PDA

View Full Version : سوال: درخواست راهکار برای ایجاد اتوماسیون تحت وب

mraramesh
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 16:54 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضای محترم

من می خواستم یه سیستم اتوماسیون برای یه سازمان طراحی کنم که تحت وب باشه و کاربرها از هرجایی که خواستند بهش دسترسی پیدا کنند. یه همچین نرم افزاری رو من برای شبکه اینجا تحت اکسس طراحی کردم. اما الان به دلیل جدا شدن بخش های سازمان از هم تقریبا این نرم افزار بلا استفاده شده. از شما دوستان عزیز درخواست داشتم راهکارهاتون رو برای ایجاد این سیستم به من پیشنهاد بدید. چون بالاخره تجربه شما بیشتره. در ضمن اگر راهکاری دارید که بشه از همون نرم افزار تحت اکسس روی اینترنت استفاده کرد هم ممنون میشم بهم کمک کنید.

شرح کار به این صورته که توی این سازمان حداکثر 20 کاربر هستند که می خوام براشون نام کاربری تعریف کنم. هر کاربری هم دسترسی های خاص خودش رو داره. توی این سازمان یه سری نامه میاد و یه سری نامه میره. هر فردی کارتابل خاص خودش رو داره که نامه ها ممکنه به کارتابل یه سری افراد بره و به کارتابل یه سری نره. بعضی از افراد امکان تغییر در صورت کارها رو دارند و می تونند اقدامات بنویسند و پاراف کنند و برخی فقط می تونند مطالعه کنند. میخواستم ازتون بپرسم برای طراحی یه همچین سایتی با یه سری فرم و امکانات جستجو و گزارش گیری چه زبان و چه نرم افزارهایی رو توصیه می کنید و اگر مقدور هست یه مقدار برام از مزایا و مشکلاتش هم بگید.

ازتون خیلی متشکر و ممنونم.

بهزاد علی محمدزاده
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 18:05 عصر
سلام . شما با اکسس می خوای کار کنی ، برام سوال شد که مگر این یه پایگاه داده تک کاربره نیست ؟ اونوقت چطوری در وب می خواید ازش استفاده کنید ؟

mraramesh
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 18:29 عصر
سلام . شما با اکسس می خوای کار کنی ، برام سوال شد که مگر این یه پایگاه داده تک کاربره نیست ؟ اونوقت چطوری در وب می خواید ازش استفاده کنید ؟
نه اکسسی که من طراحی کردم تحت یه شبکه داخلیه. یعنی ما توش یوزر داریم که از هر سیستم وصل میشن هرکدوم دسترسی های خودشون رو دارند و ...
من یه امکان توی اکسس دیدم که می شه به یه SQL وصلش کرد. برای همین میگم میشه یه جور فرم ها و گزارش های اکسس رو به SQL وصل کرد و تحت وب احتمالا استفاده کرد.