PDA

View Full Version : سوال: مشورت درمورد لوگوی آغازین

mohsenmxp
سه شنبه 24 مرداد 1391, 18:08 عصر
با سلام :لبخندساده:
چطور میتونم یه تصویری که کادر شکسته ای داره رو خارج از فرم قبل از نمایش اولین فرم نشون بدم؟
شبیه تصویر اولی که با اجرای ویژوال نشون داده میشه(میخوام شبیه اون طراحی کنم)
با تشکر

veniz2008
سه شنبه 24 مرداد 1391, 18:16 عصر
سلام. اینجور طراحی ها رو در محیط نرم افزارهای گرافیکی( مثل فتوشاپ و کورل و ...) انجام میدن و به عنوان پس زمینه فرم لوگو قرار میدن.

mohsenmxp
سه شنبه 24 مرداد 1391, 18:28 عصر
سلام. اینجور طراحی ها رو در محیط نرم افزارهای گرافیکی( مثل فتوشاپ و کورل و ...) انجام میدن و به عنوان پس زمینه فرم لوگو قرار میدن.
متوجه ام - من فرمی می خوام که شکل مربع یا مستطیل نداشته باشه!

محسن شامحمدی
سه شنبه 24 مرداد 1391, 19:01 عصر
متوجه ام - من فرمی می خوام که شکل مربع یا مستطیل نداشته باشه!
1 - شما اول عکستون رو طراحی می کنید(با هر نرم افزاری دوست دارین)
2- بعد قسمت هایی که دوست دارید توی کار نهایی شفاف بشه رو یک رنگ خاص قرار می دید.
3- عکس رو که توی ویژوال استودیو آوردید.از خاصیت TransparentKey فرم استفاده کنید و رنگ مشخص شده در مرحله قبل رو انتخاب کنید
4- برنامه رو اجرا کنید
5- خواهید دید که تمام قسمت هایی که با رنگ خاص بودن به صورت شفاف دراومدن

به همین سادگی
با آرزوی موفقیت.محسن عزیز(هم نام)

mousa1992
سه شنبه 24 مرداد 1391, 23:59 عصر
در محطی مانند فتوشاپ یک صفحه ی جدید با خاصیت transparent ایجاد کن و عکس مورد نظرتو اونجا اضافه کن و تصویرتو ذخیره کن
حالا اون عکسو تو هر محیطی که اضافه کنی فقط قسمت هایی رو که عکس پوشونوده نمایش داده میشه بدون هیچ کادری و برای سی شارپ هم transparencyKey فرمت رو transparent بذار و البته FormBorderStyle رو هم none قرار بده دیگه کار تمومه فقط در این شرایط به button هایی برای خروج و ... نیاز داری و اگه دوس داشتی قابلیت جابجایی فرم
موفق

mohsenmxp
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 01:06 صبح
1 - شما اول عکستون رو طراحی می کنید(با هر نرم افزاری دوست دارین)
2- بعد قسمت هایی که دوست دارید توی کار نهایی شفاف بشه رو یک رنگ خاص قرار می دید.
3- عکس رو که توی ویژوال استودیو آوردید.از خاصیت TransparentKey فرم استفاده کنید و رنگ مشخص شده در مرحله قبل رو انتخاب کنید
4- برنامه رو اجرا کنید
5- خواهید دید که تمام قسمت هایی که با رنگ خاص بودن به صورت شفاف دراومدن

به همین سادگی
با آرزوی موفقیت.محسن عزیز(هم نام)
با راه حل هاتون مشکلم بر طرف شد... خیلی ممنونم که کامل و جامع پاسخ دادید
بابت مورد آخر هم دو جانبه خیلی آقایی:قلب::لبخند: