PDA

View Full Version : تغییر خصوصیات در فایل css

mohammad abedi
شنبه 28 مرداد 1391, 14:26 عصر
با سلام به دوستان
من یک ساختار ثابت دارم و یک فایل css مربوط به آن ، برای مثال به هدر background دادم ، به بعضی از div ها font دادم و ... (این تغییرات توی فایل css هست نه در خود صفحه مربوطه)
حالا هنگام لود شدن من میخوام آن background ها و font ها و ... را به صورت داینامیک از دیتا بیس خونده و عوض کنم
این نکته رو هم عرض کنم که منظور من عوض کردن خضوضیات روی خود فایل css نیست چون هر یوزر باید این کار رو انجام بده پس در نتیجه باید runtime اعمال بشه

لطفا راهنماییم کنید مرسی

h_r_sh
شنبه 28 مرداد 1391, 14:33 عصر
شما می تونید Theme های مختلف ایجاد کنید و هر کاربر Theme دلخواه خودش رو انتخاب کنه. فقط باید تنظیمات هر کاربر رو برای همون کاربر (مثلا در Profile) ذخیره کنید.

mohammad abedi
شنبه 28 مرداد 1391, 15:18 عصر
دوست عزیر من این کار رو با css انجام دادم یعنی هر یوزر بتونه فایل css مورد نظرشو انتخاب کنه ولی این جوابگو من نیست
من میخوام به عنوان مثال کابر بتونه bsckground , font , color ,... مربوط به منو کاربری خودش که توی اون فایل css قرار داره رو تغییر بده نه اینکه فقط بتونه css ای که ما در اختیارش قرار میدیم رو انتخاب کنه !!

h_r_sh
شنبه 28 مرداد 1391, 16:43 عصر
نمی شه خصوصیات دلخواه مربوط به هر کاربر رو مثل فونت، سایز، رنگ ها و سایر مشخصاتش رو توی پروفایل همون کاربر ذخیره کنید؟

mohammad abedi
شنبه 28 مرداد 1391, 16:47 عصر
من مشکلی با ذخیره اون خصوصیات ندارم ؛ شما در نظر داشته باش که من یک قالب مشخص و معین دارم ، در این قالب از یک CSS استفاده شده حالا کاربر میاد و میگه رنگی که شما اینجا گذاشتین مناسب نیست و من رنک X رو میخوام حالا ما رنگ مورد نظرشو داخل دیتابیس ذخیره کردیم ، چه شکلی وقتی صفحه داره لود میشه این مقدارو جایگزین مقدار درون CSS بکنیم
فکر میکنم خیلی خوب توضیح دادم :دی

h_r_sh
شنبه 28 مرداد 1391, 17:11 عصر
<div class="test" runat="server" id="tst">
Test
</div>
<asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="Button" onclick="Button1_Click" />

.test
{
width: 200px;
height:200px;
background-color: Red;
}

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
this.tst.Style.Add("background-color", "Blue");
}

آهان یادم رفت، ای شکلی.