PDA

View Full Version : سوال: بهترین روش کدام است ؟

Mafia_ir
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 15:24 عصر
سلام
من تو انجمن ( در حد حوصلم :لبخند: ) در مورد روش کد کردن اطلاعات جست و جو کردم و خوب یک چیزایی درستگیرم شد .
من برنامه ای نوشتم که در 2 حالت مختلف با بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار میکنه یکی وقتیه که میخواد وارد سیستم بشه و دفه دوم وقتیه که کاربر میخواد درمورد اطلاعاتی تویه بانک اطلاعاتی جستجو کند و اطلاعات رو دریافت کنه .

خوب برای هش کردن پسورد باید از چه دستوری استفاده کنم ؟
این ؟
string.gethashcode();

بعد لینک دانلود فایل های که تو سرور موجوده رو چجوری کد کنم ؟
مثلا سرویس Drop Box برای این که هکر ها تمام اطلاعات روی سرورو خالی نکنن چیکار میکنه ؟
مثلا سرویس Hot File برای اینکه حتی کاربرای عادی نتونن کل فایل های آپلود شده توسط دیگران رو بردارن چی کار میکنه ؟

چون تو سرور من فایل های عکس موجوده که مثلا اگر من خواستم بتونه یک سری رو دانلود کنه و اگر من نخواستم فقط یک سری رو ببینه و نتونه دانلود کنه .

من موقع جست و جو تمام اطلاعات فایل رو به کامپیوتر مشتری فراخونی میکنم تا از اتصال زیاد به سرور خودداری کنم( که اون اطلاعات آدرس فایل ها رو هم شامل میشه ) که یک سری رو ذخیره کنه و یک سری رو هم فقط بشه نگاه کرد . اما مشکل اینجاست که چجوری میشه از لینک های اومده محافظت کرد که نشه فهمید این عکس از کجا اومده .

دقیقا مثل زمانی که شما در آیتیونز ( فروشکاه شرکت اپل ) از یک آهنگ پریویو میگیرید که 30 ثانیه از اون آهنگ رو پخش میکنه و نمیشه هم فهمید که اون فایل موسیقی کجاست .

ممنون میشم جواب بدید .

amir4015
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 17:29 عصر
سلام دوست عزيز براي اينكار لازم به كد كردن متن نيست
شما از ديتابيس استفاده كن و ادرس فايل ها رو درون ديتابيس قرار بده و لينك رو به بانك بفرست و نتيجه رو بگير
دوم اگه مي خواي زمان دانلود هم مسير فايلت مشخص نباشه شما بايد يك برنامه تحت ويندوز بنويسيد كه سايز بسيار كمي داشته باشه و وقت يك رابط و دانلودر از سايت شما بر روي كامپيوتر باشه كه كاربران با دانلود اين فايل كم حجم به بانك سايت شما متصل بشن ادرس فايل رو بگيره بعد هم شروع به دانلود بكنه