PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اخذ ریپورت با ابزار کریستال ریپورت ویور

amir-aa
سه شنبه 31 مرداد 1391, 16:26 عصر
سلام
من از یک جدول دیتابیس گزارش میگیرم با کریستال اما بعدش که برنامه رو اجرا میکنم ازم یوزرنیم و پسورد میخواد.....
یعنی یک لاگین باز میشه که من نمیدونم برای چیه؟؟
البته من سروم رمز داره اما وقتی رمز اون رو هم وارد میکنم گزارش نمیاد و ارور میده که یوزر و پسورد اشتباهه

حالا چیکار کنم؟

veniz2008
سه شنبه 31 مرداد 1391, 16:28 عصر
سلام. یه عکس ازش بگیر و بزار تا دوستان راهنمایی کنن. احتمالا واسه sql یه یوزر تعریف کردی و بهش رمز دادی.

amir-aa
سه شنبه 31 مرداد 1391, 18:24 عصر
دیتا سورسش رو درست کردم الان با یوزر و پسورد وارد میشه اما چیکار کنم که دیگه یوزر و پسورد نخواد؟؟

amir-aa
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 11:06 صبح
کسی میتونه ج بده؟لطفا راهنمایی کنید

amir-aa
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 16:27 عصر
آقایون عکسش رو ضمیمه کردم91693

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 18:45 عصر
سلام
دوست عزیز به نظرم یه جایی از کار رو اشتباه انجام دادید روش کار به طور خلاصه به این صورته:
شما اول یه دیتاست به پروژه اضافه می کنید و توی اون با توجه به جدول های بانکتون فیلدهایی رو اضافه می کنید. بعد می آیید به پنجره Field Explorer و بر روی Database Fields کلیک راست می کنید و از منوی باز شده، مورد اول یعنی Database Expert... رو انتخاب می کنید تا پنجره ای با همین نام باز بشه. حالا از قسمت سمت چپ بر روی علامت + کنار Project Data کلیک می کنید تا این شاخه گسترده بشه. حالا از زیر شاخه ADO Datasets باید دیتاستی رو که ساختید پیدا کنید و با کلیک بر روی دکمه < اون رو به قسمت سمت راست بفرستید. بعد این پنجره و پنجره های بعدی رو تایید کنید و گزارش رو بسازید. این نمونه (http://barnamenevis.org/showthread.php?323878-ارسال-چند-پارامتر-به-کریستال-رپورت-ویژوال-استودیو-2010&highlight=%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8% B1) رو هم ببینید بد نیست.

ehsan7007
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 23:46 عصر
لطفا کدتون رو بزارید شاید مشکل از اونجا باشه.

ehsan7007
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 23:51 عصر
دیتا سورسش رو درست کردم الان با یوزر و پسورد وارد میشه اما چیکار کنم که دیگه یوزر و پسورد نخواد؟؟

منظورت چیه؟ مگه خودت براش یوزر وپس گذاشتی؟
اگه نه پس یوزر و پس رو از کجا اوردی؟

مال خودمم یه بار اینطوری شد ، از اول درستش کردم و کدشرو دوباره نوشتم درست شد.

amir-aa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 09:11 صبح
اون مسئله ای که میثم جان گفت رو خودم حل کردم...بله خودم پسورد گذاشتم اما میخوام کار کنم که پسورد اتوماتیک ست بشه و دیگه از کاربر نخواد چون میخوام این پسورد فقط برای دسترسی دستی به دیتابیس باشه.
در ضمن وجود این پسورد موقعه نصب sql روی sa ضروریه اصلا اگه پسورد نذاری نصب نمیشه