PDA

View Full Version : سوال: فرمی به شکل فایر فاکس

Farshid007
یک شنبه 29 مرداد 1391, 16:37 عصر
سلام دوستان
چجوری میشه همچین فرمی درست کرد؟
91509
یا این؟
91511

samadblaj
یک شنبه 29 مرداد 1391, 17:01 عصر
با WPF یه سری مجموعه به شکل MessageBox داشتم اکثر نمونه کارها به همین شکل بود میتونید WPF رو امتحان کنید...

تصاویر زیر فلش اشاره رو ندارن اگه پیدا کردم برات میزارم حالا این رو از اینجا (http://www.mediafire.com/?vh7yab9yyqkbpdb) دانلود کن تا ببینم پیدا میشه...
http://www.hardcodet.net/uploads/2009/04/image3.png
http://www.hardcodet.net/uploads/2009/04/image.png
http://www.hardcodet.net/uploads/2009/04/image1.png

http://www.hardcodet.net/uploads/2009/04/image2.png

Farshid007
یک شنبه 29 مرداد 1391, 17:12 عصر
نه عزیزم با #C

amir4015
یک شنبه 29 مرداد 1391, 17:38 عصر
9151691515سلام اگه منظور شكل فرم بايد يك عكس gif به شكل پنلي كه مي خوايم طراحي مي كنيم(منظورم سايز و دور عكس) بعد در خاصيت پنل رنگ قسمتي كه مي خواد حذف بشه رو انتخاب مي كني transparencykey
بعد ويزيبلش فالس مي كنيم و در رويداد موس مو دكمه مورد نظر كد مي نويسيم كه ويزيبل پنل رو ترو كنه

Farshid007
یک شنبه 29 مرداد 1391, 21:59 عصر
نه عزیزم خوب به فرم نگاه کن
اون یه فرم معمولی که کنترل باکس فالس شده و هیچ تایتل نداره
مشکل من اون فلش هستش
مثل اینکه باید برم از برنامه نویسان فایر فاکس بپرسم

Farshid007
یک شنبه 29 مرداد 1391, 22:02 عصر
بابا دوستان کمک کنید دست به دست هم راه حلشو پیدا کنیم
مطمـن باشید به درد شما هم می خوره

samadblaj
یک شنبه 29 مرداد 1391, 22:24 عصر
باور کنید تکنولوژی استفاده شده WPF هستش و اگه هم نباشه C یا C++ هستش. سوال کردید ما رو هم در جریان بزارید...

Arash_janusV3
یک شنبه 29 مرداد 1391, 23:48 عصر
من حدس می زنم با toolStrip می شه
ولی نه با مایکروسافت با یک کمپانی دیگه

behzad1986
یک شنبه 29 مرداد 1391, 23:57 عصر
سلام دوست عزیز

public partial class Form1 : Form
{
public Form1()
{
InitializeComponent();
this.FormBorderStyle = System.Windows.Forms.FormBorderStyle.None;
TransparencyKey = SystemColors.Control;

}
private void DrawRoundedRectangle(Graphics gfx, Rectangle Bounds, int CornerRadius, Pen DrawPen, Color FillColor)
{
int strokeOffset = Convert.ToInt32(Math.Ceiling(DrawPen.Width));
Bounds = Rectangle.Inflate(Bounds, -strokeOffset, -strokeOffset);
DrawPen.EndCap = DrawPen.StartCap = LineCap.Round;
GraphicsPath gfxPath = new GraphicsPath();
gfxPath.AddArc(Bounds.X, Bounds.Y, CornerRadius, CornerRadius, 180, 90);
gfxPath.AddArc(Bounds.X + Bounds.Width - CornerRadius, Bounds.Y, CornerRadius, CornerRadius, 270, 90);
gfxPath.AddArc(Bounds.X + Bounds.Width - CornerRadius, Bounds.Y + Bounds.Height - CornerRadius, CornerRadius, CornerRadius, 0, 90);
gfxPath.AddArc(Bounds.X, Bounds.Y + Bounds.Height - CornerRadius, CornerRadius, CornerRadius, 90, 90);
Point[] points = { new Point(Bounds.X + 10, Bounds.Y), new Point(Bounds.X + 25, Bounds.Y - 15), new Point(Bounds.X + 40, Bounds.Y) };
gfxPath.CloseAllFigures();
gfx.FillPolygon(Brushes.SteelBlue, points);
gfx.FillPath(new SolidBrush(FillColor), gfxPath);
gfx.DrawPath(DrawPen, gfxPath);
}
protected override void OnPaint(PaintEventArgs e)
{
base.OnPaint(e);
Rectangle Clinet = new Rectangle(ClientRectangle.X, ClientRectangle.Y + 15, ClientRectangle.Width, ClientRectangle.Height - 15);
DrawRoundedRectangle(this.CreateGraphics(),Clinet, 20, new Pen(Color.SteelBlue, 4), Color.White);

