PDA

View Full Version : سوال: نصب برنامه بر روي كامپيوتر هاي دومين

MOR_MS
شنبه 21 مرداد 1391, 22:06 عصر
سلام
ميخواستم ببينم ميشه يه برنامه نوشت كه با دادن يوز و پسورد ادمين بشه با استفاده اين برنامه يك سري برنامه ها را كاربران توي كامپيوتر خود نصب كنند
من توي اداره اي كار ميكنم كه بيش از 500 كامپيوتر تحت دومين داره كه بيشتر انها فاقد دادنت فرم وركهاي لازم براي اجراي برنامه ها هستند و اگه هم بخوايم دستي نصب كنيم وقت زيادي ميبره
همچنين مايك سري امكانات از قبيل ftpداريم كه يكسري اطلاعات معمولي را براي تبادل توي ان ميزاريم كه در دسترس عموم هست
حال من ميخوام يك برنامه بنويسم كه يوز و پسورد ادمين در ان ذخيره بشه و هم چنين يك سري برنامه مثل همين ورژنهاي دادنت فرم ورك كه كاربران بااجراي ان برنامه بياد با استفاده از يوز و پسورد ادمين برنامه را ران و نصب كنه كه البته بعد از ران نصب برنامه برعهد كاربران بشه

tstsst
شنبه 21 مرداد 1391, 22:29 عصر
سلام
اگر سرور دارید می تونید از اون استفاده کنید.
ویندوزهای سرور این قابلیت رو دارد.
برای مثال (http://support.microsoft.com/kb/314934)

+ویرایش : می تونی در مورد deploy software) deploy software over network یا deploy software remotely ) جستجوی کنید

M.KH-SH
شنبه 21 مرداد 1391, 22:35 عصر
دوست عزیز نظر منم اینه که یک ویندوز سرور نصب کنین و به کاربران خودتون user , pass بدین و به راحتی اونا از طریق remote desktop وارد سرور شده و کارهای خود رو انجام بدن و هیچ مشکلی نداشته باشه علاوه بر تمام اینا شما هم به راحتی بر کارهای کارکنان نظارت دارین

اگر نه شما باز میتونین از طریق سرور یک سایت asp راه اندازی کنین و تمام نرم افزار ها رو از طریق یک سایت به کارکنان ارائه بدین
روش بعدی هم اینه که دونه دونه برین و نصب کنین و یا اگه بازم سرور دارین نرم افزار رو در یک فایل share بریزین و از طریق نرم افزار های کنترل شبکه برنامه مورد نظر رو نصب کنین

روش های خیلی زیادی هست

MOR_MS
یک شنبه 22 مرداد 1391, 00:41 صبح
سلام
حق با شماست
اول مسئوليت اين كار با من نيست
دوم تمام اين راهارا كه ميگين بررسي شده ظاهرا مشكلاتي هست كه با اين روشها امكان پذير نيست حلا چه توي نصب ويندوزها كه بيشترشان بصورت اميج هست و يا اينكه مشكلات ديگه نرم افزاري است كه كنترول از دست انها خارج شده و قابليت اينكارها را ندارند اگه از روشي كه گفتم امكان پذير است خواهش ميكنم بهم بگين

M.KH-SH
یک شنبه 22 مرداد 1391, 07:41 صبح
بله امکان پذیر هست ولی بازم شما وابسته به داتنت هستین تنها کارهایی که شما امکان انجام دادن انها رو دارین 1) استفاده از ویندوز 7 هستش و 2) استفاده از یک کامپایلر غیر دات نت که برنامه شمارو بتونه مستقل از دات نت کنه که اینم خیلی به هم ریختگی ایجاد میکنه

MOR_MS
یک شنبه 22 مرداد 1391, 19:39 عصر
سلام
حداقل داد نتي كه بتونه برنامه مرا اجرا كنه ورژن 2 باشه كه تقريبا99 درصد كامپيوتر ها دارند و من ميخوام دادنت فرم ورك ورزنهاي 3 -3.5 يا 4 را نصب كنم وينودز ها همه اكس پي است
اگه زحمت بكشي توي اين كار راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم