PDA

View Full Version : دکمه تشکر امکانی فراموش شده در سایت برنامه نویس!

fjm11100
شنبه 28 مرداد 1391, 00:14 صبح
صفحات را نگاه میکنی. پستهای بدون جواب را میبینی که صاحبان آنها با کلی التماس دعا و خواهش تقاضای جواب دارند. دانسته هایت را در ذهن مرتب می کنی و تایپ می کنی. گاهی حتی برای پیدا کردن یک لینک مثال چند دقیقه ای گوگل و سرچ می کنی. جواب را میدهی و بعد از آن دیگر هیچ خبری از سوال کننده نمی شود. حتی بعضی وقتها چون کل پروژه را یکجا ننوشته ای با طلب کاری میگویند ارزشی به جواب شما نمی دهند و مجدد تقاضای نمونه کد(درواقع کل کار نه نمونه) را می کنند و جوری بیان می کنند که انگار جواب شما همان توقف بیجا مانع کسب است می باشد.
جدا چرا بعضی از دوستان اینقدر کم لطف هستند؟

syntiberium
شنبه 28 مرداد 1391, 01:01 صبح
دوستان ؟ هر کسی که عضو سایت میشه که دوست نیست . خیلی ها ذهنیتشون اینجوریه که وقتی می بینند یه جایی یه عده واسشون کار مجانی انجام می دن کنترلشون رو از دست می دن . البته تقصیری هم ندارند چون اینطوری یاد گرفتن چون وقتی مثلا بعضی چیزهای توی ایران مثل نرم افزار مفته و بعضی چیز ها براشون گرون تموم می شه احساس می کنند اون جایی که مفته حقشونه و باید تا می تونند بچاپند برای همین وقتی که پروژه هولو برو تو گلو براشون نمی زارید احساس می کنند حقشون پایمال شده .

ModernEX
شنبه 28 مرداد 1391, 01:14 صبح
صفحات را نگاه میکنی. پستهای بدون جواب را میبینی که صاحبان آنها با کلی التماس دعا و خواهش تقاضای جواب دارند. دانسته هایت را در ذهن مرتب می کنی و تایپ می کنی. گاهی حتی برای پیدا کردن یک لینک مثال چند دقیقه ای گوگل و سرچ می کنی. جواب را میدهی و بعد از آن دیگر هیچ خبری از سوال کننده نمی شود. حتی بعضی وقتها چون کل پروژه را یکجا ننوشته ای با طلب کاری میگویند ارزشی به جواب شما نمی دهند و مجدد تقاضای نمونه کد(درواقع کل کار نه نمونه) را می کنند و جوری بیان می کنند که انگار جواب شما همان توقف بیجا مانع کسب است می باشد.

دوستان ؟ هر کسی که عضو سایت میشه که دوست نیست . خیلی ها ذهنیتشون اینجوریه که وقتی می بینند یه جایی یه عده واسشون کار مجانی انجام می دن کنترلشون رو از دست می دن . البته تقصیری هم ندارند چون اینطوری یاد گرفتن چون وقتی مثلا بعضی چیزهای توی ایران مثل نرم افزار مفته و بعضی چیز ها براشون گرون تموم می شه احساس می کنند اون جایی که مفته حقشونه و باید تا می تونند بچاپند برای همین وقتی که پروژه هولو برو تو گلو براشون نمی زارید احساس می کنند حقشون پایمال شده .

با سلام ...
دست شما و عزیزانی مثل شما درد نکنه که همواره به یاری کسانی مثل من میان
من با اندک زمانی که در این سایت عضو شدم ولی خیلی از ابهاماتم در برنامه نویسی توسط کسانی مثل شما رفع شده ...
چیزی که داخل کتاب یا مقاله پیدا نمیشه و همش تجربست ...
بدونید کار بزرگیه که به همنوع و هم وطن و از همه مهم تر همکار خودتون کمک کنید چرا که شاید روزی شما از کسانی که کمکشون کردید کمک بخواید هر چند که شما ها با کمک کردن به کسانی مثل من و امثال من پولی نمیگیرید ولی بدونید این بزرگ بودن شما رو نشون میده ...
در آخر من به جای کسایی که بهشون اشاره کردید از شما ها و همه ی عزیزان برنامه نویس عضر خواهی میکنم...
پایدار باشید ...

FastCode
شنبه 28 مرداد 1391, 01:56 صبح
راست میگه ها
من یادمه ۴ ۵ ماه پیش هم 500 تا تشکر داشتم

amin1softco
شنبه 28 مرداد 1391, 06:28 صبح
خوب بعضی بخش ها مثل همین بخش دکمه تشکر ازش حذف شده و بعضی بخش ها هم الکی تشکر می کنند!!!
ولی یک سایت مثل آشیانه یک فایل که بزاری 1000 نفر ازت تشکر می کنند یک صفحه نصفش فقط تشکر هاست...
در کل حیف قدر همدیگه رو بدونیم مثلاً همین جناب FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode) یک زمانی که من زیاد لینوکس وارد نبودم برای کد ریکاوری فلش رو قرار دادند شاید اون روز به من جواب نداد ولی باعث شد برم لینوکس یاد بگیرم ...