}
}

samadblaj
دوشنبه 30 مرداد 1391, 11:38 صبح
لطفا در قالب پروژه بزار ببینیم چجور شده!

behzad1986
دوشنبه 30 مرداد 1391, 11:41 صبح
سلام سایت اجازه الصاق ضمیمه بهم نمی ده ( میده Error)
یک پروژه ایجاد کنید
یه فرم ّForm1
به حالت کدش وارد بشید و کد رو به جای کد فرم کپی کنید
using System.Drawing.Drawing2D;
رو به Usingفرم اضافه کنید

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:12 عصر
ممنون دوست عزیز اقای بهزاد
اما راهش این نیست
شما با حالت گرافیکی فرمی به اون شکل درست کردی دستت هم درد نکنه
اما اون یه فرمی هستش که خاصیت های زیر را داره:
ControlBox = false;
Text = "";
من با اینا مشکلی ندارم
من با اون فلش مشکل دارم
اگه خودت فایر فاکس داری یه CTRL+D بزن متوجه می شی!

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:34 عصر
منظورت اینه که می خوای با کلیک روی باتنت یه فرم اونطوری باز شه یا می خوای یه فرم مثله اونی که باز می شه درست کنی؟

behzad1986
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:35 عصر
سلام
متوجه هستم ولی .net هم محدودیت داره!
برنامه فایر فکس با C++ نوشته شده .
شاید باد Regionحل بشه! بجای OnPaint اون GraphicePath رو به Region فرم انتصاب بدین بعد فرم رو شیشه ای کنید . ولی شیشهای کردن فرم فقط تو 7 و یستا جواب میده

programerinfonet
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:37 عصر
از کنترل های DotNetBar استفاده کن

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:48 عصر
پس چجوری باید خارج از فرم یه FillPolygon بزنیم؟؟

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:50 عصر
منظورت اینه که می خوای با کلیک روی باتنت یه فرم اونطوری باز شه یا می خوای یه فرم مثله اونی که باز می شه درست کنی؟
بله عزیزم
فرمی که شکلش مثل اون باشه
مشکل من فقط با اون مثلث کوچولو است

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:50 عصر
از کنترل های DotNetBar استفاده کن
از کدوم ابزار؟

behzad1986
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:51 عصر
نیازی نیست خارج از فرم باشه! اگه از Region استفاه کنید!

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 14:51 عصر
سلام
متوجه هستم ولی .net هم محدودیت داره!
برنامه فایر فکس با C++‎ نوشته شده .
شاید باد Regionحل بشه! بجای OnPaint اون GraphicePath رو به Region فرم انتصاب بدین بعد فرم رو شیشه ای کنید . ولی شیشهای کردن فرم فقط تو 7 و یستا جواب میده
فکر نکنم این همه پیچیده باشه؟
بابا یه مثلث کوچولو موچولو هم این همه دردسر داره؟

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:00 عصر
اخه اون که با FillPolygon ساخته نشده
اگه دقت کنی سایه هم داره مثل این می مونه که فرم از حالت مستطیلی خودش خارج شده و یه تیکه اش مثلثی شده

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:02 عصر
نیازی نیست خارج از فرم باشه! اگه از Region استفاه کنید!
والله من زیاد از GDI+ سر در نمی ارم
یه کمکی ، کدی چیزی بده به ما
من که منظورتو متوجه نشدم

samadblaj
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:07 عصر
یک بار گفتم دوباره میگم همچین شکلی نمیشه توی C# طراحی کرد حتی با API بهترین و ساده ترین راهش طراحی کامپوننت با WPF هستش (زبان های اسکریپتی بهترین روش هستن)
برای دایره کردن یه فرم چند تا API فراخوانی میکردیم اونم فقط قسمتی از فرم رو نمایش نمیداد...

