PDA

View Full Version : ایجاد زمان سنج در آزمون

sabzehbzsa
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 13:30 عصر
سلام
من میخوام یک کنترل زمان سنج تو برنامم بذارم که که ثانیه به ثانیه زمان رو کم کنه و وقتی زمان تموم شد هشدار بده ولی نمیخوام از کنترل timer استفاده کنم چون هر ثانیه pageload میشه
اگه کسی کد js و نحوه استفادشو میدونه ممنون میشم بگه

meisam12
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 19:29 عصر
سلام دوست عزیز
شما از کنترل Update Panel , Timer استفاده کن تا عمل Postback انجام نگیرد.

meisam12
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 20:31 عصر
یک تمرین برات گذاشتم امیدوارم کارتو راه بندازه.

sabzehbzsa
شنبه 28 مرداد 1391, 15:23 عصر
تایمرش درست شد ولی اولش به timeout خطا داد صفت AsyncPostBackTimeout تو script manager رو 360000 دادم حالا این خطارو میده
Microsoft JScript runtime error: Sys.WebForms.PageRequestManagerParserErrorExceptio n: The message received from the server could not be parsed.4

چکارش کنم؟

meisam12
شنبه 28 مرداد 1391, 18:59 عصر
می شه پروژه ات را آپلود کنی تا ببینم دقیقاً مشکلش چیه؟

تایمرش درست شد ولی اولش به timeout خطا داد صفت AsyncPostBackTimeout تو script manager رو 360000 دادم حالا این خطارو میده
Microsoft JScript runtime error: Sys.WebForms.PageRequestManagerParserErrorExceptio n: The message received from the server could not be parsed.4

چکارش کنم؟

sabzehbzsa
سه شنبه 31 مرداد 1391, 09:01 صبح
91581
ببخشید یه کم دیر شد ممنون میشم یه نگاه بهش بندازید
یه مشکل دیگه هم داره که تازه متوجه شدم
تو گریدویو یه radiobuttonlist انداختم که هر گزینه ای رو انتخاب میکنم فکر میکنه گزینه 1 انتخاب شده

meisam12
سه شنبه 31 مرداد 1391, 09:52 صبح
داخل پروژه ات هیچ کدی وجود نداشت. لطفاً یک فایل صحیح بذار.

91581
ببخشید یه کم دیر شد ممنون میشم یه نگاه بهش بندازید
یه مشکل دیگه هم داره که تازه متوجه شدم
تو گریدویو یه radiobuttonlist انداختم که هر گزینه ای رو انتخاب میکنم فکر میکنه گزینه 1 انتخاب شده

sabzehbzsa
سه شنبه 31 مرداد 1391, 10:04 صبح
ببخشید اشتباهی گذاشته بودم درستش کردم

mehdi_gerami65
سه شنبه 31 مرداد 1391, 12:59 عصر
از تایمر خوده آزاکس تولکید استفاده کن خیلی هم آسون هست

sabzehbzsa
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 09:00 صبح
ممنون از شما مشکلم حل شد صفحمو دوباره درست کردم این کد رو هم اضافه کردم
Timer1.Enabled = false;

piramit
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 22:32 عصر
دوست عزیز سلام مشکلتون حل شد اما بهتره از وقتی زمان آزمون رو در دیتابیس ست کردی موقع لود شدن صفحه در یک لیبل قرار بدی و با کدهای جاوا اسکریپت سروع کنی به کم کردن زمان و وقتی صفر شد فقط دکمه ثبت آزمون رو باز بزاری و انتخاب های datalist رو ببندی.

sabzehbzsa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 09:25 صبح
دوست عزیز سلام مشکلتون حل شد اما بهتره از وقتی زمان آزمون رو در دیتابیس ست کردی موقع لود شدن صفحه در یک لیبل قرار بدی و با کدهای جاوا اسکریپت سروع کنی به کم کردن زمان و وقتی صفر شد فقط دکمه ثبت آزمون رو باز بزاری و انتخاب های datalist رو ببندی.

یه پنل گذاشته بودم و سوالهارو داخل اون قرار دادم وقتی زمان تموم میشد یا کاربر دکمه ثبت رو میزد visible=false و یه پنل دیگه نمایش داده میشد و پیغام ثبت میداد ولی مشکل اینجاست که کاربر میتونست با زدن back دوباره به صفحه نمایش سوالها برگرده