PDA

View Full Version : سوال: چطوری میشه یک گره جدید دریک سطح خاص از treeview قرار داد؟

joojoo_sami
شنبه 21 مرداد 1391, 11:24 صبح
راستش من یه پروژه دارم که میخوام توی اون به ازای هر نفر یه شاخه اصلی به treeview اضافه شه بعدش دوباره به ازای هر شاخه اصلی چندتا زیرشاخه دیگه داشته باشم تعداد این شاخه ها و زیرشاخه ها نامشخصه و باید اون با حلقه نوشت حالا سوال ن اینه که آیا راهی هست که به یه سطح نامشخص که آی دی اونو از حلقه میگیره یه گره اضافه کرد؟چطور؟
لطفا کمکم کنید

joojoo_sami
شنبه 21 مرداد 1391, 13:50 عصر
راستش من یه پروژه دارم که میخوام توی اون به ازای هر نفر یه شاخه اصلی به treeview اضافه شه بعدش دوباره به ازای هر شاخه اصلی چندتا زیرشاخه دیگه داشته باشم تعداد این شاخه ها و زیرشاخه ها نامشخصه و باید اونو با حلقه نوشت حالا سوال من اینه که آیا راهی هست که به یه سطح نامشخص که آی دی اونو از حلقه میگیره یه گره اضافه کرد؟چطور؟
لطفا کمکم کنید

یعنی هیچ کس نمیتونه جوابمو بده؟
خودم یه راه پیدا کردم
treeview1.selectednode.add(nod)
اما مشکل من اینه که نمیخوام چیزی انتخاب کنم درواقع نوشتن کد برای لود شدن treeview رو مشکل دارم:ناراحت:

asadegha
شنبه 21 مرداد 1391, 15:37 عصر
سلام دوست من.
با استفاده از یه تابع بازگشتی میتونی این کارو انجام بدی. و به پایینترین سطح دسترسی داشته باشه.
یه سرچ کنی یه کد هست که یکی از دوستان توی تالار گذاشته بود.

خودت یکم فکر کن. اگه نتونستی کاری کنی بهم بگو.

joojoo_sami
شنبه 21 مرداد 1391, 16:09 عصر
سلام دوست من.
با استفاده از یه تابع بازگشتی میتونی این کارو انجام بدی. و به پایینترین سطح دسترسی داشته باشه.
یه سرچ کنی یه کد هست که یکی از دوستان توی تالار گذاشته بود.

خودت یکم فکر کن. اگه نتونستی کاری کنی بهم بگو.

ممنون از راهنماییت اما من نتونستم پیداش کنم این تابع بازگشتی رو!
اگه بشه تابع رو برام بنویسی ممنون میشم:خجالت:

hakim22
شنبه 21 مرداد 1391, 17:13 عصر
توی راهنمای VS در قسمت کنترل TreeView متن کاملش هست