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:15 عصر
شدن که میشه ولی یه مقدار پیچیدست.
یه مبحث راجبش داشتم ، ولی سیستم من خیلی شلوغ پلوغه و باید دنبالش بگردم.
در هر حال با xml میشه.

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:18 عصر
یک بار گفتم دوباره میگم همچین شکلی نمیشه توی C# طراحی کرد حتی با API بهترین و ساده ترین راهش طراحی کامپوننت با WPF هستش (زبان های اسکریپتی بهترین روش هستن)
برای دایره کردن یه فرم چند تا API فراخوانی میکردیم اونم فقط قسمتی از فرم رو نمایش نمیداد...
داداش صمد نشد دیگه!
تو سی شارپ نشد نداریم
شما مثل اینکه به WPF خیلی علاقه داری ؟نه؟

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:18 عصر
شدن که میشه ولی یه مقدار پیچیدست.
یه مبحث راجبش داشتم ، ولی سیستم من خیلی شلوغ پلوغه و باید دنبالش بگردم.
در هر حال با xml میشه.
خدا خیرت بده!

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:25 عصر
من اومدم!!!:لبخند:
کد رو تو رویداد یه با تن بنویس.
این دوتا رو هم using کن.
در ضمن این یه مثاله که الان نوشتم تا بفهمید میشه و برای اون چیزی که شما می خواهید باید یه کم ویرایش بشه.

using System.Drawing.Drawing2D;

کد رویداد باتن :

GraphicsPath path1 = new GraphicsPath();
path1.AddEllipse(0x55, 0, 250, 250);
path1.AddEllipse(0x87, 50, 150, 150);
Region = new Region(path1);
BackColor = Color.Red;

امید وارم به دردت بخوره ، موفق باشی.

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:36 عصر
وا؟ جلل خالق!:متعجب:
این چیه دیگه؟
System.Security.Permissions واسه چیه؟:متعجب:

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:43 عصر
System.Security.Permissions واسه چیه؟
اولا که کد ادامه داشته.

دوما گفتم که اون چیزی که تو می خوای نیست!! تو باید ترکیبی از مستطیل و مثلثش رو درست کنی.

behzad1986
دوشنبه 30 مرداد 1391, 15:51 عصر
با Region و شیشه ای کردم فرم تست کردم جواب نمی ده!

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 16:22 عصر
همونطور که گفتم با xml می شه اما از xml چطوری می خوای تو win form applicartin استفاده کنی؟
برای همین بهترین راه WPF هستش. تازه تو WPF که کد برنامت رو به زبان سی شارپ می نویسی!!

the king
دوشنبه 30 مرداد 1391, 16:26 عصر
تا حالا دقت نکرده بودم، تصویر نمونه ای که قرار داده بودید رو که دیدم گمان کردم یک فرم استاندارد ویندوز ئه که تغییر کرده، اما حالا که بررسی می کنم
می بینم الزاما اصلا فرم نیست، میزان سایه پنجره اش با تم ویندوز مطابقت نداره. اگر قرار بود یک پنجره نیمه شفاف مستقل از فرم اصلی و متحرک باشه
(بشه جابجایش کرد) دردسر داشت چون هم خود فرم باید نیمه شفاف می بود و هم داخلش کنترل های غیر شفاف نمایش داده می شد، اما حالا که
موقعیت اش ثابته و داخل فضای فرم اصلی هم نمایش داده میشه اصلا نیازی به فرم ساختن و گرفتاری هایش نداره. مخصوصا که قراره تا زمانی که در اون
فرم اطلاعات وارد میشه بقیه فرم فعال نباشه.

این تاپیک رو ببینید، کدی نوشته بودم که فرم تیره میشه :
سوال: طراحی فرم (http://barnamenevis.org/showthread.php?350327)

