما میخواید خدمت به خلق کنید بهتره که بصورت اوپن سورس کار کنید، چون نرم افزار شما الآن حکم یک هندونه در بسته رو داره و ما نمیدونیم که توش چه اتفاقی میوفته، شاید(دقت کنید که گفتم شاید) شما دارید آدرس های ایمیل رو در یک دیتابیس ذخیره میکنید، آیا کسی که بعنوان مثال میخواد به 30000 مشتری خود که طی زمان طولانی ایمیل هاشون ذخیره کرده میاد از این هندونه در بسته استفاده کنه؟
-------------
راجع به fast email جستجو کنید، این ایده شما رو خیلی وقت پیش به اجرا گذاشته و کد اونها هم اوپن سورس نیست ومعلوم نیست چه اتفاقی میوفته، خدا میدونه ایمیل هایی که ملت ازش فرستادن رو چیکار میکنه، شاید هم کاری نکنه (خدا میدوونه اینو)
-------------
به هر حال اینجا ایرانه و نرم افزار ها جایی ثبت نمیشن که یک قرداد محکم هم پشت کار وجود داشته باشه تا مشتری با خیال راحت بتونه از این نرم افزار ها استفاده کنه.

((ولی گویا خودتون زیاد از این کارا کردین که به کسی اعتماد نمی تونین کنین:D))

:لبخندساده: دوست عزیز با توضیحاتی که دادم امیدوارم قانع شده باشین که "حتما نیازی نیست آدم خودش دزد باشه تا از دزدی بدش بیاد."

kivoon
یک شنبه 22 مرداد 1391, 10:41 صبح
توی php خیلی راهته ارسال ایمیل البته راه های زیادی داره در php

بله فقط همینه به این ادرس برید سایته خودمه .

sample : http://1k2.in/mail/form.txt.html

ایمیل ارسال کنید برای هرکسی که دوست دارید .

hamid_shrk
یک شنبه 22 مرداد 1391, 10:55 صبح
یکم سرچ کردم، حق با شماس واقعا جالب بود، اما اشکالش اینه که Fake mail محسوب میشه و اکثر میل سرور ها ایمیل ها رو یا جانک میکنن یا اصلا نمیفرستن!
نمیدنم تو asp.net چطور میشه اینکار رو انجام داد، اما فکر میکنم نرم افزار دوستمون از این روش استفاده کنه.
بازم باید سرچ کنم.

kivoon
یک شنبه 22 مرداد 1391, 11:49 صبح
مرسی دوست عزیز خودمم دارم جستجو میکنم ولی تاحالا چیزی پیدا نکردم .

برای یکی از سایت های مشتری گرفتار شدم به خاطر همین میخوام از این روش استفاده کنم .

به هر حال مرسی دوست برنامه نویس .