PDA

View Full Version : سوال: یک مشکل در دسته بندی موضوعی ؟

Fartaj
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 21:04 عصر
سلام خدمت دوستان

من برای یک سیستم کتابخانه برای قسمت دسته بندی اومدم یک treeview رو بایند کردم تو جدول کتابها یک parentid هم گذاشتم و بایند کردم حالا می خوام روی سرشاخه که کلیک شد بره کل زیر مجموعه های اون رو تو یک صفحه نشون بده و روی زیر مجموعه ها که کلیک شد بره تمام کتاب های اون زیرمجموعه رو تو یک صفحه نشون بده در این حالت باید navigateurl رو چجوری آدرس دهی کنم ؟ در این حالت همه به یک صفحه می رند ولی من می خوام سر شاخه ها برن به یک آدرس که عناوین تمام زیر مجموعه های خودش رو نشون بده و اگر روی زیرمجموعه ها کلیک شد بره تمام کتابهای مربوط به اون زیرمجموعه رو بیاره ؟

ببینید الان اگه براساس parentid کتابها رو نشون بدم یعنی همراه parentid , navigateurl رو بفرستم در اینصورت اگر روی سرشاخه کلیک بشه چون parentid اون صفر است هیچ نتیجه ای رو نشون نمی ده و اگر بخوام براساس id اصلی نشون بدم که خوب id هرکی مختص خودش هست دیگه زیرمجموعه ای از خودش نشون نمی ده

fakhravari
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 22:07 عصر
یه نمونه .

piramit
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 22:39 عصر
سلام دوست عزیز
بهترین کار اینه که شما یک فایل xml از لیست کتابهات درست کنی و در فایل xml هم یک تگ url داشته باشی که هرجایی میتونه متفاوت باشه و به هرجایی که دوست داشتی لینک بدی یا اصلا تو همون فایل xml تمام کتابها رو قرار بدی و همه رو وقتی روی یک موضوع کلیک کرد بهش نشون بدی

Fartaj
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 23:14 عصر
ببخشید این سیستم دسته بندی این سایت با چیه : سمت راست قسمت ملاحظه موضوعی

http://nosabook.com/WebUI/Home.aspx

و اینکه query که می فرسته دنباله هاش چه معنی می ده ؟