کاری که باید انجام بشه تو همون مایه هاست، تصویر تیره نشده فرم و یک تصویر نیمه شفاف PNG که شبیه به یک فرم ئه رو بصورت یک Panel روی بقیه کنترل ها
نشون می دهیم، شما در این تصویر مثلث یا هر شکل غیر عادی دیگری را چه سایه دار و چه بی سایه می توانید نشان دهید، محدودیتی هم ندارید چون یک تصویره.
هر چه که در روی فرم بوده هم تصویرش در این Panel هست، البته متحرک نیست، یعنی شفافیت اش گول زننده است و اگر کنترل های زیرین تغییر کنند
ظاهرا تغییری نشون داده نمیشه.
کنترل های زیرین هم اساسا کار نمی کنند چون همه شون پشت این Panel اند. بعد روی این Panel هر جور کنترل هایی که قرار فعال باشند رو نمایش می دهید.
هر وقت که کار فرم تمام شد یا روی ناحیه بیرونی Panel کلیک شد، فرم رو به وضعیت قبلی بر می گردانیم و Panel رو حذف می کنیم.

behzad1986
دوشنبه 30 مرداد 1391, 16:40 عصر
سلام
این رو دوستان تست کنن ولی هنوز کار داره

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 16:42 عصر
البته اینطوری میشه ولی مشکل اینجاست که شما فرم می خواهید.

قبل از کلیک :

91554

بعد از کلیک :

91555

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 16:53 عصر
همونطور که گفتم با xml می شه اما از xml چطوری می خوای تو win form applicartin استفاده کنی؟
برای همین بهترین راه WPF هستش. تازه تو WPF که کد برنامت رو به زبان سی شارپ می نویسی!!
عزیزم خودم هم کلی با WPF کار کردم می دونم
خوب حالا کد XML رو بده ببینم

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 17:02 عصر
تا حالا دقت نکرده بودم، تصویر نمونه ای که قرار داده بودید رو که دیدم گمان کردم یک فرم استاندارد ویندوز ئه که تغییر کرده، اما حالا که بررسی می کنم
می بینم الزاما اصلا فرم نیست، میزان سایه پنجره اش با تم ویندوز مطابقت نداره. اگر قرار بود یک پنجره نیمه شفاف مستقل از فرم اصلی و متحرک باشه
(بشه جابجایش کرد) دردسر داشت چون هم خود فرم باید نیمه شفاف می بود و هم داخلش کنترل های غیر شفاف نمایش داده می شد، اما حالا که
موقعیت اش ثابته و داخل فضای فرم اصلی هم نمایش داده میشه اصلا نیازی به فرم ساختن و گرفتاری هایش نداره. مخصوصا که قراره تا زمانی که در اون
فرم اطلاعات وارد میشه بقیه فرم فعال نباشه.

این تاپیک رو ببینید، کدی نوشته بودم که فرم تیره میشه :
سوال: طراحی فرم (http://barnamenevis.org/showthread.php?350327)

کاری که باید انجام بشه تو همون مایه هاست، تصویر تیره نشده فرم و یک تصویر نیمه شفاف PNG که شبیه به یک فرم ئه رو بصورت یک Panel روی بقیه کنترل ها
نشون می دهیم، شما در این تصویر مثلث یا هر شکل غیر عادی دیگری را چه سایه دار و چه بی سایه می توانید نشان دهید، محدودیتی هم ندارید چون یک تصویره.
هر چه که در روی فرم بوده هم تصویرش در این Panel هست، البته متحرک نیست، یعنی شفافیت اش گول زننده است و اگر کنترل های زیرین تغییر کنند
ظاهرا تغییری نشون داده نمیشه.
کنترل های زیرین هم اساسا کار نمی کنند چون همه شون پشت این Panel اند. بعد روی این Panel هر جور کنترل هایی که قرار فعال باشند رو نمایش می دهید.
هر وقت که کار فرم تمام شد یا روی ناحیه بیرونی Panel کلیک شد، فرم رو به وضعیت قبلی بر می گردانیم و Panel رو حذف می کنیم.
بله درست اون یا فرم نیست یا فرم معمولی نیست
چون وقتی که رنگ Aero ویندوز رو عوض می کنم رنگ تمام فرم ها هم باید عوض بشه اما اون نمی شه
شاید هم همینطوره
اما یه خورده بهتر توجه کنید گوشه های فرم حالت Aero ویندوز رو داره و پشتش معلوم میشه
ای فایر فاکس نامرد
معلوم نیست که پدر سوخته ها چه غلطی کردن که همه توش موندن

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 17:03 عصر
سلام
این رو دوستان تست کنن ولی هنوز کار داره
این هم شبیه اون هست اما فکر نکنم که راه درستش این باشه

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 17:05 عصر
البته اینطوری میشه ولی مشکل اینجاست که شما فرم می خواهید.

