PDA

View Full Version : مشكل با كريستال ريپورت در وي بي دات نت

swallow.pa
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 19:34 عصر
سلام به همه دوستان
من توي پروژه ام از كريستال ريپيورت 13 استفاده كردم و از اون ستاپ ساختم و توي كامپيوتر يوزر نصب كردم حالا گزاارشات كريستال ريپورت هيچكدوم نشون نمي دهد
مي خواستم بدونم دوستان مي تونن تجربياتشون رو بگن ممنون
عكس خطا تو سيستم كاربر هم پيوسته
لطفا كمك كنيد
ممنون

ebraham
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 22:31 عصر
باید اینجین کریستال ریپورت رو روی سیستم های کلاینت مشتریت نصب میکردی.

barnamenevisforme
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 00:00 صبح
سلام
عنوان bootstrapper for crystalreport 13 رو جستجو کنید.
package رو گیر بیارید و به عنوان prequisites به پروژه setup اضافه کنید.

zaeimh90
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 02:01 صبح
چرا این همه کار crystal report runtime 32bit و یا crystal report runtime 64bit که حجمش حدود 60 مگه بعد رو کامپیوتر مشتری نصب کن اکی میشه.
من خودم همیشه این کارو میکنم.
حتی تو برنامه نصبتم میتونی اضافش کنی.

swallow.pa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 08:54 صبح
باید اینجین کریستال ریپورت رو روی سیستم های کلاینت مشتریت نصب میکردی.

چطوري دوست من لطفا توضيح بديد

swallow.pa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 08:58 صبح
چرا این همه کار crystal report runtime 32bit و یا crystal report runtime 64bit که حجمش حدود 60 مگه بعد رو کامپیوتر مشتری نصب کن اکی میشه.
من خودم همیشه این کارو میکنم.
حتی تو برنامه نصبتم میتونی اضافش کنی.
دوست من از اينكه وقت گذاشتي و توضيح دادي ممنون
من CRRuntime_32bit_13_0_3.msi رو روي سيستم مشتري نصب كردم اون خطا هم كه هنگام اجراي گزارش نشون مي دهد بعد از نصب اين فايل مورد نظر مي باشد راستي توي اون سيستم كاربر برنامه هلو هم هست ارتباطي داره يا نه :گیج:

swallow.pa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 09:46 صبح
دوستان برنامه رو توي يه سيستم ديگه نصب كردم هنگام اجراي كريستال ريپورت اين خطا مي اد
لطفا كمك كنيد:گیج:

barnamenevisforme
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 14:44 عصر
سلام

چرا این همه کار crystal report runtime 32bit و یا crystal report runtime 64bit که حجمش حدود 60 مگه بعد رو کامپیوتر مشتری نصب کن اکی میشه.اون مطلب رو به این خاطر گفتم که نصب برنامه راحتتر انجام بشه.

حتی تو برنامه نصبتم میتونی اضافش کنی. خود crystalreport13 رو یا bootstrapper اون؟
bootstapper crystalreport13 رو با نرم افزار bmg میتونید بسازید:
http://archive.msdn.microsoft.com/Project/Download/FileDownload.aspx?ProjectName=bmg&DownloadId=3822

swallow.pa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 20:09 عصر
دوستان من كه نفهميدم چيكار كنم دوباره يك خطاي ديگه اصلا كسي نيست توضيح بده با كريستال 13 و وي بي دات نت روش اصولي ستاپ ساختن چه جوريه
اين هم عكس جديد از سيستم مشتري

younes221
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 20:18 عصر
سلام ، عزیز راه حل خاصی نداره که نیاز به توضیح داشته باشه ،

شما وقتی که کارتون با گزارش تموم شد و خواستین ستاپ بسازین ، باید خاصیت CopyLocal رفرنس های کریستال رو برابر True کنید تا DLL ها کریستال در پوشه دیباگ برنامه قرار بگیرند ،

بعدش بیا Engine های کریستال ( هم 32 بیتی و هم 64 بیتی) رو در پوشه دیباگ قرار بده و راحت برنامه نصب رو بساز یا میتونی این Engine ها رو قرار ندین و دستی در سیستم مقصد نصب کنید ولی روش اول ساده تر و راحتتره انتخاب با خودته.

