PDA

View Full Version : صفحه بندی دیتالیست

setareh2013
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 13:38 عصر
سلام
من درباره صفحه بندی دیتالیست خیلی جستجو کردم . ولی جواب کامل پیدا نکردم . میشه در این مورد کمکم کنید .
یک سری موارد پیدا کردم که دوتادکمه عقب و جلو داشت ولی من می خوام تعداد صفحات رو به صورت شماره مانند صفحه جستجوی گوگل نشون بده
با تشکر

meisam12
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 16:05 عصر
سلام
به این لینک مراجعه کن.
http://barnamenevis.org/showthread.php?354510-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-DataList

piramit
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 22:15 عصر
سلام دوست عزیز شما می تونید تو گوگل کنترل CollectionPager.dll را جستجو کنید و نحوه کار باهاش رو یاد بگیرید و اگه نتونستید سوالتون رو نحوه کار با کنترل CollectionPager.dll مطرح فرمایید .

rasool122
یک شنبه 01 دی 1392, 21:09 عصر
با سلام piramit عزیز من دقیقا دنبال روش کار با CollectionPager.dll میگردم ولی هیچ جایی یک چیز جامع و به دردبخور پیدا نکردم.

خواهش میکنم اگر میتونید روش کار باهاش و ترجیحا یک source ازش قرار بدید.

واقعا متشکر میشم اگر به زبان سی شارپ باشه.

یاسر مددیان
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 06:43 صبح
سلام
توی تعداد رکوردهای خیلی بالا مثلاً یک میلیون رکورد collectionpager جواب نمیده. یه چیز مثل این کامپوننت باشه که اطلاعات رو یکسره لود نکنه و طبق تعداد رکوردهایی که بهش داده میشه مثلاً 25 تا تو هر صفحه، اول این 25 تا رو لود کنه و وقتی روی صفحه 2 کلیک می کنیم 25 تا دیگه و ... وجود نداره؟ چون این کامپوننت روی repeater خیلی خوب کار می کنه و ظاهر خوبی هم داره. دوستان اگه کمک و راهنمایی کنند واسه صفحه بندی تعداد رکورهای بالای یک میلیون به صورتی که شکیل و ساده مثل این کامپوننت باشه ممنون میشم.

با تشکر

masoudsalahi
سه شنبه 10 تیر 1393, 13:03 عصر
سلام آقا توروخدا یه راهی بگید منم همین مشکل دارم 2 ماهه دنبالشم اصلا نمیتونم جواب بگیرم ='+'=