PDA

View Full Version : سوال: کد جاوا اسکریپت برای نمایش یک باکس کد

rapico
شنبه 21 مرداد 1391, 15:56 عصر
سلام دوستان
من میخوام برای هر محصول سایت یه کلید بذارم که فشردنش یه باکس جاوااسکریپت باز بشه و کد رو نشون کاربر بده یا مثلا کپی هم بکنه
کد html هست و نمیشه توی خود صفحه گذاشته چون دیگه کد نمی مونه و فعال میشه ! در تگ کد هم جالب نمیشه !
کسی جاوااسکریتشو میدونه؟

rapico
یک شنبه 22 مرداد 1391, 21:00 عصر
کسی نمیدونه؟!!

popcorn
یک شنبه 22 مرداد 1391, 22:40 عصر
از پلاگین های جی کوئری استفاده کن : لینک (http://collegegfx.com/10-best-jquery-popup-plugins/)
برای اینکه مرورگر کدهات رو ترجمه نکنه از تگ pre استفاده کن نمونه اش مثل نمونه های همین سایت.

rapico
دوشنبه 23 مرداد 1391, 13:57 عصر
نه جواب نمیده
ببینید مثلا من وبلاگ دارم روی بلاگفا حالا میخوام یه آبجکت درست کنم بذارم روی سایت که هرکی میخواد اینو تو سایتش نمایش بده با کپی این کد بتونه بذارش تو قالبش!
خب وقتی کدو میذاررم تو پست, کد فعال میشه و نشون داده میشه تا اینجا درست انجام میشه حالا میخوام بازدیدکننده که دید ابجکت فعال رو و خواست بتونه راحت کدش رو کپی کنه بذاره تو سایتش

popcorn
دوشنبه 23 مرداد 1391, 20:22 عصر
نه جواب نمیده
ببینید مثلا من وبلاگ دارم روی بلاگفا حالا میخوام یه آبجکت درست کنم بذارم روی سایت که هرکی میخواد اینو تو سایتش نمایش بده با کپی این کد بتونه بذارش تو قالبش!
خب وقتی کدو میذاررم تو پست, کد فعال میشه و نشون داده میشه تا اینجا درست انجام میشه حالا میخوام بازدیدکننده که دید ابجکت فعال رو و خواست بتونه راحت کدش رو کپی کنه بذاره تو سایتش

اونو توی textarea قرار بده دیگه کدهات فعال نمیشن و برای دادن افکت هم از همون پلاگین های جی کوری استفاده کن.