PDA

View Full Version : ایجاد یک صفحه ی داینامیک

has5an
یک شنبه 22 مرداد 1391, 14:08 عصر
سلام .
من قبلا با استفاده از php زیاد طراحی سایت کرده بودم اما حدود 5-6 سال پیش بود و من همه چیز رو در مورد php یادم رفته .
قبلا یادمه که یک صفحه ی داینامیک وقتی میخواستم طراحی کنم یک صفحه ی مدیریت میذاشتم و یوزر و پسورد رو ادمین وارد میکرد و بعد یک ادیتور براش میذاشتم تا توی اون ادیتور متن و عکس و یا حتی کد html رو وارد کنه و تغییرات توی اون صفحه ایجاد میشد . الان اصلا یادم نیست که چطوری این کار رو میکردم .
خیلی الان احتیاج به کمک دارم .
الان یک سایت دارم طراحی میکنم . یکی دو تا از صفحه هاش داینامیک باید باشن . یعنی طرف بتونه اخبار وارد کنه . و یه جا هم بتونه عکس های محصولاتش رو وارد کنه . مثلا عکس یک محصول همراه با قیمت اون محصول و توضیحات مختصر وارد کنه و هر بار که وارد مدیریت میشه بتونه محصول جدید اضافه کنه یا اخبار جدید اضافه کنه .
فرض کنید صفحه ی محصولات اسمش mahsoolat.php و صفحه ی اخبار news.php هست . و یک صفحه ی ادمین هم به نام admin.php هست که توی اون یوزر و پسورد وارد میشه و برای صفه ی mahsoolat.php و news.php تغییرات رو بوسیله ی ادیتور وارد میکنه . و من این دو تا صفحه رو میخوام تو یک جای دلخواه از سایت قرار بدم . لطفا کمکم کنید و کلا یکی به من آموزش بده . کد php رو به من یکی بده ممنون میشم .
:قلب: