PDA

View Full Version : مشکل در لینک های سایت

vahid103
سه شنبه 31 مرداد 1391, 20:58 عصر
سلام
من بعد از پابلیش کردن سایت به سرور و حل مشکلاتی که راجع به membership داشتم حالا روی هر صفحه ای که در پوشه ها ی خاص قرار دارد کلیک میکنم این پیغام رو میده
websitename.ir/mycustompage.htm?aspxerrorpath=/private/outpatient.aspx
مشکل از چیه؟
ممنون

vahid103
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 10:54 صبح
من فکر میکنم از masterpage باشه . آیا درست فکر می کنم ؟ این خطا رو چطور میتونم اصلاح کنم
Error 10 'MenuRenderingMode' is not a member of 'WebControls'.
این ربطی به مشکل منو ها بعد از لاگین کاربر نداره؟

vahid103
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 16:32 عصر
آیا کسی میداند ؟ نمیداند ؟

vahid103
شنبه 25 شهریور 1391, 12:23 عصر
خب اجازه بدین من سوالمو کامل کنم شاید خوب سوال نپرسیدم که کسی جواب نداده
من یک وب سایت طراحی کردم که بانک اطلاعاتی رو از sql2008 استفاده کردم و سیستم احراز هویت هم از خود سیستم membership برنامه VS2010 استفاده کردم و قبل از آپلود با استفاده از دستور aspnet_regsql اطلاعات این بانک رو هم به بانک خودم منتقل کردم و دستورات زیر رو هم به webconfig اضافه کردم تا احراز هویتم در سایت درست شد . حالا وقتی کاربری لاگین میکنه مشکلی نداره و لاگین میشه ولی وقتی روی صفحاتی که برای کاربران عضو شده است یا کلا روی هر صفحه ای کلیک میکنه صفحه ای دیده نمیشه و در آدرس این پیغام رو مینویسه
websitename.ir/mycustompage.htm?aspxerrorpath=/private/outpatient.aspx
ممنون میشم واقعا کسی بتونه کمکم کنه

mdt414
شنبه 25 شهریور 1391, 12:31 عصر
اول تگ customErrors رو توی Web.config به صورت زیر تغییر بدید تا خطا رو به شما نشون بده. خطا رو اینجا مطرح کنید تا بتونیم کمکتون کنیم.

<customErrors mode="Off" />

vahid103
شنبه 25 شهریور 1391, 13:55 عصر
سلام مجدد و تشکر از راهنمایی شما
مشکل رو تونستم رفع کنم ولی الان مشکلی که دارم اینه که کاربر لاگین میکنه مدت زمان کمی میمونه تو سایت و وقتی میره صفحه دیگه ازش دوباره رمز خواسته میشه میشه مدت زمان حضور کاربر رو تعریف کرد

mdt414
شنبه 25 شهریور 1391, 14:05 عصر
اگر از FormsAuthentication استفاده می کنید می تونید توی Web.Config تعریف کنید .
مثال :

<authentication mode="Forms">
<forms defaultUrl="~/Default.aspx" loginUrl="~/Login.aspx" slidingExpiration="true" timeout="20" />
</authentication>

که مقدار TimeOut بر اساس دقیقه تعریف میشه. SlidingExpiration هم برای این هست که اگر کاربر پنجره سایت را بست در صورتی که slidingExpiration مقدار false داشته باشد در همان لحظه از سایت خارج می شود. اما در صورتی که True باشد برابر زمانی که در Timeout معرفی شده کاربر لاگین باقی می ماند و اگر دوباره به سایت مراجعه کند نیازی به لاگین ندارد. اگر در مدت زمان معرفی شده کاربر وارد سایت نشود به صورت اتوماتیک Logout می شود.