PDA

View Full Version : سوال درباره CMS

king40
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 16:38 عصر
باسلام
من یه cms نوشتم
فقط برای بخش دسته ها یا همون موضوعات سایت اطلاعاتی ندارم
کسی می توننه کمک یا راهنماییم کنه
مرسی:قلب:

teymoorei
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 13:22 عصر
عزیزم شما یه جدول دیگه درست کن به نام catgory و توی جدول ثبت مطلب هم به فیلد به نام catgory اضاف کن . حالا داخل یه صفحه جدا دسته های جدید رو بریز توی جدول catgory و زمانی که خواستی مطلب جدید ارسال کنی هم catgory مورد نظر رو بریز داخل فیلد catgory جدول مطالبت .
درضمن برای بهتر شدن کار هم به وسیله یه حلقه while هم اطلاعات جدول catgory رو بخون و بریز توی یه listbox تا برای انتخابش راحت تر باشی و کارتم خوشگل تر و اصولی ترشه .
یا حق.

king40
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 18:08 عصر
عزیزم شما یه جدول دیگه درست کن به نام catgory و توی جدول ثبت مطلب هم به فیلد به نام catgory اضاف کن . حالا داخل یه صفحه جدا دسته های جدید رو بریز توی جدول catgory و زمانی که خواستی مطلب جدید ارسال کنی هم catgory مورد نظر رو بریز داخل فیلد catgory جدول مطالبت .
درضمن برای بهتر شدن کار هم به وسیله یه حلقه while هم اطلاعات جدول catgory رو بخون و بریز توی یه listbox تا برای انتخابش راحت تر باشی و کارتم خوشگل تر و اصولی ترشه .
یا حق.

مرسی
ولی هدف من از این سوال این بود که وقتی مثلا تمام این راه ها رو رفتم و دسته هار درست کردم وقتی کاربر مثلا روی دسته نرم افزار کیلیک میکنه نوشته های مربوط به اون باز میشن؟:متفکر:

teymoorei
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 23:29 عصر
خوب عزیزم این که کاری نداره که با یه select خیلی ، خیلی معمولا بعد از انتخاب گروه مورد نظرت چیزیو که میخوای نمایش میدی همین .