قبل از کلیک :

91554

بعد از کلیک :

91555
اون دکمه از چه کامپوننتی؟

armsoftpc
دوشنبه 30 مرداد 1391, 17:24 عصر
ا WPF یه سری مجموعه به شکل MessageBox داشتم اکثر نمونه کارها به همین شکل بود میتونید WPF رو امتحان کنید...

تصاویر زیر فلش اشاره رو ندارن اگه پیدا کردم برات میزارم حالا این رو از اینجا (http://www.mediafire.com/?vh7yab9yyqkbpdb) دانلود کن تا ببینم پیدا میشه...
http://www.hardcodet.net/uploads/2009/04/image3.png
میشه، کدش رو بزارید...

samadblaj
دوشنبه 30 مرداد 1391, 18:35 عصر
میشه، کدش رو بزارید...

لینک (http://www.mediafire.com/?vh7yab9yyqkbpdb) رو همون جا گذاشته بودم.

the king
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:08 عصر
در سطح خیلی بالا نیست، اما برای پروژه های سطح متوسط و پایین کفایت می کنه :

http://img.majidonline.com/pic/279638/Preview.jpg

91560

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:19 عصر
خب خدا رو شکر جناب کینگ به سوال پاسخ دادند.
پس اون پنل بود نه فرم!!!
اون فرم من WPF نبود و ویندوز فرم بود ، می خواستم برم کلاس دیرم شده بود و با عجله درستش کردم.
باتنشم کامپونت telerik rad control for win form هستش.

samadblaj
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:19 عصر
the king میشه توضیح بدید چجور درست شده؟ اون قسمت فلش رو با چی درست کردید؟

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:23 عصر
اون یه تصویره به اسمه form.png البته ببخشید که من جواب دادم ها!

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:24 عصر
این هم روش قبلی من البته با تصویر جناب king .
با اجازه از ایشان.

قبل از کلیکو که دیده بودین ، این بعدشه !!! :لبخند:

91562

samadblaj
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:38 عصر
مرسی از توضیحاتتون منم فکر کردم فرم هستش ، ویندوز من xp هستش نمیدونم چرا خطا میده پروژه رو باز نمیکنه به هر حال ممنونم من رفتم ویندوز نصب کنم ...

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 19:52 عصر
راستی ف این تو ویندوز 7 هم بکار رفته ، تو قسمت hidden icon در taskbar.

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 20:14 عصر
بابا دمت گرم داش کینگ
خیلی اوستایی!
چند ساله سی شارپ کار می کنی؟
من 17 سالمه 2 ساله که دنبال سی شارپ و php و Css و html
این درو اون در می زنم
به هیچی هم هنوز نرسیده ام!:لبخند:

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 20:20 عصر
خوب دوستان این تاپیک جامع هم تموم شد!
از همه دوستانی که در این تاپیک ما را همراهی کردند صمیمانه تشکر می کنم، به ویژه:
The King,ehsan7007,behzad,samadblaj
تشکر ویژه می شود
دیدید گفتم به درد شما هم می خوره!:لبخند:
ولی من خیلی ناراحت شدم که حل شد
اخه شبیه یه معما شده بود!:لبخند:
اما The King یه چیزی به من یاد داد و اون این بود که عجولانه قضاوت نکن!

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 20:29 عصر
فقط یه چیزی
اون عکسو از کجا اوردید؟
چون دقیقا مثل عکس اون پنل تو Fire Fox هستش حتی میزان سایه ها و اندازه عکس!!!!:متعجب:
من فایل PSD شو لازم دارم

the king
دوشنبه 30 مرداد 1391, 20:52 عصر
فقط یه چیزی
اون عکسو از کجا اوردید؟
چون دقیقا مثل عکس اون پنل تو Fire Fox هستش حتی میزان سایه ها و اندازه عکس!!!!:متعجب:
من فایل PSD شو لازم دارم

PSD برای تصاویری یه که طراحی شده و چند لایه اند، اگه چند لایه نباشه که PSD با PNG فرقی نداره.
این فقط یک لایه نیمه شفافه که PNG اش هم در پوشه Resources پروژه موجوده و اگه با فتوشاپ Save As در PSD بگیرید مشخصات بیشتری بدست نمیاد.
من دقیقا خود اون فرم Mozilla Firefox رو بکار بردم، بجز یک تیکه بالایی مثلث اش که هم جدا کردنش مشکل بود (چون نمی توانستم
زیرش رو یکبار مشکی و یکبار سفید کنم) و هم خوب با زمینه کادر هماهنگ نبود.