دیگه کاره خاصه دیگه ای لازم نیست انجام بدین من خودم از همین روش استفاده میکنم و بدون اشکال کار میکنه

swallow.pa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 21:30 عصر
دارم ديوونه مي شم آخه من هم دارم همين كار رو مي كنم........:گیج::گیج::گیج:

barnamenevisforme
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 23:14 عصر
آیا از اینکه از crystalreport13 در برنامه استفاده میکنید مطمئنید،شاید version دیگه ای باشه.

zaeimh90
شنبه 04 شهریور 1391, 00:10 صبح
ببین عزیز چندتا چیزو حتما چک کن.
1. حواست حتما به x64 و x86 بودن سیستم مشتریت باشه.
2. ببین بعضی وقتا خو ویژوال به دلیل باگهایی که بعد کرک پیدا میکنه در شناسایی engine هاش به مشکل برمیخوره.
3. وقتی ورژن crystalت قدیمی باشه حتما خوده ویژوال تبدیلش میکنه به 13 و یک بک آپ میگیره اگر بک آپ نگرفه(خودش یک پیغام میده که ورژن کریستالت قدیمیه) پس قدیمی نیست پس روش فکر نکن.
4. وقتی هلو روی سیستم کسی نصب باشه ، هلو از ورژن 11 کریستال استفاده میکنه یا اگر ورژن قدیمش باشه از ورژن 10.که این مشکل پیش میاد که وقتی نرم افزارت روی سیستم مشتری میره میبینه که کریستال نصبه ولی چون ورژنش قدیمیه خطا میده.اینم حتما ببین
5. بسته به سیستم مشتریت Runtime نصب کن . ران تایم حتما از جای معتبر دانلود کن، اینم لینکش : برو اینجا حتما (http://www.businessobjects.com/jump/xi/crvs2010/us2_default.asp)
6. اگر هم نشد چون فایل ستاپی که هلو ازش استفاده میکنه از installaware هست که یکی از قوی ترین ستاپ سازاست. که میشه براش تعریف کرد که فایل هایی که توسط نرم افزار ساخته میشه نشه جایگزین بشه که برای هلو خیلی مهم بود.یعنی dll های کریستال 13 رو جایگزین 11 نمیشه کرد. در نتیجه....

چیزایی که به ذهنم رسیدو گفتم
موفق باشی:قلب:

zaeimh90
شنبه 04 شهریور 1391, 00:14 صبح
خدمت دوست عزیزم barnamenevisforme بگم که بله توسط نرم افزار ستاپ ساز installaware میشه یه قسمت برای runtime ها تعریف کرد. که کافیه sln پروژت رو انتخاب کنی خودش به طور اتوماتیک runtimeهای مورد نیاز رو انتخاب میکنه.
موفق باشی.:قلب:

barnamenevisforme
شنبه 04 شهریور 1391, 14:33 عصر
وقتی هلو روی سیستم کسی نصب باشه ، هلو از ورژن 11 کریستال استفاده میکنه یا اگر ورژن قدیمش باشه از ورژن 10.که این مشکل پیش میاد که وقتی نرم افزارت روی سیستم مشتری میره میبینه که کریستال نصبه ولی چون ورژنش قدیمیه خطا میده.اینم حتما ببین
سلام
ولی چطور من crystalreportviewer9 و 10 هر دو رو توی یک سیستم نصب کردم و ایرادی به وجود نیومد؟
لازم به ذکره که اول روی سیستم ورژن 10 موجود بود.برنامه هایی که با ورژن مربوطه کار میکردن،بدون خطا اجرا میشدن ولی یه برنامه بود از ورژن 9 میخواست استفاده کنه،موجود نبود،بعد از نصب برنامه ها همه بدون خطا اجرا میشدن.

swallow.pa
دوشنبه 06 شهریور 1391, 16:41 عصر
5. بسته به سیستم مشتریت Runtime نصب کن . ران تایم حتما از جای معتبر دانلود کن، اینم لینکش : برو اینجا حتما (http://www.businessobjects.com/jump/xi/crvs2010/us2_default.asp)

:
دوست من از لطف شما ممنونم اين سايتي كه گذاشتي برا دانلود كه اجازه دانلود نمي دهد چطوري اونو دانلود كنم
ممنون

swallow.pa
دوشنبه 06 شهریور 1391, 19:43 عصر
دوستان كسي نتونسته دانلود كنه ؟؟؟؟