PDA

View Full Version : سوال: نصب برنامه با نام دلخواه

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 04:41 صبح
سلام به همه دوستان واساتید من یه فایل ستاپ ساختم با ستاپ خود ویژوال که نصب میشه اما تو درایوی که نصب میشه نام فولدرش نامشخصه با یه اسم عجیب نه با اسمی که فایل ستاپ م هست چطوری نام دلخواهمو به ستاپ اعمال کنم قبلا نا میدونستم الان یادم رفته ممنون از راهنمائیتون پیشاپش:قلب:

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 08:48 صبح
نرم افزار دفترچه تلفن در محیط سی شارپ نوشتم که دوستان میتونن از این آدرس دانلود کنن ونصبش کنن
خوشحال میشم نظر خودتون رو بهم اطلاع بدین
http://www.diamondrstm.ir/Cshar.aspx

h_assefi
دوشنبه 23 مرداد 1391, 09:25 صبح
سلام
شما باید توی Manufacturer تنظیمات setup نام دلخواهت را وارد کنی اسم سازنده را مشخص می کنه

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 15:03 عصر
ممنون دوست عزیز حالا میشه دقیقا بگین تو کدوم قسمت setup قرار داره این Manufacturer

ehsan7007
دوشنبه 23 مرداد 1391, 15:35 عصر
سلام دوستان.
ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح می کنم ولی بی ارتباط با موضوع نیست.

اگر بخواهیم setup برنامم رو خودم درست کنم چی؟

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 15:50 عصر
سوالتو متوجه نشدم خب خودت میخوائی درست کنی تو چه محیطی منظورته سی شارپ خودش ستاپ داره میتونی بسازی یا با نرم افزار های ستاپ ساز درست میکنن اما من از خود ویژوال استفاده کردم

ehsan7007
دوشنبه 23 مرداد 1391, 15:56 عصر
منظورم اینکه برنامم که تموم شد خودم بانرم افزار های حرفه ای تر ستاپ زیباتری برای برنامم درست کنم.

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 15:59 عصر
:قلب:خب اگه میتونی از نرم افزار استفاده کنی شاید بهتر باشه شاید هم نه راستش من اون اوایل خواستم با اینستال شیلد درست کنم نتونستم نحوه کار باهش برام سخت بود اما اگه شما میتونی باهاش کار کن بما هم یاد بده

ehsan7007
دوشنبه 23 مرداد 1391, 16:11 عصر
اینستال شیلد که بلد نیستم اما بانرم افزار های دیگه می تونم کارکنم. البته شاید با WPF درست کنم ، ولی مشکل اینجاست که نمی دونم چطوری از ویژال استدیو خروجی برنامم رو بگیرم.

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 16:23 عصر
با کدوم نرم افزار بلدی ستاپ بسازی

ehsan7007
دوشنبه 23 مرداد 1391, 19:00 عصر
خروجی گرفتن رو که یاد گرفتم توی بسته های نرم افزاری (مثل لرد یا کینگ) یه سرچی می کنم ،هر کدوم زیبا تر بود با همون میسازم.البته گفتم که شاید با WPF درستش کنم که البته بستگی به برنامم داره.
فقط دوستان اگه کسی می دونه بگه که چجوری خروجی بگریم به طوری که ویزال استدیو بهم ستاپ نده.

sasanrstm
دوشنبه 23 مرداد 1391, 21:47 عصر
منظورت از خروجی چیه ؟؟ خروجی برنامه ویژوال همون ستاپ که با ویژوال ساخته میشه خب شما برنامه هاتو با استفاده از همون نرم افزارها دقیق نمیدونم اما یه بار تو اینستال شیلت امتحان کردم انتخاب میکنی و فایل ستاپ خروجی برنامهت میشه اگه دقیق بگی منظورت از خروجی چیه ؟؟ شاید بقیه دوستان و من بتونیم جواب بدیم

h_assefi
سه شنبه 24 مرداد 1391, 09:09 صبح
ممنون دوست عزیز حالا میشه دقیقا بگین تو کدوم قسمت setup قرار داره این Manufacturer
در داخل solution explorer روی setup کلید کن و بعد توی قسمت properties بدنبال گزینه Manufacturer بگرد

sasanrstm
سه شنبه 24 مرداد 1391, 09:58 صبح
در داخل solution explorer روی setup کلید کن و بعد توی قسمت properties بدنبال گزینه Manufacturer بگرد
ممنون h_assefi من همه این قسمتهای setup رو گشتم چنین گزینه ای پیدا نکردم مطمئنی وجود داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو ویژوال 2008

sasanrstm
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 22:45 عصر
یعنی کسی تو این سایت برنامه نویس با این مدیر های ارشد 6 ستاره بلد نیستن جواب یه سوال ساده رو بدن مثل اینکه عمر سایت برنامه نویس هم داره تموم میشه

h_assefi
جمعه 27 مرداد 1391, 09:18 صبح
من هم از VS 2008 استفاده می کنم و توی تصویر ضمیمه کاملا مشخصه که در کجا این گزینه واقع شده و وجود داره91382

sasanrstm
جمعه 27 مرداد 1391, 20:09 عصر
ممنون اما وقتی روی properties کلیک راست میکنم همچین صفحه ای باز میشه و چیزی که شما میگین کجای این قسمت وجود داره منکه پیداش نکردم
9142091421http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

h_assefi
شنبه 28 مرداد 1391, 09:22 صبح
اون properties که شما می گی فرق میکنه و این پنجره ای که من می گم را بازش کن
از منوی view گزینه properties window را بزن تا کنار صفحه برات بیاره
91440

sasanrstm
شنبه 28 مرداد 1391, 23:39 عصر
ممنون وتشکر h-assefi مشگلم حل شد اما نمیدونم چرا موق bild خطا میگرفت برای دسکتاپ یوزر اما بالا خره درستش کردم ممنون از زحمات جناب عالی عید شما هم مبارک.:قلب::قلب::قلب::قلب::قلب :