برای استخراج کردن تصویر نیمه شفاف اش یکبار یک صفحه کاملا مشکی و یکبار صفحه کاملا سفید رو در FireFox باز کردم و اون فرم رو باز کردم
و از صفحه عکس گرفتم. وقتی اینکار رو بکنید مشخصه که وقتی این لایه نیمه شفاف روی رنگ مشکی و روی رنگ سفید قرار می گیره حاصل
ترکیب شون چیه. طبق اصول ترکیب رنگ با لایه نیمه شفاف، از روی ایندو تا تصویر میشه به لایه نیمه شفاف رسید.

رجوع شود به : جدا کردن عکس از بک گراند (http://forum.majidonline.com/threads/192386-جدا-کردن-عکس-از-بک-گراند?p=1244538&viewfull=1#post1244538)

ehsan7007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 22:49 عصر
خب دوستان ، میدونم دیر گذاشتم ولی شرمنده اگه بعد از ظهرکلاس نداشتم، درستش می کردم ، البته باید بگم که اگه اون تصویر جناب کینگ نبود برنامم زیبا نمی شد.:گریه:

این درست مثل برنامه ی جناب کینگ هستش ، با این تفاوت که به ساده ترین حالت ممکن نوشته شده و بادیدن کدش مطمئنم خندتون می گیره.
درسته که مثل دوستان هنوز حرفه ای نیستم ولی با همین دانش اندک و کمی خلاقیت درستش کردم.

راستی چون کامپوننت داشت پروژش رو باید جدا نصب کنید و کدشرو جدا می زارم تا شگفت زده تون کنم.

فقط به من نخندید ها!! :خجالت:

91569

Farshid007
دوشنبه 30 مرداد 1391, 23:02 عصر
PSD برای تصاویری یه که طراحی شده و چند لایه اند، اگه چند لایه نباشه که PSD با PNG فرقی نداره.
این فقط یک لایه نیمه شفافه که PNG اش هم در پوشه Resources پروژه موجوده و اگه با فتوشاپ Save As در PSD بگیرید مشخصات بیشتری بدست نمیاد.
من دقیقا خود اون فرم Mozilla Firefox رو بکار بردم، بجز یک تیکه بالایی مثلث اش که هم جدا کردنش مشکل بود (چون نمی توانستم
زیرش رو یکبار مشکی و یکبار سفید کنم) و هم خوب با زمینه کادر هماهنگ نبود.

برای استخراج کردن تصویر نیمه شفاف اش یکبار یک صفحه کاملا مشکی و یکبار صفحه کاملا سفید رو در FireFox باز کردم و اون فرم رو باز کردم
و از صفحه عکس گرفتم. وقتی اینکار رو بکنید مشخصه که وقتی این لایه نیمه شفاف روی رنگ مشکی و روی رنگ سفید قرار می گیره حاصل
ترکیب شون چیه. طبق اصول ترکیب رنگ با لایه نیمه شفاف، از روی ایندو تا تصویر میشه به لایه نیمه شفاف رسید.

رجوع شود به : جدا کردن عکس از بک گراند (http://forum.majidonline.com/threads/192386-جدا-کردن-عکس-از-بک-گراند?p=1244538&viewfull=1#post1244538)
عزیزم من قبل اینکه سی شارپ کار کنم گرافیست بودم
فایل لایه باز(psd) فتوشاپ رو می خواستم تا راحت بتونم تغییرات روش انجام بدم.
اینکه اسمشو ورداری .psd کنی که فایده نداره
اقا کینگ

ehsan7007
سه شنبه 31 مرداد 1391, 13:24 عصر
خب حالا توضیح کدش.
فقط یه picture box با عکسی که می خواستم و چند تا کنترل رو به صورت مخفی زیر باتن قرار دادم و با باتن اون رو show اش کردم(به همراه کنترل های رو ش)!!!!!!

به همین سادگی!!!

amir4015
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 01:20 صبح
سلام دوستان
اين كه شد همون مطلبي كه من اول گذاشتم و توضيح دادم كه بايد فايل رو برش زد و به صورت gif ذخيرش كرد