PDA

View Full Version : حرفه ای: قطع اینترنت برای مدتی کوتاه

just4froum
شنبه 28 مرداد 1391, 01:58 صبح
با سلام :

دوستان می دونم یکم سوالم به نظر چرت میرسه ولی کسی راهی داره که بشه 1 ثانیه اینترنت رو قطع کرد یعنی هیچ پاکتی فرستاده و دریافت نشه ؟ در حقیقت Block کرد ؟ ( منظورم Disconnect کردن و Connect کردن مجدد نیست)

اگر نرم افزاری سراغ دارید هرچند با vb نباشه ممنون میشم معرفی کنید.

با تشکر

:قلب::قلب::قلب:

arenaw
شنبه 28 مرداد 1391, 04:58 صبح
سلام
میتونی به یه سرور الکی از طریق پروکسی کانکت بشی. شما امتحان کن وقتی به پروکسی فایر آدرس اشتباهی میدی، اگه کانکتم باشی بازم اطلاعات سند و ریسیوت باید ازون عبور کنه و چون آدرس اشتباهه نمیتونه و انگار اینترنت وصل نیست اصن
ولی پیاده سازیش با vb رو آخرم نفهمیدم؟!

Mr'Jamshidy
شنبه 28 مرداد 1391, 16:54 عصر
سلام
میتونی به یه سرور الکی از طریق پروکسی کانکت بشی. شما امتحان کن وقتی به پروکسی فایر آدرس اشتباهی میدی، اگه کانکتم باشی بازم اطلاعات سند و ریسیوت باید ازون عبور کنه و چون آدرس اشتباهه نمیتونه و انگار اینترنت وصل نیست اصن
ولی پیاده سازیش با vb رو آخرم نفهمیدم؟!

:متفکر:

با سلام :

دوستان می دونم یکم سوالم به نظر چرت میرسه ولی کسی راهی داره که بشه 1 ثانیه اینترنت رو قطع کرد یعنی هیچ پاکتی فرستاده و دریافت نشه ؟ در حقیقت Block کرد ؟ ( منظورم Disconnect کردن و Connect کردن مجدد نیست)

اگر نرم افزاری سراغ دارید هرچند با vb نباشه ممنون میشم معرفی کنید.

با تشکر

:قلب::قلب::قلب:

شدن که میشه ولی نه به این راحتی

تا به حال شده به این فکر کنی که نرم افزار های فایر وال چطور از شما محافظت میکنن؟

شما باید یک درایور بنویسی به این عکس نگاه کن

91462

نرم افزار های فایر وال میان و یک درایور بین سیستم عامل و کارت شبکه نصب میکنن و به جای این که سیستم عامل درخواست برنامه ها رو به کارت شبکه ارسال کنه به درایور شما ارسال میکنه و درایور شما بهید به کارت شبکه ارسالش کنه...

بقیه ماجرا هم که واضحه دیگه

بهروز عباسی
یک شنبه 29 مرداد 1391, 12:06 عصر
درود

این حرف من فقط نظر شخصی و اطلاع زیادی در این باره ندارم
اما اگه دریافت و ارسال پکت ها توسط API خاصی صورت بگیره (باید اون توابع رو پیدا کنی) و روی اونها HOOK کنی و روند اجرای اونها رو معلق کنی.

نمی دونم بشه یا نه اما اگرهم بشه با VB کمی سخته.

موفق باشی.

Mr'Jamshidy
یک شنبه 29 مرداد 1391, 17:37 عصر
درود

این حرف من فقط نظر شخصی و اطلاع زیادی در این باره ندارم
اما اگه دریافت و ارسال پکت ها توسط API خاصی صورت بگیره (باید اون توابع رو پیدا کنی) و روی اونها HOOK کنی و روند اجرای اونها رو معلق کنی.

نمی دونم بشه یا نه اما اگرهم بشه با VB کمی سخته.

موفق باشی.

اول از همه من که چیزی نگفتم فقط یک متفکر زدم چون از شکلکش خوشم میاد

و مساله دوم

این چیزی که شما میگی رو بلدی؟

میتونی طوری تابع رو هوک کنی که از هر برنامه دیگه ای صدا زده شد دستور به برنامه ما ارسال بشه؟

چون من خیلی دنبالش بودم ولی هرچی پیدا کردم فقط روی برنامه خودمون جواب میداد

مثلا تابع ExitWindowsEx رو که هوک میکردم اگر برنامه خودم این تابع رو صدا میزد درخواست به برنامه من ارسال میشد ولی اگر یک برنامه دیگه این تابع رو صدا میزد درخواست به برنامه من ارسال نمیشد

اگر در این مورد چیزی میدونید بگید لطفا

Veteran
یک شنبه 29 مرداد 1391, 22:34 عصر
مثلا تابع ExitWindowsEx رو که هوک میکردم اگر برنامه خودم این تابع رو صدا میزد درخواست به برنامه من ارسال میشد ولی اگر یک برنامه دیگه این تابع رو صدا میزد درخواست به برنامه من ارسال نمیشد
با سلام.اصلا چطور هوک میکنید ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

بهروز عباسی
یک شنبه 29 مرداد 1391, 22:41 عصر
اول از همه من که چیزی نگفتم فقط یک متفکر زدم چون از شکلکش خوشم میادفکر کنم اشتب شده من اصلاً چیزی خطاب به کسی نگفتم.

این چیزی که شما میگی رو بلدی؟گفتم که "این حرف من فقط نظر شخصی و اطلاع زیادی در این باره ندارم " فقط یک چیزبود در حد تئوری.
اگه باعث ناراحتی شدم شرمنده.

میتونی طوری تابع رو هوک کنی که از هر برنامه دیگه ای صدا زده شد دستور به برنامه ما ارسال بشه؟
مقاله ای گذاشتم بخون شاید جواب بگیری.

با سلام.اصلا چطور هوک میکنید ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
91520

موفق باشید.

just4froum
سه شنبه 07 شهریور 1391, 18:43 عصر
دوستان ببخشید یه مدتی نبودم :

سلام

خوب من اگر بخواهم چنین کاری رو بکنم میام با همون نرم افزار پروکسی فایر Block می کنم .

آقای جمشیدی از توضیحتون ممنون :قلب: