PDA

View Full Version : بروز رسانی نرم افزار از طریق اینترنت یا شبکه

S.Reza
دوشنبه 23 مرداد 1391, 21:38 عصر
سلام

من نیاز دارم نرم افزاری رو که طراحی میکنم و به مشتری میدهم بتوانم از طریق اینترنت بروز رسانی بکنم و مشتری با باز کردن نرم افزار ، اخرین ورژن نرم افزار طراحی شده رو بر روی سیستم خود نصب و اجرا بکند یه چیزی شبیه به مثلا انتی ویروس نود که هر روز بروز رسانی مشود

یک مقاله هم در مورد publish کردن و . . . مطالعه کردم اما جوابگو نبود یا شاید من تنظیمات رو درست بلد نباشم

ممنون خواهم شد دوستانی که در این زمینه اطلاعات ، فیلم ، نمونه کار و . . . دارند در اختیار بنده بگذارند

mohsenmxp
دوشنبه 23 مرداد 1391, 22:17 عصر
سلام

من نیاز دارم نرم افزاری رو که طراحی میکنم و به مشتری میدهم بتوانم از طریق اینترنت بروز رسانی بکنم و مشتری با باز کردن نرم افزار ، اخرین ورژن نرم افزار طراحی شده رو بر روی سیستم خود نصب و اجرا بکند یه چیزی شبیه به مثلا انتی ویروس نود که هر روز بروز رسانی مشود

یک مقاله هم در مورد publish کردن و . . . مطالعه کردم اما جوابگو نبود یا شاید من تنظیمات رو درست بلد نباشم

ممنون خواهم شد دوستانی که در این زمینه اطلاعات ، فیلم ، نمونه کار و . . . دارند در اختیار بنده بگذارند
ممکنه مقاله ی پابلیش رو که مطالعه کردید به من معرفی کنید؟

S.Reza
سه شنبه 24 مرداد 1391, 08:53 صبح
کسی نیست راهنمائی کند ؟؟!!

ممکنه مقاله ی پابلیش رو که مطالعه کردید به من معرفی کنید؟

خدمت شما 91238

barnamenevisjavan
سه شنبه 24 مرداد 1391, 12:02 عصر
خوب باید قسمت های مختلف برنامه رو توی فایل های مختلفی مثل dll/xml و... ذخیره کنی(فرم ها/رنگها/کنترل ها......)
بعد کارت راهت میشه یه هاست میگیری و لینکش رو توی برنامه معرفی میکنی هروقت برنامت رو بروز کردی کافیه اون فایل های جدید رو توی اون لینک بزاری و برنامه دانلود کنه بعد دانلود با یه کد ساده اون فایل هارو جای گزین فایل قبلی میکنی

S.Reza
سه شنبه 24 مرداد 1391, 12:36 عصر
خوب باید قسمت های مختلف برنامه رو توی فایل های مختلفی مثل dll/xml و... ذخیره کنی(فرم ها/رنگها/کنترل ها......)
بعد کارت راهت میشه یه هاست میگیری و لینکش رو توی برنامه معرفی میکنی هروقت برنامت رو بروز کردی کافیه اون فایل های جدید رو توی اون لینک بزاری و برنامه دانلود کنه بعد دانلود با یه کد ساده اون فایل هارو جای گزین فایل قبلی میکنی
ممنون که راهنمائی کردید

اما این کار به نظر من منطقی نیست مگه یکی دوتا فرم یا خصوصیت وجود داره که من بیام همه رو در یک فایل xml یا هر چیز دیگه ای ذخیره کنم

مشکل من در publish کردن اینکه خود برنامه به صورت خودکار به اخرین ورژن یا تغییرات مراجعه نمیکند میشه با کد نویسی این مشکل رو برطرف کرد اما من راه درست رو نیاز دارم

barnamenevisjavan
شنبه 30 دی 1391, 17:56 عصر
بهترین کار اینه فرم هاتون رو و یا هرچیزی یا هربخشی از نرم افزارتون رو توی یه فایل dll ذخیره کنید اینجوری برای اپدیتش مشکلی ندارید چون حجمشون خیلی کم میشه

NasimBamdad
یک شنبه 01 بهمن 1391, 14:56 عصر
سلام

چه طوری میشه از این Publish استفاده کرد برای اینکه فایل های مثلا گزارش رو بهش اضافه کرد . مثلا فایل های .MRT و گزارش سازمون و یکسری فایل دیگه !؟

hakim22
یک شنبه 01 بهمن 1391, 15:58 عصر
اینکه شما میخواهید اسمش هست تکنولوژی ClickOnce که برای بروز رسانی پروژه های دات نت استفاده میشه .
خیلی کارایی نداره . برای پروژه های کوچک خوبه اما گزارش ساز و دیتابیس و ... به کارش نمیاد.
راحت تره که خودتون کدی بنویسید که برنامه هنگام بالا آمدن به یک آدرس وب بره و دنبال فایلها با نسخه ی جدید بگرده ( یا درون SQL Server) و اونها رو دانلود کنه

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/t71a733d(v=vs.80).aspx