PDA

View Full Version : سوال: یکی کردن اطلاعات دیتابیس در دو سرور

fazelit
شنبه 21 مرداد 1391, 12:55 عصر
با سلام
من یه کد توی سیستم خودم در حال اجرا هستش یعنی لوکال و یه کد و دیتابیس جداگانه توی سرور سایت
من می خوام یه دکمه بزارم وقتی اون رو کلیک کردند تمام اطلاعات توی سیستمم (حذف ویرایش یا اضافه) رکوردهای دیتابیسم به سایت منتقل بشه .
توی سی شارپ و اسکیوال سرور میگفتن یه قابلیت به نام سیمیلنک وجود دار!!!!!

می خواستم یه کد با php بنویسم که فقط با فشردن یه دکمه از سوی کاربر این کار انجام بشه.
چطور باید انجام بدم؟

pejman_view
شنبه 21 مرداد 1391, 21:47 عصر
سلام

برای اینکار از PHPMyAdmin استفاده کنید، در بخش EXPORT ، گزینه update را بزنید و خروجی یک فایل به شما داده می شود. (البته این را در وب سروری که قرار است اطلاعات از آن انتقال پیدا کند انجام می دهید)
سپس در سرور دیگر وارد PHPMyAdmin می شوید در بخش IMPORT فایل را انتخاب می کنید و سپس دکمه تایید فعالیت را میریزید. سپس دیتابیس شما آپدیت خواهد شد.

با آرزوی موفقیت

fazelit
یک شنبه 22 مرداد 1391, 13:34 عصر
برای این کار باید هر بار این عمل انجام بدم اما من اگه روزی یک بار باید انتقال بدم نمیشه در ضمن من نمی تونم یوزر و پسور سی پنل رو بهشون بدم.
می خواستم با برنامه نویسی php این کار رو انجام بدم. چطور؟

AbiriAmir
یک شنبه 22 مرداد 1391, 18:58 عصر
تجربه همچین کاری رو ندارم اما نظرم:
شما 1 تاریخ و ساعت رو ذخیره میکنی به عنوان SyncTime
اونوقت هر عملیاتی که چه توی لوکال چه تو سرور بعد از SyncTime انجام میشه توی db باید ثبت شه... بعد که به اینترنت وصل شد همه عملیاتی که توی سرور انجام شده توی لوکال و تمام عملیاتی که توی لوکال انجام شده توی سرور انجام شه...