ورود

View Full Version : کمک به یک سرباز برای تکمیل پروژه اکسس!

natanz
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 18:16 عصر
سلام دوستان
من سرباز هستم و بمن گفتن که این پروژه رو انجام بدم با دوستام تا یه حدی پیش رفتیم اما یه جایی گیر کردیم
علارقم خوندم کتاب و گزاشتن در انجمن نتیجه نگرفتم
دو تا فایل اکسس هستش یکیش بانکمه شامل 2000 تا اسم و فامیل و شمخصات فردی
اون یکی هم شامل فروم های برنامه
هدفم اینه که تو پنجره برنامه بتونم وقتی رو گزینه جستجو کلیک کنم و مثلا میزنم کبیری این بتونه اون اسم رو بیاره مثلا اگر نوشتیم حسن کله حسن ها رو نشون بده یا اگر نوشتیم حسن کبیری خود اسم رو نشون بده همون سرچ خودمون..نمیدونم چطور این کارو انجام بدم؟ هر کاری میکنم این ارور میده ..
راستش دیگه وقتی ندارم..کسی میتونه اینو حل کنه ؟
دوستان عزیز من فایلو اینجا اپلود کردم
http://natanzi.persiangig.com/other/Desktop.rar

mahdi_107
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 06:34 صبح
سلام
براي شرط هات از تابع like استفاده كن
مطابق زير
نام:

Like "*" & [نام] & "*"

نام خانوادگي:

Like "*" & [نام خانوادگی] & "*"

mehdi_fiz
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 08:57 صبح
سلام دوست عزیز

نمونه فایل شما اصلاح شد فقط عکس پشت زمینه رو حذف کردم که حجم فایل کم بشه بتونم اینجا آپلود کنم

موفق باشید

natanz
جمعه 27 مرداد 1391, 02:59 صبح
دوست عزیز ممنونم ازینکه به ا کمک کردی اما شما تو جستجو تایپ کن مهدی اما این انگار مشکل داره /....مثلا باید همه ی مهدی هارو بیاره دیگه اما نمیاره

Rojanmaf
جمعه 27 مرداد 1391, 12:22 عصر
دوست عزیز ممنونم ازینکه به ا کمک کردی اما شما تو جستجو تایپ کن مهدی اما این انگار مشکل داره /....مثلا باید همه ی مهدی هارو بیاره دیگه اما نمیاره

سلام برای جستجو حروف ی و ک بجای این حرفها * بزار مثلا مهدی رو بصورت مهد* تایپ کن و جستجو بزن

natanz
جمعه 27 مرداد 1391, 17:57 عصر
ممنونم اما شما به عنوان مثال تایپ کن محمد این قاعدتا باید همهی محمد ها رو بیاره اما نمیاره

mahdi_107
شنبه 28 مرداد 1391, 08:03 صبح
جواب ميده
نمونه زير رو نگاه كن
(حذف عكس بخاطر حجم زيادش بود)

فقط لازم بذكر است در تيبل با نام basiji كه اطلاعات اعضا در آن ثبت مي شود چيزي وجود ندارد (كه طبق گفته شما اين تيبل از فايل ديگر لينك شده، نه چنين نيست) كه من خودم سه مورد وارد كردم

natanz
شنبه 28 مرداد 1391, 08:41 صبح
خب مهدی جان الان این باید از او یکی فایل سرچ کنه دیگه؟ یا این که محتویات اون یکی رو یه جوری بیاریم تو این فایل تا از بانک سرچ کنه
منظورم اینه که من میخوام از اون table 1 سرچ کنم....الان شما 2 تا رکورد وارد کردین چطور میشه از اون رک.ردهای من سرچ کرد